Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WWE 'nin Mantigi ???

diablotg

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ben simdi ares ten indiriyorum bu karsilasmalari bakin simdi "The Rock vs Goldberg"karsilasmasini izliyorum adamlar birbirine vuruyo ve vurduklarinda çat çut sesler ç1k1o ses en yüksekte duyuyorum.Ayrica adamlar sakatlik geciriyo adamlarin düsüsleri falan ölücek cinsten o goldberg mesela kostu kostu tam bole kafasiyla koyacak rock a rock cekildi adam direk köselerde olan direk çarpip ringten uctu ters takla ben öldü dedim yani bu nedir sandalyelerle vuruolar sakirt die ses ç1k1o acaba bunlar gercekten mi bole yoksa profesyonel oyuncu mu bunlar biri sölesin bi tuhaf oldum iyi geceler[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
diablotg, 13 Ocak 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
ne insanlar gordum elbisesi cok , ne insanlar gordum icinde elbise yok
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya abi böle bir spor yani çok ilginç ya jackass ide geçti bunlar böle bam güm bam güm ya adamlar maç boyunca ah uh die ba1r1yolar ve her taraflar1 k1pkirmizi bu nasil bir olay ya izlemesi zevkli ama ben bide pistte düsünüyorum kendimi o adamlarin yerine koyup cok zor olmali[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamiyle gösteri amaçlı yapılan maçlar onlar. Maçlarda elbette dövüşçülerin canı acıyor ama tüm vuruşlar kandırmaca(hımm sanırım fake için en uygun Türkçe karşılık bu oldu) olduğu için önemli birşey olmuyor. Yoksa boks maçında bile ölüm yaşanırken öyle bir maçta ciddi birşey yaşanmaması düşünülemez bile.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

abi biliyorum yalan oldugunu da mesela rock la hulk hogan kasilasmasi var onda rock yenio ama devamli birseyin varmi özür dilerim flanal dio dostça ama abicim bu izlediim öle diil hatta bi ara rock kaç1o gidio sonra gelio korkuo falan süper tavsiye ederim ciddi adamlarin garez i var birbirine herhalde çocukluktan olsa gerek[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

Ringde yaşanan tüm olaylar senaristler tarafından tasarlanıp ringde uygulanıyor. Bazen elbette kaptırıp acıtıyorlar birbirlerini canını ama temel amaç gösteri.
[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"

[Bu mesaj Selamon tarafından 28 Ocak 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Selamon tarafından 28 Ocak 2005 22:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bir tanesini izledim süperdi ya :D
2 vs 2 olan bir maç tamamm1 simdi arada bir tanesi girio 2 vs 1 oluo mac iste en sonunda bi tanesi bi bairio ahanda icerde 6 kisi gelio mac oluo 8vs2 sonra o 2 kisi 8 inide kovuo ama bir görseniz arena ana baba günü vuran vurana süper ya 4 ü birini tutta ayn1 anda yumruklar felan puhauahuha züpper[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 28 Ocak 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
Ringde yaşanan tüm olaylar senaristler tarafından tasarlanıp ringde uygulanıyor. Bazen elbette kaptırıp acıtıyorlar birbirlerini canını ama temel amaç gösteri.

saol bendede tam o zaman bunlar arasinda nasil birisi kazanior gibi soru sorcaktim yani neye gore biri kazanior dicektim aldim cevab1 :D bu arada adamlar ciddi süper aktörler ya[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Yanlız Rock hakikaten Rock gibi adam guc bağlamnda ..[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Devrimciler Ölür ama Devrimler Durmaz Yürür...
Devrim bir efsane,Özgürlük bir Ütopya DEĞİL!

[Bu mesaj Valeron tarafından 21 Temmuz 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O anda halkın sevdigi adamlar yani duşundugunde en dallama adam bile bir anda şampiyon olabiliyor.Mesela şampion adam tuvalete giderken adam arkadan vuruor masayla.Adam yanına birde hakem getirmiş bi bakıon adam alıo kemeri :D ama guzeldir wwe izlemesi.Amerikada 1 ay kaldıgımda baya izlerdim ama şuan izliyemiom .. Aslında yayınlayan kanal varmıdır ? bilen varmı ?[signature][hline]Amidala lvl 50 fire/devices-coh
Helcaraxe lvl 34 Karate/Aikido Master-mxo
Sosyal ağlarda paylaş

WWE'yi boşver sen.. Illegal dövüş videoları var onları bul netten..Çıplak elle birbirlerinin yüzlerini dağıtıyorlar, dirsek üstüne dirsek atıyorlar.. Kan gölüne dönüyor ring..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 21 Temmuz 2005 00:11 tarihinde demiş ki:
WWE'yi boşver sen.. Illegal dövüş videoları var onları bul netten..Çıplak elle birbirlerinin yüzlerini dağıtıyorlar, dirsek üstüne dirsek atıyorlar.. Kan gölüne dönüyor ring..

dediğin gibi illegal bunun izlenecek bir tarafı yoktur bence tam anlamıyla vahşet de diyebiliriz. Ama WWE öyle değil başlı başına bir spor olarak kabul ediliyor[signature][hline]D&C Online Forum
Revell - Night Elf Hunter

[Bu mesaj DoguJr tarafından 21 Temmuz 2005 00:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Undertaker diye bi adam var, onun ismi aklımda kalmıştır.
Bir de Hulk Hogan vardır, filmlerden tanıdığımız.
Rock, Scorpion King karakteriyle ünlendi epey.
Bir de Triple H duydum, o da Motorhead'in bir şarkısını kullanıyormuş ondan dolayı. Motorhead - The Game, feci gaz şarkı.

Ama WCW midir, WWE midir nedir hiçbirini bilmem tanımam felan. Ara sıra TV'de rastlamışımdır, o ayrı.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Güreş federasyonlarından en ünlüsü ve maddi olarak başarılısı World Wrestling Entertainmentdır.İlk başta WWF vardı. Daha sonra 1990'lı yılların sonunda Time Warner'ın sahibi tarafından satın alınan World Championship Wrestling, Şimdiki WWE için ciddi bir rakip olmuştur ancak WCW 2001 yıllında iflas etmiştir. Tabi bu arada en başarılı sporcuları WCW yetiştirmiştir.[signature][hline]D&C Online Forum
Revell - Night Elf Hunter

[Bu mesaj DoguJr tarafından 21 Temmuz 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...