Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aykut Kocaman teknik direktorlugu birakmis

Fable

Öne çıkan mesajlar

İyi söylemiş. Asıl ligdeki kulüpler birleşip" Türk futbolunda şike bitene kadar Türkiye 1. Futbol Liginden çekiliyoruz" deseler fenerasyonun eli ayağı birbirine dolanır. İnşallah bazı şeylere bir dur denir de Türk futbolu çok değerli bir hocasını daha kaybetmez.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olsam ben de bırakırdım..

Şu olaylardan sonra Konya t.d'si olan birisinin göreve devam etmesi kendisine karşı saygısının olmadığının göstergesidir bana göre ..

Yazık oldu yazık..Değerlerimizi bir bir kaybediyoruz boş yere ..[signature][hline]_NoelBaba_'yı unutmadık ...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence abartılı davranmıs.Tabii herkesın kendıne gore dogruları vardır saygı duyarım.Sonucta bu bır hakem hatasıdır olabılır.86 dunya kupasında Maradona da aynısını İngiltere benzerı bı gol atmıstı..Bunlar futbolda olabılen seyler.Bı macta yapılan bı hata ıle takımını yuz ustu bırakıp gıtmesı bence pek de dogru bır davranıs sayılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut Kocaman kadar insanlara örnek olacak birinden "adam olsa.." diye bahseden birinin adamlık anlayışından da kendi değer ve ahlak yargılarından da şüphe etmek gerekir. İstanbulspor'da neler çektiğini pek kimse bilmiyor tabii.. O kadar zayıf bir takımı ligde tutmak ne demek bilen var mı? Ve bir sürü "ek sıkıntı" varken ortada...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

İşte diyorumya Adam olsa bir basın toplantısında bu kadar çile cekmiş takımı bırakıp gitmez.
Dikkat cekmek için yapmış bu hareketi kendine cevirmek için ilgileri.Başarmış onda sonrada ikna edilmiş.
Nolur geri dön denilmiş.
Adam olsa kararında da vazgeçmezmiş.Madem böle show yapıcan tükürdügünü yalamıcan adamsan[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut Kocaman'ı biraz tanısan (bana soruyorsan evet tanıyorum okuduğum lise dolayısıyla İstanbulspor'la bayağı iç içeydik.) zaten bu lafları etmezdin. O çileyi zaten İstanbulsporda en çok çeken kişi kendisiydi ve artık kendisine destek veren de çıkmayınca yapacak başka bir şeyi kalmamıştı.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Türk futbolunun aykut kocaman gibi showmenlere ihtiyacı yok.
Yılmaz Vural gibi kaliteli ama önemsenmeyen,unutulmuş isimlere ihtiyacı var.
Adamı kimse anlamadı,dinlemedi ama suan gecen sene 2.ligden bile düşücek durumda olan Antalyaspor u 7 maçta 4 galibiyet 2 beraberlige götürdü.
Bu senede 1.lig için aday gösterilen takım konumuna getirdi.
Böle adamlara ihtiyacı var ülkenin.Kameraya oynicak adama degil.[signature][hline]

[Bu mesaj Eternal tarafından 03 Ekim 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

katılmasamda eternalın fikirlerine de saygı gosterin arkadaslar.

bence de aykut kocaman ın bu haftaki hareketi yanlıstı ama bu onun showmen oldugunu gostermez.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Yılmaz Vural şovmenin önde gidenidir ama Aykut Kocaman'da duygu sömürüsünün vucut bulmuş halidir. Şampiyon olduktan sonra Şampiyon olamayan takımdakiler için üzülüyorum diyen bir adam Fair-play'e uygun davranmıyordur. Olsa olsa demogoji yapıyodur.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 03 Ekim 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
İşte diyorumya Adam olsa bir basın toplantısında bu kadar çile cekmiş takımı bırakıp gitmez.
Dikkat cekmek için yapmış bu hareketi kendine cevirmek için ilgileri.Başarmış onda sonrada ikna edilmiş.
Nolur geri dön denilmiş.
Adam olsa kararında da vazgeçmezmiş.Madem böle show yapıcan tükürdügünü yalamıcan adamsan

İlgi cekmek icin yapacagını sanmam sacma bence...[signature][hline]Aklı ile övünen insan,hücresinin genişliği ile övünen mahkuma benzer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...