Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] nwn krizi geldi kusura bakmayın


denderman

Öne çıkan mesajlar

geçen haftalarda üstüste açılan nwn multiplayer threadleriyle insana heves veriyorsunuz sonra birden kayboluyorsunuz yok öyle numara :-p. sou bilem bulup nwn için keygenler tırmalayayım netten sonra sap gibi kalayım ohh. neyse şu aralar multi yapabilecek varsa bi ses versin bakim sp modüllere esir etmeyin beni :-). bi de,

1- nette oyun açarken cdkey olayını nasıl hallediyoruz?

2- ags 1.30 a mı geçecekmiş? o zaman adam gibi bi modül yükleyecekler mi bilgisi olan var mı?

3- avaturk bir parti daha orj nwn getirecek mi bilgisi olan?

bilakis bu haftasonu gral olur, beklemekteyim.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

1- nwn'yi baştan kurarken ilk cdkey farklı olursa, sou cdkeyinde birşey demiyor diye düşünüyorum, ama sou cd-key de farklı olursa iyi olur aslında.
2- 1.30 ile oynuyoruz biz capulcu eagleeye felan. Sen de SoU kurunca zaten 1.30 olcak (olmalı yani). agszone'u boşver paticikteki adamlar yeter sana (bence)
3- Sitesine bak derim
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 26 July 2003 06:20 tarihinde demiş ki:
1- nwn'yi baştan kurarken ilk cdkey farklı olursa, sou cdkeyinde birşey demiyor diye düşünüyorum, ama sou cd-key de farklı olursa iyi olur aslında.oyunu kurdum keygenle, singleda ve malum serverlarda multide sorun yaşamıyorum ancak kendim oyun kurmak istediğimde invalid cdkey diyor bunu nasıl halledicez? hatta bu da yetmez benim açtığım sunucuya başkası cdkey sorunsuz nasıl girecek :-p. burada sorunluysa özele beklerim bi zahmet.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...