Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresde meteor atan SHIGSY

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

nychris türk değil. ama bizden daha düzgün konuşabiliyo. adam 3 yıl TOWNda türklerin içindeydi. normaldir konuşması. (TOWNda genellik türktü. laf ettiklerine bakmayın. bu arada soul slayerda bütün gün türkçe konuşmaya başladı. anlayamadım ben olayı)[signature][hline]Kısalttım :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cins, 03 Ekim 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
lordmozart ve hesbolah kim gelirse gelsin hepsini kasafına werir benim onlarınüzerine tanıdığım bir tanedaha mage yokkkkkkk

Ben mozart ve hesbodan 3 metre daha uzağa işeyebiliyorum.

*!Alt+F4*[signature][hline]Birşeyler yanlış sanki... Ben küçük bir göl değil ben artık okyanusum.Ben artık ben değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

ARES DE beğenilmeyen lord mozart ın şovu var giriin ve sadece izleyiinn ne hurricane nede kimbupislik nede meteor atan ezik sadece izleyiin deriimm[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

evett matekuso şimdii ne yapıyoo czde silip süpürüyoo SHIGSY denen hileciden böle bişey görebildik mi şiimdiye kadar şahsen ben 3 kişi bi arada indirdiğinii 1-2 defa gördüüm[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

1) öncelikle shelli warrior konusuna deyiniyim o zaman sen uçmuşsun butun warriorlar o yuzden bir taraflarını yırtıp shell giymeye çalışıyorlar, çıplak olmakla, chitin giymek yada shell giymek arasında dağlar kadar fark var bunu sen bilmiyorsan boşuna oynuyorsun sen bu oyunu bence...

2) Adım geçmiş heralde, birileri tarafından ben kimse ile sidik yarıştırmıyorum Lord_mozart yada hesbolahla özellikle benim levelim 65 onlar 70 Level eğer 65 ile 70 level mageleri birbiriyle kıyaslıyorsanız harcadıgınız zamana yazık oyunu bir an önce bırakın....

Oyundaki herşeyin item oldugunu bilmeyen arkadaşlar var aramızda, öncelikle şunu söyliyim, level 62 olmuş bir mage itemleri sağlamsa eger o sizin hesbolah yada mozart bile küçük gelir, olay tamamen itemdir...

Ben mozart yada hesbolahın tek dolaştıgını Czde gormedim... Mutlaka yanında 2 asasin var, 1 tane BP yada mageler olarak topluca geziyorlar... Nedir çok iyi olmak 10 mage dolaşmak herkesin nova atmasını bekleyip sonra novayı atmak ve o anda 3-5 kişi almak mı sağlam olmak, çok kişi oldurebilmek...

Ayrıca bu forumda yada bu topicte kimse başkasının bilmem nesi ile bir yerlere girmesin... Herkes kendi charını ve yapabileceklerini konussun bence...

Konu SHIGYS'in verdigi damage ve attıgı meteor iken saptırılabilecek en max. konumda şu anda ....

Bende dupe yapıp takarsam itemleri bende çok sağlam hatta inanamayacagınız kadar sağlam olabilirim...

Firesoul'u gorduk +8 lycaon ve uniquelerini...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde böyle uzanayan polemiklere katılmam ama şu olay dikkatimi çekti; adamlar 70 lvl veya her neyse belli bir seviye kat etmiş adama az damage vuruyor diye ezik, noob gibi aşağalamalara giriyorlar. İlginç, tanımadıkları insanlar hakkında atıp tutmak ne kadar etik bilemem ama bence doğru değil. Ayrıca tam emin değilim ve pek fazla da anlamam ama meteor'da nova gibi alan büyüsü ve meteorda nova gibi düştüğü her yere aynı demage'i vermez. Bu yüzden düşük olabilir.
Ayrıca şu anda genel olarak yaptığınız olay tanımadığınız insanların arkasından atıp tutmaktan ibaret. Eğer gerçekten bir hile olduğunu düşünüyorsanız bunu ss'ler ile destekleyip şikayet edin burada boş boş sallamayın.
Son olarak artık oyunculara noob, eziiik gibi isimler takmaktan vazgeçin.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

Yok benim öle iddaalarım eziğim ben... Herkeslede arenaya giderim sorun deil...

Arkadaşın birinin itemleri tam deilmiş bana 800 vuruyormus bide 60 Levelmiş... Sonra?

Fire resistim yoktur vurmussundur, genelde light resistle dolaşıyorum çünkü firedan yana bir sıkıntım yok, benim için sorun lightning çünkü resistim 10... Sırf bu yuzden yan skilimi lightning yaptım...

Benden daha iyi oldugunu iddaa eden herkesle Level yada Rogue, Mage, Priest, Warrior farketmeksizin arenaya gidebiliriz...

Hem Pk antrenmanı olur kendinizi ölçmüş olursunuz... Hemde 65 Level paper mage ile 60 Level arasındaki farkın Nova ile 800 Dmg vurmak olmadıgını anlarsınız...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yani???
Büyüye karşı bir adamda ha shell olmuş,ha chitin,ha fullplate...
Farketmez...Önemli olan o büyüye karşı resisttir...

Sen demişsin shelli warriorlara şu kadar vurdum,ki sen magesin...O adam chitinli olsa,üstündeki resistance aynı olduğu müddetçe,shelliye oranla daha fazla vuracağını mı iddia ediyorsun????
Sosyal ağlarda paylaş

Shigsy lvl 70,bir yığın human mage gibi,normal yani meteor atması,3 nova attığı rivayetini ben de duydum,ama bizzat üstümde uygulamadığı için bişey diyemiycem.

Hurricane fazla PK yapan bir human değil (ben akşam oyuna girdiğim için,akşamları için söyliyeyim,sabahları yapıyorsa bilmem),lord_mozartla felan kıyaslanması abes.

Orc olduğum için orc mageleri iyi bilmiyorum ama en çok can yakan human mage Alchemical_Sorcererdı,bu aralar akşamları pek gözükmüyor Allahtan.Sonra pfil,filou_wife,SHIGSY felan geliyor.Maiev_pl,otiksom_pl felan da 70 ama hikaye kaçıyorlar biraz.

Türklerden de susamurunun ob-hb arası bowl saat-12 çatışmalarında ortaya nova yapıp,townlamasının hastasıyım :)
Sosyal ağlarda paylaş

mage in damage ini resist den kes shell den kes bilmemneden kes abi ne kalıo shell le mage in damage inin alakası yok bu arada yannış hatırlamıoyorsam shell set le chitin set arasında çok az bi defans deişio yok hani mage ler defansa vursa bile o kadar farketmez ki vurmuo[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Class:Elemental Lord
Clan:YoTeAmoGabriela (eheh tek ben varım :))
Nation:Karus
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hepinizin.... eziq herifler oynamayı bilmiyosunuz boq atıyosunuz adam ın elinde rons staff var diye ne bu kıskaçlıq ne bu boq atımı??? adam oynamyı bilio !! gate skill ini niye kullanmasın!! var adamda işine yarıyor kullanıyor ne eziqsiniz gidin arkalarından konusmayın aresde genelde online gidin çatın oradan :/ buradan boq atmak kolay[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
lvl 60 Coming Soon :):):)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana demiyosun herhalde Necro...Ben kötü bişey dediğimi düşünmüyorum susamuru hakkında...
Dediğim olay en çok onda dikkatimi çekiyor...Türklerden human tarafında susamuru ve Kimbupislik,nova atıp /town yada gate yapmayı en seven mageler...Bişey demedim ki...Oyun tarzıdır...
Magelerden konu açılmışken aklıma gelen birşeyi yazdım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 04 Ekim 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
sanamı dedim alan alır bazılarıda bnim gibi bakar ama kıskanmaz bazıları hem bakar hem kıskanır :D
ya olm öle demedim rons stafffında kıskanılcak ne var ? 500~~600 mln luk item ve sux bi işe yaramaz =[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Class:Elemental Lord
Clan:YoTeAmoGabriela (eheh tek ben varım :))
Nation:Karus
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 04 Ekim 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
Ya hepinizin.... eziq herifler oynamayı bilmiyosunuz boq atıyosunuz adam ın elinde rons staff var diye ne bu kıskaçlıq ne bu boq atımı??? adam oynamyı bilio !! gate skill ini niye kullanmasın!! var adamda işine yarıyor kullanıyor ne eziqsiniz gidin arkalarından konusmayın aresde genelde online gidin çatın oradan :/ buradan boq atmak kolay

oynamayı bilen adam ve susamuru yanyanamı?
bir o adam pet mage Ron's staff elinde ne arıo iki boyna skill bug yapıp ve gelip bana sürekli ks yaparak np yapan adama kusura bakma ezik derim .
Nova atıp gate kullanmak veya town çekmek oyunu bilmek anlamına gelmez[signature][hline]Server : Ares
Np : 100/0
Lvl : 23 (60 a az kaldı:D)
Job : Shaaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...