Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ORC FM

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

olay cerez npsizlere gelmish np ye kaymmishken azcik ben de yazaym. Cuma gunu KO tarafindan ugradigim haksizlik sonucu oturup kara kara dusunurken klan geyii yaparkene cumartesi aksami girdiimde olaylar deishti. Buradan odunc item istegimi goren bir arkadas ki daha onceden de sohbetim olan bir arkadas(ismini vermek istemedim ozel mesajlar yagmasin adama die) bana guvenerek uzerindeki itemlari vermishti cumartesi gecesi oyundan cikarkene saat iki civarlari.Sabahinda oyundan cikmadan once de geri iade ettim. İlk defa pkdan bu kadar cok keyif aldim ve yaklasik 8 saat boyunca pkdaydim.O kadar keyifliydi ki bir aksam once de uyumamish olmanin verdigi uykusuzluk, taa persembe gecesi gorduum yataama pazar aksami gircektim ama uykusuzluk die birsey hissetmiordum zewkten.yaklasik 2k np topladim o gece cz den. Arkadaslar kusura bakmayin ama solicem: resmen ilk orgazmimda aldiim zewki aldim.
Tesekkurler arkadasim, bana guvendiin icin...[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

olur böyle şeyler bab bak bende 52 yim
np : 100/0
clan: phoenix rising
onun durumunda çok adam var beni örnek gösterde çocuk üzülmesin ben eziğim die
NOTİCE:Yemin ederim ağlıyorum şu anda bu kadar arkadaşlar kendime kızıyorum dertleşmeye ihtiyacım var pm arkadaşı olalım sizinle tabii pm atanlarla[signature][hline] KE DELETED
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadashlar konu bashligi buna uyuyor diye buradan ayrica bir konu ile devam etmek istedim.Simdi ben bir radyo acmak istiorm adi da ORC FM olcak.CZ icin ozellikle parcalar calacagim ama online radyo kurulumunu nasil saglayabilirim bir haberim yok.Bununla ilgili bilgilere sahip olanlardan yazilar bekliorum.Ayrica sizi gaza getirebilecek istek parcalariniz warsa isimleri ile buraya yazabilirsiniz..
Mesela ben SOAD dan chop suey dinlerken cz de dehshet bir sekilde gaza geliorm warrior lu gruplarin arasina daliorm gazla sonra oluorm ya da town cekiorm ama olsn.O gazi alip saldirmak muhteshem oluor..
Evet bekliorm parcalari ve radyo ile ilgili bilgileri.[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

Bloodstorm videosunu izleyen vardır umarım çünkü söyliceklerim onunla ilgili...
O videoda arkada bir parça çalıyor ki dinleyenin gaza gelmemesi için ciddi sorunları olması lazım :lol:
Videoda adamlar hb den uzun süre çıkmıyıp 3-4 kere sundriesi kesiyorlar.... Hoş bir video ama o şarkıyı türk filmine koysan bile izlerim sanırım.... :D
Adını bilmiyorum ama bilen biri vardır diye yazdım... O şarkı czde çalsın dahada bişey istemem...;)
Bu arada chop suey e de laf yok! :-)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: xxxx
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 24 Eylül 2005 02:28 tarihinde demiş ki:
hatunun biri izmir e gelio nie bilion mu 2 haftayı benle geçircekmiş bende oyunda ona yardım etcekmişim xD bende eyw dedim :D

Külli yalan :P[signature][hline]dm: tamam girdiniz odaya. burasi cephanelik gibi bir yer, masalarda kiliclar goruyorsunuz, odanin sag tarafinda tahtadan bir ayakliga asili bikac tane balta var, duvarlara da kalkanlar asilmis.
arsiz fighter atilir: kalkanlari indiriyorum
gurup yine yarilir gulmekten:
- ahaha
- eheheh
- oha olm ne dedi herif, ahahah
- gel benimkini de indir sen muhah

Sosyal ağlarda paylaş

Lem moradon broker ı ne o +8 lerle dolasıomusun haberimiz yok bu arada o patronuna temiz bi kalay cekicem en cingene işinden. Yeter olm gelde bi iki oynayak KE :P[signature][hline]dm: tamam girdiniz odaya. burasi cephanelik gibi bir yer, masalarda kiliclar goruyorsunuz, odanin sag tarafinda tahtadan bir ayakliga asili bikac tane balta var, duvarlara da kalkanlar asilmis.
arsiz fighter atilir: kalkanlari indiriyorum
gurup yine yarilir gulmekten:
- ahaha
- eheheh
- oha olm ne dedi herif, ahahah
- gel benimkini de indir sen muhah

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 27 Eylül 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
Lem moradon broker ı ne o +8 lerle dolasıomusun haberimiz yok bu arada o patronuna temiz bi kalay cekicem en cingene işinden. Yeter olm gelde bi iki oynayak KE :P

:D bi arkadash saolsun gece odunc verdi guzel guzel takildim cz de. :D
Patron saolsun izni de kullanmama izin wermio.İki aydir cozulemeyen sorun cozulcekmishmish ondan sonra kullanabilcekmishim.O da yalan ya sonra bi suru ish varolcak yine burda.Shu ara hafif boshluum warkene kullancaktim ne guzel.Senelik izin de yalan oldu.Hafta sonlari takilmaya dewam..
Sen gel haftasonu bi gece takilirz cz de orda burda ama senin karakter cibildakti en son hatirladiim kadariyla :D
Sen de alirsin puppettan biseyler gelirsin :D[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

puppetla 3 aydır papazım yoksa nie gelmiim :d[signature][hline]m: dm, ben call lightning yapıyorum..

dm: - asanı iki elinle tutup göğe doğru yükselttin, asanın parladığını gördün ancak ardından şu sözleri duydun, " the lightning you have called can not be reached at the moment, please try again later."

Satılık LvL 61 Paper Assassin
Orc - Ares 200 Ytl...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 27 Eylül 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
said:
hatunun biri izmir e gelio nie bilion mu 2 haftayı benle geçircekmiş bende oyunda ona yardım etcekmişim xD bende eyw dedim :D

Külli yalan :P
karışmasan olmucak demi sen git %25 hpsi kalmış dt den kutu al eferim hade bakalım[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Class:Elemental Lord
Clan:YoTeAmoGabriela (eheh tek ben varım :))
Nation:Karus
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 28 Eylül 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
said:
RogueSpear, 27 Eylül 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
said:

Külli yalan :P
karışmasan olmucak demi sen git %25 hpsi kalmış dt den kutu al eferim hade bakalım

onunda yaptilar pisliini.Ben de yardim ediim die bi mage girio partiye.Yanda da arkadasi ks yapior bossa.Olmesine yakin mage esc yapio.Sonra dc oluo :D Zamaninda atilla da adi bi herif yapmishti bi daha boss partilerine tanimadiim mage le girmiom artik....[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

yaf sana annatmadımmı ben adamlar dalıo 20 mage var orda kalmış %30~%40 healt roguespear daldı kutu açacaz die :D ben dalmadım die de bi sürü laf söledi o zmn dan beridir ki peq annaşamayız yani o annaşamaz[signature][hline]Lvl:62
Sosyal ağlarda paylaş

senin mallıgın olm yarıdan fazla hp si var bizde bilios daa az olsa dalmamayı adamlar zaten 35 saatte o kadar indirmişler 2 tane vursan bize dusucekti herneyse ben orda deilim ama sen bi malsın allaan kurwası :D[signature][hline]m: dm, ben call lightning yapıyorum..

dm: - asanı iki elinle tutup göğe doğru yükselttin, asanın parladığını gördün ancak ardından şu sözleri duydun, " the lightning you have called can not be reached at the moment, please try again later."

Satılık LvL 61 Paper Assassin
Orc - Ares 200 Ytl...
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi konu FoMOD dan sapmishti sonra FM den radyo yayinina gecish yaptik yok mu bilen bir arkadash internetten radyo yayini nasil yapilir ve gerekli kurulum alani nedir baglanti hizi ne kadar yeterli olur.Ayrica CZdeyken hic muzik dinleyeniniz yok mu yaw.Onereceiniz CZ modu gaz muzikleri vs..
Taam radyonun adi ORC FM olmucak CZ FMdir..[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

eheh cuma cumartesi akshamlari en fazla karsilashtiim sayi bu :D ugur getircek bi ara ama bakalm :D
Arkadashlar radyo kurulumunu buldum.Bir sorun cikmazsa becerebilirsem cuma gece onikiden sonra yayindayim linki verecem size.Winamp kullananlar rahatlikla baglanabilir.
CZ gazina uygun programimiz olacak.Muhtemelen uyuyakalmazsam ki sanmiorm kalcami.Cuma gece onbirden sabah 6 ya kadar ve cumartesi gece ondan sabah saat beshe kadar DJ Serhan yayinda olacak.
CZ FM - 7 hours online music with DJ Serhan on CZ.
İstek parcalarinizi action esnasinda CZ den pm olarak da ulashtirabilirsiniz.[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 28 Eylül 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
senin mallıgın olm yarıdan fazla hp si var bizde bilios daa az olsa dalmamayı adamlar zaten 35 saatte o kadar indirmişler 2 tane vursan bize dusucekti herneyse ben orda deilim ama sen bi malsın allaan kurwası :D
tabi hatta hpsi full du demi.. o kadar hötüne güveniodun .... nie açmadın kutuyu adamlar çatır çatır dütüolarda dt yi[signature][hline]Lvl:62
Sosyal ağlarda paylaş

MarLon canımı sıkma kaynanandan baslar daa agırına kadar giderim. ben senin aileni yada kız arkadasını ise kattımmı salak herif. bu arada kurwa yı bizim bi arkadas oretti yavsak gibi bise demekmis herhalde bilmiom yada keklendim aar biseyse özür dilerm.[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...