Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-PSV

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

said:
Zegna, 29 Eylül 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
yanlis dusunmektesin beybin , alexin serkan kadar kostugunu dusunsene?

gerci o zaman alamazdik o adami fenere :)

euheu o adamın adı ronaldinho ztn : )[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 29 Eylül 2005 07:30 tarihinde demiş ki:
çok iyi geçirdik..

ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN!

FENERE LAF ATANLARA CEVABI FUTBOLLA VERDİK!

BİZ ORDA BURDA ATIP TUTMAYIZ!

FUTBOL SAHADA OYNANIR.. (istenilen yere ulaşıcaktır)

darısı ne beşiktaşın ne de galatasarayın başına.. bizi sevmeyeni bizde sevmeyiz..

Sen git dinlen biraz, sakin kafayla gel, şu topiği baştan oku, sen yamultana kadar (özellikle maçtan sonraki kısmın) ne kadar güzel ve seviyeli olduğunu gör. Özellikle son cümlenin gerçek olmadığını anlayacaksın.
Ha şimdi kalkıp "benim fikrim bu" da diyebilirsin, ama ben inanıyorum ki senin fikrin bu değil. Büyük harflerle yazılmış bir öfke yorumu bu, biraz düşününce bana hak vereceksin.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

@Zydar seni tebrik ediyorum, helal sana süpersin devam et böyle...
Biraz düşünceleriniz değişsin... Ben dün dua ediyordum bir Galatasaray' lı olarak, Fenerbahçe maçı alsın diye. Nihayetin de aldı, çok da güzel oldu.

Ama senin şu laflarından sonra diyecek birşey bulamıyorum.
Futbolun spor olduğunu anlamaya çalış, dünya savaşı falan yapılmıyor.[signature][hline]Unutulduğun Zamanlarda, Arkana Dönüp Bir Bak, Bakalım Neler Göreceksin...?
Msn Spaces

[Bu mesaj Janitschar tarafından 29 Eylül 2005 10:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

psv nin inanılmaz hataları sayesinde fenerbahçe kazandı. zaten hesselink ikinci sarı olayında bilerek yaptı gibi. yani yok şike var vs demiyorum ama , bir futbolcunun sürekli bu kadar sakat hareket yapmasıda garip. paf takıma gönderilsin. hiddink ve oyuncularadn şikayetçiyim. inşallah Hollanda da bu skoru telafi ederler.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

@Janitschar; bir fenerli olarak bende 2000 yılında gs uefa yi kaldirdiginda çok sevinmiştim fakat bazi arkadaşlarim her lafın arasına UEFA yı sokmaya başlayınca fitil oldum. Hatta sanırım fitil oldu"k". Bu muhabbetten nefret etmeyen fenerli kalmamiştir artik sanirim. bu laflarin üzerine 6-0 yenince onunla kapatmaya çaliştik falan filan. Ben o kadar laftan sonra bir daha ne GS'nin ne de BJK'nin avrupada başarısını falan istemiyorum. Çünkü belki istisnalar olabilir ama genelde GS ve BJK taraftarları da FB'nin başarısını istemiyor. hatta hemen üstümdeki serçe'nin mesajina bakiniz yani... genelde böyle.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj Zegna tarafından 29 Eylül 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 27 Eylül 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
kimse gaza gelmesin.
fb : 1
psv : 4

said:
lahoya, 27 Eylül 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
said:
Eternal, 27 Eylül 2005 14:34 tarihinde demiş ki:
Anelka 1
Selçuk 1

Fb : 2
Psv : 0

Ne galibiyeti beraberliğe şükredin karşınızdaki kayseri diil PSV

said:
berqe, 27 Eylül 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
Fenerliler bence hic umitlenmesin fenerbahcenin o gruptan 1 puanla cikarsa bile mucize olur. Cok umutlanmayin derim ozellikle Psv karsisinda hic umutlanmayin cunku su an adamlar lig de acayip formdalar feneri rahat geceler gibi geliyo bana

said:
CIRKINKRAL, 28 Eylül 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
fener milan karşısında 1 gol attık 87 dakka ya kadar güzel oynadık diye fena gaza geldi gibime geliyor. beraber kalırlarsa...
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

@Mesh ben kendimi genel katagoriye koymadığım için, senin yorumuna birşey diyemem haklısın orada. Ama diğer arkadaşımız gibi yazmamışsın en azından.
Güzel bir şekilde belirtmişsin, düşüncene saygı duyarım.
Ama dediğim gibi diğer arkadaşın düşüncelerine hiç bir şekilde saygı duymam...

Futbolu; spor olduğu, izlerken zevk aldığım ve kalkıpta "manyaklar" gibi bağırmak için izliyorum...
(Başkalarına laf atmak için izlemiyorum futbolu. "Sen (Mesh) ve senin gibi düşünenler dahil değil..." )[signature][hline]Unutulduğun Zamanlarda, Arkana Dönüp Bir Bak, Bakalım Neler Göreceksin...?
Msn Spaces

[Bu mesaj Janitschar tarafından 29 Eylül 2005 10:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"psv feneri kucumsemis galiba hic attack yapmadi" gibi bir yorum gelmis ne kadar komik bir yorumdur bu ya? kucumseyen adam 90dk defans yapsin komik. orta sahalari gecen seneki gibi etkili olsaydi(bommel, vogel) bole sirf defans gibi olmuyacakti. ne kadar etkili forvet oyuncularin olsada orta sahan kalabalik ve etliki degilse bisi yapamazsin cl'de(bakiniz gecen seneki fenerbahce) gecen sene her karsi attackta gol yiyorduk yani orta saha etkisizdi o yuzden de bireysel yeteneklerin cabalari pek gozukmuyordu gozunuze. bu sene orta saha kalabalik ve daha etkili olunca, bireysel yetenegi kuvvetli forvet oyuncularimiz etkili oluyor(alex,anelka,tuncay,nobre) neredeyse her karsi attack gol oluyor(psv macindaki 2. ve 3. gol)

bir baska komik yorum daha alex icin geliyor, "topsuz alanda yine yatti". arkadaslar bu adam forvet orta saha degil, adriano ya top gelmeyince gol ve golluk pozisyonlar yapamaz, adama top gelmedi diye adriano kotu forvet mi oluyor. kimi forvet pressiyle unludur, teknik, zeka ve yetenek yonunden eksiktir, kimisi press yapmaz, kimisi de hepsini yapar ama bunu da turkiyede goremezsin. alexte press yapmayan cinsinden bu yuzden kotu futbolcu olmaz. yani bu mactan sonra bile bu yorumlari yapmaniz komik, daha adam ne yapsin anlamiyorum. her korneri tehlikeydi, pas hatasi yapmadi, !!5 top caldi!!, 2. golde anelkaya attigi pas, ardindan orta sahadan attigi depar, kendini gostermesi, ve attigi akil dolu gol. 3. golde attigi pas, yani bu adam daha ne yapsin. bundan onceki maclarda gozukmuyordu diyenlere de cevabi yukari da verdim "orta saha etkili olursa forvet oyunculari etkili gozukur" ve her attigi pas golle sonuclanacak, her attigi sut gol olacak diye bir kaide yok, bunlar kotu futbolcu oldugunu gostermez.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Volkan: İnanılmaz bir kaleci yetişiyor. Kendine güveni tam, aynı güveni tribünlere ve izleyenlere de veriyor. Fenerbahçe ve Milli takımın kalesi bu jenerasyonda da emin ellerde diyebiliriz.
Ümit: Dün her ne kadar çalışkan gibi gözükse de takım vitesi yükselttikçe ve oynadığı futbolu geliştirdikçe daha çok göze batıyor. Dün de bence vasatın az üstünde oynadı.
Önder: Servetin iyileşmesiyle birlikte yavaş yavaş formasının gideceğinden korkuyor. Dün artık alıştığımız klasik hatalarından birini de yaptı. Ayrıca zorla sarı kart yemek için hakeme itiraz etmesine de kıl olmadım değil.
Luciano: Dün hemen hemen hiç hatasız oynadı. Orta saha sayesinde artık geçen sezonlardaki kadar iş düşmüyor kendisine. Tek kızdığım nokta penaltı pozisyonunda elini kaldırıp hakeme itiraz edeceğine topa konsantre olsa belki penaltıya gerek kalmadan atacaktık golü.
Serkan: Hayatının en iyi maçını çıkarttı. Takımdaki bir kaç oyuncu gibi sürekli performans grafiğini arttırıyor. Muhteşemdi. Ofansta ve defansta çok başarılıydı. Asıl mevkisi sağ bek olmasada artık Fenerbahçe sağ bekini buldu. Çok çalışkan, iyi niyetli ve kendini sürekli geliştiriyor. Maçın en iyi ikinci adamıydı.
Selçuk: Güveni gelince ve yedek kalma korkusu azalınca inanılmaz güzel oynamaya başladı. Fenerbahçe'nin yeni orta saha düzeninde artık vazgeçilmez bir oyuncu. Çok az pas hatası yapıyor. Özellikle topsuz oyunda orta sahadaki ilk presi çok başarılıydı dün gece. Acilen şut çalışması lazım.
Aurelio: Yeni orta saha düzeninde eskisi kadar parlamasa da geçen yılki kadar yararlı ve iyi oynuyor. Dün akşam biraz aksar gibi oldu ama zaten Aurelio'dan topla oyunda değil de topsuz oyunda yararlanmaya başladı Fenerbahçe. Hatta bir kaç maç topa 1-2 kere değerse şaşırmayacağım. Görevini yapan sessiz yıldızı Feerbahçe'nin.
Appiah: Sene başında 8 milyon euro verilir mi bu adama diyenleri dün gece yine kendinden kara çıkarttı. Sağ açık, sol açık, defans, orta göbek, forvet... her yere koşuyor, her yerde etkili, bir ara sağ kanatta serkanla inanılmaz güzel işler becerdiler. Gol atma isteğini dün gece yerine getirince bence artık daha da iyi oynayacak. Tek eleştireceğim yönü topla fazla oynamak istemesi.
Alex: Bu adamın maçın başlarında ya bir gol atması, yada efsane bir hareket falan yapması gerekiyor iyi oynamak için. Eğer gol atarsa keyfi yerine geliyor ve inanılmaz güzel oynamaya başlıyor. 2. ve 3. goldeki paslarının güzelliğini anlatmaya sayfalar yetmez. Pres yapmasına gerek yok çünkü Fenerbahçe'nin orta sahası onun ve Anelkanın yükünü hayli hayli kaldıracak kapasitede. Milli takıma seçildikten sonra performansının arttığının dikkatlerden kaçmaması lazım.
Nobre: maç sırasında acaba bir ara durup, "ya benim bu takımda ne işim var, acaba kendim kabullenip ayrılsam mı" diye düşünmüşmüdür. Çok sevilen bir oyuncu olmasına rağmen artık takımın futbolunu kaldıramıyor. İyi niyetli ama malesef diyor ve en zayıf halka seçiyorum.
Anelka: Fenerbahçe'nin 1 numaralı yıldızı. Dün maçı seyrederken "ya bu adam niye bizim takımda, gitsin chelsea'de falan oynasın" diye düşündürttü bana. Tek kelimeyle "inanılmaz" bir oyuncu. Futbolu insana tekrar tekrar sevdiriyor.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

alex in iyi oynadıgına ben yine katılmıyorum yine katılmıyorum yine katılmıyorum ...
adam koskoca bir ilk yarı yattı selçuğa verdigi bir ara pası ve attığı penaltı haricinde hiçbirşey yapmadı bol miktarda top ezdi kaptırdı ...
anca appiah serkan gibi diri adamlar psv yi sindirmeye başladı,rakip 1 -0 mağlup duruma düştü ve 1 kişi eksik oynamaya başladı, anelka savunmanın dengesini bozmakla kalmadı adamları foolsh etti o zaman alex ortaya çıkmaya başladı ...
Dün fenerbahçenin alex e pekte ihtiyacı yoktu en basitinden selçuk ve nobre kaçırdıklarının yarısını atsalar zaten skor 3-4 olurdu...
alex 11 e 11 oynanan bir cl maçında maça damgasını öncelikle kendisi vurar alır maçı getirir o zaman alex derim ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alex e pek ihtiyacı yoktu ?

1.golun vuruşunu yapan adam alex
2. golun ilk pasını anelkaya verip 18 in içine koşan ve golu atan adam Alex
3. golun harika assistini veren adam alex
Oyun kurucu Alex

yalvarıyorum söle artık daha napsın bu adam.Ne istiyosun sen Alex'den ? Ne yapsa "heh şimdi oldu" dicen.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...