Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Signs" benzeri bir film biliyormusunuz?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Başlıktada söylediğim gibi, uzaylılar ile ilgili olup, insanın gözüne parmak sokmadan ürküten bir film tavsiye edebilecek olan kimse varmı? Eski yada yeni farketmez. Yani illa vizyonda olması şart değil. 1960 lardan kalma bir film bile olabilir.

Umarım başlığı yanlış yere açmamışımdır?[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space
Sosyal ağlarda paylaş

3. türden yakınlaşmalar var, çok tırstırmaz ama güzeldir yine de. Spielberg amcanın ilk uzaylı denemesi.
Mission to Mars, Contact, Pitch Black, StarGate,Turist Ömer Uzay Yolunda hepsi de kendi içinde güzel ve etkileyici uzay filmleri.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "

[Bu mesaj elektrot tarafından 29 Eylül 2005 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ürkütmesi şart değilse close encounters of the third kind adlı film çok güzeldir. sonra eski filmlerden invasion of the body snatchers var. signs aslında biraz kendine has bi filmdi, yönetmenin daha önceki filmlerinde kullandığı "filmin sonunda olayları çok pis bağlarım" tekniğiyle yapılmış bi filmdi ve uzaylılar çok da ön planda sayılmazdı. o tarz filmleri seviyosan zaten unbreakable ve 6. hissi seyretmişsindir.

ohaa elektrot?!ilkinde fazla önemsemedim ama bugün ikinci oldu bu?aynı anda aynı şeyi söyledik?!?!OMG!
[signature][hline]Xaenin, 26 Eylül 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
Yat
Lütfen

[Bu mesaj sir tarafından 29 Eylül 2005 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Body Snatchers evet, bikaç yeniden çevrimi de vardı, ben son çevrimi izlemiştim, bayağı hoşuma gitmişti.
Aynı tarz bi de Fakülte var.

@Sir, aha evet şimdi farkettim, ikinci kez bi oha diyim kusura bakmazsan. [signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.

[Bu mesaj elektrot tarafından 29 Eylül 2005 00:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız olcak ama silent hill oyna :P göstermeden sisten tırstırıyor :D film olarakta hmm adını unuttum dur hatırlarım birazdan o_O[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Haziran sayısında vardı, dergiyi buldum bi yığın ders notu fotokopisi ve defterin arasından, ahan da listeden signs tarzı olanlar:

-The Thing (tavsiyedir)
-Blob
-They Live
-Puppet Masters
-Village of the Damned
-Species (2 devam filmi var)
-The Arrival (Contact tarzı)
-Dark City (bu bence listenin en iyisi)
-2nd Arrival (TV içindi, ama beğenildi)
-Impostor (fena değildi)

Bi de eskilerden Quatermass I - II var, 2 film.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
Sosyal ağlarda paylaş

Mission To Mars'ı şiddetle tavsiye ediyorum. Farklı bir açıdan yaklaşan mükemmel bir film.

Close Encounters of the Third Kind ise Spielberg klasiklerinden kabul edilir. Teması Signs'tan veya Mission To Mars'tan farklıdır. Daha çok E.T. havası var diyebilirim.

Contact'ıda şiddetle tavsiye ederim.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...