Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şimdi ne olacak ???

PZero

Öne çıkan mesajlar

geçen sene küme düşen istanbulspor-akcabatsebatspor-sakaryaspor birinci lige geri çıkıyor
gece gece star spor haberde son dakika olarak bu haber verildi merkez hakem kurulu mahkeme kararıyla yalan olmuş . bu nedenle geçen sene düşen bu takımların tekrar birinci lige cıkma ihtimali varmış . ortalık karışcak gibi[signature][hline]**S!y@H**BéY@Z**P@T!**
EL DEĞMEMİŞ TEMİZ BİR LİG İSTİYORUZ !!!

www.edepom.com
www.temizmutfak.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thug_life, 05 Ekim 2005 02:29 tarihinde demiş ki:
star haber son dakka diye verdi yarın felan koyarlar her halde bi şekilde ben ciddiyim fake değil yani .

Star'da Islamiyet - Peygamberler üzerine uzun süredir bi program war ?[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thug_life, 05 Ekim 2005 02:40 tarihinde demiş ki:
vallah olayın ayrıntısı bilmiyorum sadece kadın son dakika haberi diye star spor da verdi yarın daha da netlik kazanır diye düşünüyorum
yarın ola hayrola[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

30 takımlı lig olur zaten kesin.2pac derse fazla ustune gitmeye gerek yok.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

sen duyduysan hiç olmaz daha once ben futbolu biliyosam beşiktaş 10 atar 9-0 yener laflarını az duymadık.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 05 Ekim 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
Ligin içine edicekler ya. Küme düşmelerini iptal ettirecekleri uzun süredir gündemdeydi ama neden yapıyolar ki? Bahaneleri ne?

Basit geçerliliği olmayan bir hakem kurulu tarafından atanmış hakemlerin yönettiği maçlar yüzünden ve yaptıkları hatalar yüzünden kaybedilen puanlar sonucu hksız rekabet ortamı yaratılması.

Veya benzeri bir gerekçe. Geçen seneki lige atanan hakemlerin hiçbirisi aslen resmi olarak atanmadılar. Çünkü merkez hakem komitesi resmi deildi.

Yani hakemleri ben atadım dememle o zaman ki merkez hakem komitesi başkanının ben atadım demesi arasında en ufak bir fark yok.

Zaten öncelikle kanuni olarak ligin tescil edilmemesi gerekirken her olayda oldugu gibi federasyon , bununda üstünü kapar geçeriz mantığı ile ligi tescil etmiştir.[signature][hline]2-3 Shaman geldimi ölüyorum. Büyü Yaptırmıyolar. Ama 2-3 Druid geldimi rahatım korkmuyorum.Nerf Shaman Pls B@b
İmza :Gimped Paladin Sam

Sosyal ağlarda paylaş

Öyle şeymi olur be yaz-boz tahtasıydı zaten lig
1 takımı kayırdıkları yetiyor zaten ligden başka herşeye benziyor.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ala la L A ALLAH.. Ne dimek simdi bunlar Kİ NE ? Anlamadim Kİ NE ? . NE Kİ NE ? Kİ NE Kİ ?[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...