Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-PSV

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

Alex'in bendeki son kredisi bu maç.. Bu maçta da oynayamazsa şu an karşımda duran imzalı posterini indiricem ve bi daha adını anmıycam ehueh..

Tuncay oynamıycak filan diolar. Nobre oynarsa iyi olur. Kadıköy'de çif santrfor taraftarıyım ben.

FB bu maçta birden fazla gol atıcak diyorum. Skora göre de atacağından azını yiyecek diyorum.

hadi fener hadi anelka hadi apyah[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

PSV-Shalke maçının özetini izledim PSV iyi oynuyor uzaktan çok iyi şutlar çektiler.
Fenerbahçe de son haftalarda çok iyi bir hava yakaladı ayrıca oyun düzeninde eskiye nazaran belirgin bir iyileşme ve takımda inanılmaz kendine güven var. Maçın bitimine yaklaştıkça eyvah yenilcez diye tutuşmuyorlar nasıl olsa gol atıcaz diye sakin oyuna devam ediyorlar.
FB kazanır diye umuyorum.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

maçı ruyamda gordum 1 0 alıyoduk bilmiyorum ne olur.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre Fenerbahçe'nin en zorlu Avrupa maçı olacak. Milan deplasmanından zaten 0 puan alırız diyerek gidildiği için Fenerbahçe'nin ilk ciddi şampyionlar ligi maçı olacak. Ve eğer gruptan çıkmak hedefleniyorsa evinde yapacağı bu maçta mutlaka galibiyet alması gerekiyor. Yani beraberlik bile Fenerbahçe için iyi bir sonuç olmayacak. Bunun dışında PSV ŞL'ye evinde aldığı galibiyetle başladı ve bu maçta 1 puan onlar için ideal. Daha az stressle çıkacaklardır maça.
Genel Kadro olarak PSV daha iyi olsa da Yıldız sayımız onlarınkinden daha yüksek. Alex ve Anelka'nın gösterecekleri performans bize 3 puanı getirebilir.

Tuncay'ın 3 hafta olmaması ve yerine muhtemelen Nobre ile başlanacak olması bir dezavantaj gibi gözükse de bence bize bir avantaj olabilir.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Bence febenın asıl rakıbı bu gurupta psv.Kuranyıyı durdurabıleceklerını sanmıyorum.O yuzden mutlak kazanmaları gerekıyor.Ancak 2 forvetle cıkarsa yenı bır hezımetı daha tarıhlerının sanlı sayfalarına eklerler cunku psv cok kosan bır takım ki bu febenın en yumusak yerıdır.
Alex bu mactada pek bırsey yapamıcak.belkı mıllı takıma cagrıldım bır parlayım derse bıseler olabılır okadar.
Tuncayın olmaması febe ıcın buyuk bır handıkap cunku nobre gerıden top alıp tasıyabılecek bır oyuncu deyıl bu yuzden nobre yerıne baska bır alternatıf dusunmelı daum.
Psv nın en buyuk sılahlarından bırı uzaktan ıyı sutlar.Volkan uzaktan sutlarda ıyıdır ama donen toplarda febe defansına cok ıs dusecek.
Kısaca mılan macındakı taktıkle oynarsa fene bırseyler olabılır yoksa ben oyle konusuldugu gıbı febe psvden ıyı dıye dusunmuyorum cunku psv ekolu olan bır takımdır.6-7 eksık bırsey ıfade etmez.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

idolumsun pesıngır pls.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahcemden galibiyet beklediğim mac. tuncayın sakatlanması büyük şansızlık ama evimizde oynadığımız için çift forvet ile çıkmamızda pek bi sakınca görmüyorum.
fenerbahçenin şuana kadar ki oynadığı şampiyonlar ligi maçları arasında en çok bu maçtan ümitliyim ben, en iyi şekilde mücadele edip galip gelmeli fenerbahcem.
smoke'un dediği gibi mutlak galibiyet lazım.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...