Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mezun oldugum ortaokul ...

Peradur

Öne çıkan mesajlar

Ankara'dan küçük bi sehire tasınmıstık 7 yıl once, dogal olarak o zamanlar buralarda adam gibi bi okul yoktu,ben de o yıl anadolu lisesi sınavlarında sıcmıstım, herkes bu okulu tavsiye etmisti falan, ama pisman degilim oraya gittigime,dısarıdan goruldugu gibi -en azından bizim okul- dini baskı falan yapmıyorlardı, disiplini falan ogrenmistim orada.

bu yıl ÖSS'de iyi bir basarı elde edince yusuflamaya basladım "lan ben babalar gibi bi uni'ye gidicem, sonra ortaokuldan sıcmıyalım" diye. tesekkur ederim simdi yuregime su serptiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 24 July 2003 12:18 tarihinde demiş ki:
Ortaokul ile ihalelerin hiçbir alakası yok. Ancak asker olacaksan bir ihtimal belki ama onun dışında kimse ortaokulunu araştırıp sormaz.[hline]Kalplerdeki Kaymak Asli

var alakası?
Git bi bakalım FEM e iş hayatına atıldığında Askeri Projelerde katılabiliyormusun?[hline]mix edebiyat & oyun sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 24 July 2003 12:20 tarihinde demiş ki:
said:
Peradur, 24 July 2003 12:19 tarihinde demiş ki:
ayrıca 14k keystroke yaptım, pulse'layamıyorum, delirecegim!

biraz beklemen lazım 1 k başına 3 dakka beklemen lazım[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

Pulsing server diyor sonra kopuyor, kafayı yedirtir insana ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 24 July 2003 13:21 tarihinde demiş ki:
askeriyede ve polislikte çok farkediyolar
akrabamın tekinin evine kontrole gelmişlerdi ve duvarda asılı duran kuran yüzünden atılmıştı !
yazış değil ![hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

Dogru, bu türden olaylar cok var.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 24 July 2003 13:19 tarihinde demiş ki:
ben öyle biliyordum
neyse[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

doğru bilion

bizim burda kültür dershanesi die bi dersane açıldı bizim babası asker olan (subay astsubay vs) kişilerde dershanenin deneme sınavına girdi sınavdan ertesü gün bu cocukların babaları komutanlarından uyarı almışlar...[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peradur, 24 July 2003 23:55 tarihinde demiş ki:
said:
kermit_frog, 24 July 2003 13:21 tarihinde demiş ki:
...akrabamın tekinin evine kontrole gelmişlerdi ve duvarda asılı duran kuran yüzünden atılmıştı !
yazış değil !

Dogru, bu türden olaylar cok var.

bence bunlar abarti. yok artik, askeriyeye imansiz olmayanlari almiyorlarmis diyelim isterseniz, tam olsun.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

Mulakata girebilmişsen, adam gibi adamsan, düzgün düşünebiliyorsan, modern düşünce yapısına sahipsen, yabancı dilin varsa, eh işinin de ehli isen, İlkokul mezunu olmana bile bakmazlar.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...