Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aLex de SouZa ReaL Madrid demi?

utanmazz

Öne çıkan mesajlar

alexin açıklaması
Bir kez daha Real Madride transferi gündeme gelen Alex, Fenerbahçeden ayrılmak istemediğini tekrarlarken, İspanyol basınını suçladı
İspanynın yüksek tirajlı gazetelerinden da önceki gün yayınlanan Realin aradığı yeni yıldız Alex haberi özellikle Sarı - Lacivertli camiada geniş yankı uyandırırken, süper solak bir kez daha üzerine basa basa Fenerbahçeden ayrılmayacağını açıkladı. Olayları İspanyol medyasının büyüttüğünü dile getiren yıldız futbolcu, Real Madride transferiyle ilgili olarak şunları söyledi:

Başkana sözüm var
Şu anda ortada hiçbir şey yok. Olan tek şey söylentiler. Ayrıca daha önce de huzurlu olduğumu ve buradan ayrılmak istemediğimi söyledim. Ancak yine de bu tip haberler, iddialar sürekli çıkıyor. Bunların takımın havasını bozmasına izin vermeyeceğiz. Başkan Aziz Yıldırım sözüm var. 100. yılda Fenerbahçe formasını giymeye kararlıyım. Herkes bunu böyle bilsin (alıntıdır.)
not:daha ayrıntılı bilgiyi alexin resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

[Bu mesaj utanmazz tarafından 10 Ekim 2005 04:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spastik_Serce, 10 Ekim 2005 10:24 tarihinde demiş ki:
uheueuhe real iyice batıyor desene.

alex i almak için bi taraflarınızı yırtarsınız.. Kedi uzanamadığı ciğere...[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
utanmazz, 10 Ekim 2005 04:38 tarihinde demiş ki:

Başkana sözüm var
Şu anda ortada hiçbir şey yok. Olan tek şey söylentiler. Ayrıca daha önce de huzurlu olduğumu ve buradan ayrılmak istemediğimi söyledim. Ancak yine de bu tip haberler, iddialar sürekli çıkıyor. Bunların takımın havasını bozmasına izin vermeyeceğiz. Başkan Aziz Yıldırım sözüm var. 100. yılda Fenerbahçe formasını giymeye kararlıyım. Herkes bunu böyle bilsin (alıntıdır.)
not:daha ayrıntılı bilgiyi alexin resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

[Bu mesaj utanmazz tarafından 10 Ekim 2005 04:41 tarihinde değiştirilmiştir]

Aslanım Alex hll olsun sana[signature][hline]Aklı ile övünen insan,hücresinin genişliği ile övünen mahkuma benzer
msn
Sosyal ağlarda paylaş

Aaah ah... Bazen merak ederim bazıları bilgi sahibi olmadan konuşarak kendilerini rezil etmekten bıkmazlar mı diye. Aslında cevap hep aynıdır di mi patiler? Bıkmazlar; bıkmazlar çünkü hep kendi bildiklerinin doğru olduğunu düşünürler... Bıkmazlar çünkü araştırma dahi yapmadan bağnazlıklarının verdiği körlükle kendilerini uzman kabul eder ve diğerlerine saldırmayı marifet sayarlar. Sonuç? Ne olacak? Rezillik...

haberlerimiz as'tan.. Daha bir sürü haber bulunabilir aranırsa... Ancak ben hızlıca aradım bunları buldum (sayfaları açmak, google ile arama yapmak falan hepsi 20sn tuttu. Zor bişi değil yani. Bağnaz arkadaşlara selam ederim)

İlk haberimiz 14,04,2005 tarihli bu haberde Real Madrid'in Alex ile ilgilendiğinden falan bahsediliyor..

İkinci haberimiz ise 08,10,2005 tarihli bu haberin kabaca özetini yapacak olursak;
Vanderlei Luxemburgo Alex'i yakından izliyor. Real in daha önceden de takip ettiği futbolcu Avrupa Vatandaşlığından yararlanamaması sebebiyle alınamamıştı.. Alex ile birlikte Luxemburgo Cicinho ve Ricardinho'yu oynatmak, takımda görmek istiyor. haberde ayrıca Alex'in 2007'de kontratının biteceğinden bahsedilmiş ve Alex gibi bir futbolcunun 8m$ gibi oldukça uygun bir fiyata alınabileceğini söylemişler.. Ayrıca Alex'in 2003'te güney amerika en iyi orta saha futbolcusu seçildiğini, aynı yıl Placar golden Boot kazandığını yazmışlar.. Menajeri Juan Figer daha önceleri baptista ve Robinho yu Madrid'e kazandırmış..

Dediğim gibi, araştırım biraz isterseniz... Adam iyi futbolcu, kaliteli kumaş... Ve evet, her ne kadar rahatsız olsanız dahi (neden rahatsız oldğunuz konusunda hiç bir fikrim yok aslında) birileri Alex'i takımlarına katmak istiyor.. Şimdilik real'in adı geçiyor ancak önümüzdeki günler neler getirir bilemeyeceğiz. En mantıklı olanı 2007 haziranı yani Alex'İn kontratının biteceği tarihi beklemek olacaktır... O zamana kadar -Alex'in de belirttiği gibi- Alex bizde...[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 10 Ekim 2005 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

As'ın Real madrid'in uzantısı olduğunu bilmeyen cırtlak bir ses duydum sanki uzaklardan...

Ancak dün başka bir kullanıcının dedikleri de aklıma geldi...
said:
zydar, 10 Ekim 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
boşuna anlatma, anlamaz.. sistemi çökecek şimdi kasarken..

:-)

Aslında normal biri olsa karşımdaki; dışarıdan kimsenin yapılacak transferden haberi olamayacağından, basına sızdırılan haberlerle transfer politikalarını takip etmeye çalıştığımızdan bahseder ve ayrıca Alex de Souza'nın internet sitesinde yazmış olduğu cevabın (c/p) Gerçekler benim agzımdan çıkar, röportajlarda yayınlanır, veya bu resmi sitede yayınlanır. İyi veya kötü bir haber olursa bu sitede kesinlikle çıkacaktır. Başa dönerek şunu söyleyim, en azından, 2007 haziranına kadar olan kontratımı tamamlayacagım. olduğundan ve yukarıda belirtildiği gibi "Eheh adam kendi kendine gelin güvey olmuş" değil gerek ispanyol gerek brazilya basınında yazılan pek çok yazı bulunduğundan falan bahseder, ayrıca Madrid'li yöneticilerin ve teknik direktörlerin videolarını (fotomontaj dersin onlara da tabi) araştırmanı, arşivlere bakmanı tavsiye ederdim
Bu kadar yeter sanırım..
Anlatmaya daha kasmaya değmezsin,çünkü anla(ya)mazsın desem umarım kızmazsın... Kızarsan bile anlayışla karşılarım çünkü bağnazsın.

Son olarak şunu bir daha ekleyelim Ve evet, her ne kadar rahatsız olsanız dahi (neden rahatsız oldğunuz konusunda hiç bir fikrim yok aslında) birileri Alex'i takımlarına katmak istiyor..
[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 10 Ekim 2005 13:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ha komiklik konusuna da deginmeden gecemeyecegim. Insanlarin burda hayatlari boyunca bir kez bile okumadiklari bir gazete hakkinda yorum yapmasi komik degil de benim herhangi bir sekilde en azindan klup sozculerinden vb. bir kanit cumlesi beklemem mi komik?
Yapmayin allah askina, komik oluyorsunuz.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 10 Ekim 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
kendi kendine gelin güvey olmuş hafiften heh. teklif yok ama olsa da gitmem ne demek şimdi.

Teklif gelse de gitsem demek oluyor herhalde.
"Ben buradayım, görün beni" demek oluyor herhalde.
Vardır elbet bir anlamı.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 10 Ekim 2005 15:35 tarihinde demiş ki:
Ha komiklik konusuna da deginmeden gecemeyecegim. Insanlarin burda hayatlari boyunca bir kez bile okumadiklari bir gazete hakkinda yorum yapmasi komik degil de benim herhangi bir sekilde en azindan klup sozculerinden vb. bir kanit cumlesi beklemem mi komik?
Yapmayin allah askina, komik oluyorsunuz.

bende onu diyorum zaten
sadece sana demiyorum komik oluyorsunuz diye
15 dakika spor bolumu okudum futboldan sogudum[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

Resmi teklif yapmış mı? diyenler sezon başında almak istedikleri her hangi bi futbolcuya yaptıkları resmi teklif belgesini gösterirlerse helal olsun diyecem.Mesela gs pires'i istedi mi?resmi teklif verdi mi? bunu bulup gösterirseniz oluyormu olmuyormu bizde araştırırız.

Alex-Real haberleri.
http://www.fichajes.net/news/NewsID=23422/display/!~Alex%20Souza

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=realmadrid&message.id=9728

LUXA SIGUE DE CERCA AL BRASILEÑO ALEX SOUZA

[Bu mesaj Jedi tarafından 10 Ekim 2005 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

As gazetesi Real Madrid e yakınlığıyla tanınıyor ve ispanyanın sayılı gazetelerinden biri...baptista dediler bitti robinho dediler bitti...dedikleri %90 çıkıyor...gidipde fanatikle fotomaçla kıyaslayıp kendinizi komik duruma düşürmeyin derim...
Resmi belge kadar sağlam kaynaktır...[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...