Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Town Rezaleti

iamLight

Öne çıkan mesajlar

said:
Necro, 03 Ekim 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
geçende apos a ks yapıolar (aadsa seslimi söyledim bunu) :D gerçe mustafa şakasna yapıodur

Clandayken ABi idik SimDi MustafaMi olduk Herneyse ..

O Cocugu Clana Ben Aldim .. Alma SeBebiDe Ne lvl i Ne np si Neden Herhangi Bi cikar SagliCak Bisey SaDece Hicbir Clan Kabul Etmedigi icin Ben Clana ALDim O cocugu ..[signature][hline]BRinG Me To LiFE ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya biri der türk bayragı koymayın,biri der allahın adını koymayın,biri der _tr koymayın sizene abicim BU BİR OYUNDUR HERKEZ İSTEDİGİNİ KOYACAK KADAR ÖZGÜRDÜR,KİMSE KİMSEYE KARIŞAMAZ SİZ HER NE AKDAR O İŞARETİ DEĞİŞTİR DESENDE DEĞİŞMEYECEKTİR,BOŞUNA KONUŞMAYALIM

p.s:turkishtown lu değilim ama çok iyi tanıdıklarım var kankam.o yüzden sende trtown lusun savunuyorsun falan gibi bik bik lerde bulunmayın...[signature][hline][Bayrakları Bayrak Yapan Uğruna Dökülen Kandır] Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

said:
__HAWK__, 03 Ekim 2005 19:58 tarihinde demiş ki:
Ne turkish town mu o klan bence eziq adam ı 49 lvl en kesiyorum cz de bide clan olacak elimdekilerde +3 ve +4 cleaver hahahah rezil herif ler

Biz Herkez gibi Np Si Yüksek Heriflere Veya lvl i yüksek HEriflere Yalvarmiyoruz Bi Cafe Ce kurulmus Cllan lvl 64 te Var lvl 40 Ta .. Bu KimSeyi Hele SEnin gibi Burnu Atmosfere dayanmis Gercek N00b u iLGilendirmez ZeVK icin OYnuyoruzBazi Duygularimizi Tatmin Etmek icin DEgil Sen ozaman Clan Kur lvl 70 lerle doldur :)[signature][hline]BRinG Me To LiFE ...
Sosyal ağlarda paylaş

KiMBUPiSLiK senin amacın ne kahraman falan mı olacaksın yoksa bişeyide savunma be kardeşimm haksız oldğun yerde haksızlığıı kabull et bu oyunu sadece bilmiyorsuunn bilen bir sürü insan var kendinii beğenmişlik yapma diyeceğim ama ölesiinn bi tarafların fazla kalkmışş[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benimde var t.town dan tanıdıklarım lütfen eğer klan hakkında eleştiri yapacaksanız kurucuya pm atın ona söleyin şöle böle die
not: bu topic i açan arkadaş'a lafım yok sinirlendiği konu haklı hem ALLAH yazıyo hemde nike bak haklı arkadaş sözüm yok ama lutfen bunu turkish town a mal etmeyin[signature][hline] KE DELETED
Sosyal ağlarda paylaş

BU yazmadan geçemicem arese giriinn beğenmedikleri lord_mozart şow yapıyoo SHIGSY DENEN ADMLA BİRR TUTAMAZSSINIZ lord mozart denen adamı tanıyıınn yeter[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada o siktir git tr denen arkadaşa bugün çok güldüm. baktım stealth basmış assas gelio lf ışıkları fln. potta hazır tuttum elimi. dmgi aldım adam town yaptı. bi baktım 65 vurmuş :D (adama bişi demiom lvlı düşüktür, itemı yoktur, doaldır. ama ben geneldeki gibi 1k dmg beklerken 65 dmg alınca koptum :D)[signature][hline]Kısalttım :D
Sosyal ağlarda paylaş

TurkishTownu çekemeyen bazı hazımsız arkadaşlar lafım size kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş... O çocuğu clana aldık (11-12 yaşlarında) siz gibi çok süper düşünememiş (!) o nicki koymuş ben o çocuğa name change scroll alması için yardım edicem ve değiştircek. Sırtımızdaki simgeye gelince hristiyan misyonerliği oyunda da olsa devam ediyor. Bu durumda biz de böyle bi simge yaparak boş olmadığımızı gösterdik. Simgemiz artık değişmiştir. Çamurluk yapmanın alemi de yoktur.[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...