Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

puan düştükleri yer varsa o da ancak ses ve grafik olabilir, e olsun o kadar zaten. 10 yıl önce bile bu kadar az insanla oyun yapılmaz olmuştu artık. ortama 80 üzeri alırsa bence çok iyi bir çıkış yapabilir taleworlds ve ikinci oyunu çok daha iyi hazırlayabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe, 366 mb'deyim, biraz sonra Robin Hood adlı, mercenary, para için çalışan tipsiz bir adam yapacağım, Hem zenginden hem fakirden alarak sadee kendime harcayacağım:) Vaegir Nişancılarıyla 10 numara olacak:)

Bu arada acaba full Türkçe sürüm mü merak ediyorum, diğerleri yarı türkçe yarı ingilizceydi. Oynadıktan sonra haber veririm:)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel olmuş oyun, bir güzel cilalamışlar, yeni şeyler eklemişler derken çok beğendim.
Yanlız 1.0da türkçe yok, sadece ingilizce var:(
Ve sanki yapay zeka gelişmiş, eskiden 1 adamla level başında 8-9 kişi alabilirken 2-3 kişi ancak alabiliyorum.
Looterslar artık yok gibi, en azından hiç rastlamadım.
birde ok sayısı 24ten 30 civarına çıkmış güzel olmuş:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda full sürümü dün download a açıldı,1.003 sürümünde 1.0 daki ufak bazı buglar fixlenmiş.
Yalnız download da sorun yaşayabilirsiniz,serverlar full diyor bazen bu da linkler:

dl1

dl2

1.003 ile gelen Değişiklikler(alıntı)

- Yeni savaş animasyonları var...Adama kılıcı düz sapladığınızda,gerçekçi bir biçimde geri gidiyor veya sağdan darbe alan adam,sola doğru gidiyor...
- Atlar çok daha iyi görünüyorlar,aynı zamanda yeni anmasyonlara sahipler ve bu gerçekten tatmin edici...
- Kargılar daha iyi vuruyorlar ve gördüğüm kadarıyla daha kullanışlılar...
- Karakter ekranında ve envanter ekranında kendi karakterinizin,ön izlemesini görebiliyorsunuz.
- Yeni sesler eklenmiş,adamların konuşmaları ve çıkardıkları sesler daha bir "gaz verici" diyebilirim :)
- Oyunun yeni tema müziği gerçekten olağan üstü...
- Daha fazla flama var
- Kılıcı tutuş şekliniz,kalkanı sırtınızdan çıkarmanız,adamızın koşuş şekli vb. şeyler değiştirilmiş
- Karakter ekranında 5 özellik puanı ile başlıyorsunuz,bu eskiden 4'tü...
- Arka plan daha bir aydınlık...Buda ekrandaki yazıları vb. şeyleri daha rahat okuyabilmemizi sağlıyor :)
- Tahta objeler,sopalar,kalkanlar için yeni sesler eklenmiş...
- Yeni miğferler,zırhlar var...
- Demir dokuları daha güzel,ve gerçekçi olmuşlar...
- Yeni item özellikleri,Masterwork,Lordly gibi...
- Ganbat Badamkand'dan yeni konsept çalışmaları,
-Turnava sistemi değişti,turnuvadaki herkesde aynı silahlar var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...