Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmit Kocaeli de Oturanlar ?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Artık yeni adresimiz burası oldu istdan ayrılmak zorunda kaldık babam iflas etti ve ablamın işi nedeniyle buraya gidicez.Güzel bir ev arıyoruz kiralık oturanlar bilgi sahibi ederse sevinirim. Nasıl bir kenttir depreme dayanıklı ve güzel ve kirası pahalı olmayan evler nerededir.
Nerden ev tutmamız iyi olur? Tanıdığımız kimse yok bu yüzden buraya soriyim dedim :)

İstanbul dışında nasıl yaşanır diye hep düşünürdüm ama bende artık ist dışında yaşıyacağım. Öss yi kazandım ama güzel bir yeri tutturamadım şimdi tek umudum öss yi kazanmak.
Bu arada izmitteki en iyi dershane hangisi?

hepinize kucak dolusu sevgiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

izmit dersen en iyi yer yahya kaptan oalbilir ...
gölcük dersen her yer aynı
değirmendere dersen sahilin bir üst sokakları tercih ediniz hem deniz manzarası var hemde sağlam zeminde oturuyorlar
ehe hatta bizim apt de kiralık bir daire var gel otur :)

en iyi dersane dersen açık söylüyüm kü marmara ışık ama oraya herkez gitmixz (fettullahçılık olayı fln...)

o yüzden iyi dersaneler Zafer Çağfen TED birde etken var bunlar iyi dersaneler adlarına kanıpta sinav, zirve dershanelerine gitme kadroları çok götü (bu sene dershane olayını ciddi ciddi araştırdım ben) neyse lafı uzattık bende geçmişh olsun diyim sana[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 24 July 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
peki birşey diyecem Kocaelinde okunur mu?[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

bal gibi okunur...

ehe bu arada söylemeden edemiyecem kocaeli de körfez fen lisesinden sonra (%98 başarı) en iyi okul gölcük ihsaniye anadolu lisesi olmuşi (ehe benim okulum %71 başarı galiba)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...