Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEŞİKTAŞ'ın şampiyonluk şansı?....

Sergen

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş geçen sezon olduğu gibi yine şampiyonluğu 7.hafta kaybetti.Demirören kapatırız biz nasıl vermiştik diyor 11 puandan.Öyle birşey 2 yılda bir olmaz ayrıca önünde geçmen gereken 1 değil 2 takım var.Bazı beşiktaşlılarında umudu olabilir ama benim hiç yok.
Aslında Beşiktaşın ne kadar şansı olduğunu sezon sonu puanıyla karşılaştırırsak
anlarız.Bjk'nin 8 puanı var.Üç puanlı sisteme geçildikten sonra 34 maç oynanan sezonlarda şampiyonlar genelde 76-79 arası puan alıyor bir kaç sezon hariç ama.1996'da fenerbahçe 84,2003'te beşiktaş 85,2005 yılında fenerbahçe 80 puan aldı.Genel ortalama 78 falan.Bu sezonda şampiyon olacak takımın 78 puan alacağını varsayarsak Beşiktaş 27 haftada 70 puan alması lazım.Yani 7 haftada 13 puan kaybeden BJK 27 haftada 12 puan kayberse şampiyon olamaz.Yapması gereken istatistikler ise...
27 23 1 3 70
27 22 4 1 70
Dağılmış yönetimi,kadrosu ve büyük ihtimalle gidecek teknik direktör,takımına güveni kaybolmuş taraftar ile
bir takımın böyle inanılmaz bir performans göstermesi çok zor değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Beşiktaşlı olarak ;

-Futbolun ''f''sini bilmeyen Orangutan tipli bir başkan
-Nerede olduklarını henüz sezememiş futbolcular
-Heyecansız bir yönetim
-Umudu kalmamış bir taraftar

İle Şampiyonluk değil ''Ş'' bile İMKANSIZ ..[signature][hline]_NoelBaba_'yı unutmadık ...
Sosyal ağlarda paylaş

o nerede olduğunu bilmeyen futbolcular geçen sene nasıl coştular da birdeeen fıssladılar öyle ya :( Milli takıma bakıyorum, tümeri izliyorum, 4-3lük maçın gollerine bakıyorum bi hüzünleniyorum ya :([signature][hline]Ladies and gentleman You've been entertained by the genious Ray Charles!

[Bu mesaj RayCharles tarafından 27 Eylül 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 27 Eylül 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
depişmeyin Ema'yı çağırırım bak...

Kafamıza terlik atacak abla o muydu? Şu eskilerin devamlı bahsettiği? Müşerref olmuş olurduk kendisiyle, biz "yeni veletler" çok duyduk namını ama daha tanışamadık.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

besiktasın sampiyonluk sansı her zaman wardır fakat bu yonetimle bu futbolcularla yok denecek kadar aza indirildigini dusunuyorum..
yinede besiktas malmoyu elerse toparlanır ve lig icin yeniden umitlenir ama fb ve gs bu formlarını surdururlerse bjk 3.lukle yetinmek zorunda kalır.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

sadece forvet hattı olark baktığımzda beşiktaş zaten 3. sırada bitirir ligi..

ailtonun kalitesi belli , ama sadece ailtonla olmaz .. ailtonun çov yaptığı werder bremende bütün takım ailtona göre endekslenmiş durumdaydı. beşiktaş carew gibi bir oyuncuya uyum sağlayamamışken , ailton gibi bir oyuncuya uyum sağlaması zaten güç

galatasaraya bakınca türkiyenin en yetenekli golcülerini görüyoruz

fenerbahçe ise anelkanın üstüne bir sistem kurdu , anelka sakatlanmadıkça bu sistemde iş yapar. anelka sakatlansa bile , maçı çevirecek yıldızlara sahip ...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Defans bi laterna bi kere diil bjk ibrahim toraman ibrahim üzülmez ibrahim ölmez ibrahim yerden yere vursalar patlamaz diil maldini yi alsa bjk yine düzeltemez cunku adamların defans anlayısı kıt

neyse onu bunu bıraktım takımda bı tek tumer okan sergen kalsın bence dıger gerı kalanını hep satın abı cordobada zaten patates anca palavra atarlar yok cordoba kral su anda türkieyede kalecı bakımından dıye goruyoruz abı neyın ne oldugunu dııl cordoba toldo gelsın yıne gol yer bu defans ıle

efendıme solıyım orta saha ıcın bısey demıycem cunku dıcek bısey yok yanı ben sahsen dcek bısey bulamıyorum bır keremı top gelmez bı takımda orta sahaya bır keremı kanattan atak yapılmaz abicim bu ne bıcım anlayıs

ülen rıza görse bunları walla öper alnımdan eheh : )[signature][hline]cats rulz =)
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

BJK'nin şampiyonluk şansı sıfır. Tamam 2 sene önce 11 puandan şampiyonluk verdiler ancak o yı FB 1 maçta puan kaybetti diğerlerini kayıpsız geçti. BJK henüz 1/4'ü oynanmış bir ligi puan kaybetmeden geçirebilecek mi? Hayır.
Geçmesi gereken 1 veya 2 takım değil tam 10 takım var. Mümkün değil.
Ayrıca ligi bjk forvetiyle 3. bitireceğine fln inanmıyorum. BJK de geçen seneki kadar dahi ruh olduğunu sanmıyorum. Aslında kadrosu gayet iyi tek tek isimlere bakılırsa.. Rıza gitsin taze kan gelsin yine birşey değişmez bu takımda kadro eksikliğinden ziyade bir uyuşmazlık var. Açın FB TV antreman çekimlerini izleyin futbolcular özellikle türkler arasında inanılmaz bir arkadaşlık var sevgi var. BJK ye bakıyoruz görevlerini icra ediyorlar. Fenerbahçe'nin 3 yıl önceki çöküşünü anımsatıyor. Futbolcular arası gruplaşmalar var. Takımın, yönetimin, teknik ekibin tamamiyle yenilenmesi gerekiyor bana göre. Takıma FB'nin daha önce yaptığı gibi genç yetenekler transfer edilmeli ve bu gençler birbirleriyle kaynaştırılmalı. Üzerine tribünü galeyana getirecek değil gerçekten gerekli mevkilere gerekli yabancılar alınmalı. Kleberson, İbrahim Akın, Koray, İbrahim Toraman, Tümer (vardır bir iki kişi daha aklıma gelmeyen) kalmalı. BJK den bu sene hiçbir şey olmaz. Muhtemelen aynı şekilde UEFA dan ve TR Kupasından da elenirler. Gelecek senelere yönelmeliler yoksa önümüzdeki senede benzeri bir hayal kırıklığı yaşanmaması için hiçbir sebep yok.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

vodanın dediklerinin çoğuna imzamı atarım. sadece takım dağıtılmamalı. tamam yaklaşık bir 10 kişi kesin gitmeli sergen tayfur deli ibo pancu başta olmak üzere ve buralara yeni td ve yeni yönetimin seçtiği çoğunluk olarak gençler gelmeli

pancu ve ahmed hassan yerine 1 tane libero 1 tane de ailtonun yanına adam fıstık gibi kadro işte koray da ön liberoya geçeceği için

takım ruha sahip olsun hırslı olsun ölü gibi dolaşmasın biz 5 sene daha bekleriz sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 27 Eylül 2005 18:56 tarihinde demiş ki:
Bir Beşiktaşlı olarak ;

-Futbolun ''f''sini bilmeyen Orangutan tipli bir başkan
-Nerede olduklarını henüz sezememiş futbolcular
-Heyecansız bir yönetim
-Umudu kalmamış bir taraftar

İle Şampiyonluk değil ''Ş'' bile İMKANSIZ ..

Tüpçüyle olacak iş değil diyorsun yani :D[signature][hline]Sırada Reklamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...