Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege II

Xaero

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
zevkli mi? ilk gün iyiydi ikinci günde idare eder sonra baydı :p act 2nin sonuna geldim sıkıldım bol bol yaratık kes onu kes zaten bu arada uber oluyosun gittikçe pure karakterlerle oynadım ranged, nature magic, combat magic, melee itemlarda sağlamdı valla ne diyim çok rhat oldu aşmış oldu karakterler tamamen baydı oyun :p
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda act 1in sonlarındayım pek dmı olmayan ama baya can veren ve şu yeneklerin çabuk dolmasını sağlayan özelliği var 3-4 parçada daha var 10 saniyeden daha kısa sürede doluyor yetenekler provoke ile alıoyrum üstüme ama , başlarda sorun oluyor : rampage modda 20-30 yaratığın içine girince , ancak okçunun şu herkesi tutturduğu yeteneğiyle kurtulabiliyorum , bazende buyuculerle falan , işte tek sorun rampageda fazla gidememek
Sosyal ağlarda paylaş

bende her telden var ...
ben combat/necro yum ...
bir kalkanlı tankımsı amca var ...
bir nature magic li abla var ...
birde okcuya sahibim ...
1 act ın sonlarındayım sanırım dıyecem ama kac gorev var bılmıyom yapyap bıtmıyo ...
bencede bos vakıtl ıcın 1 e 1 ...
Dota hastalıgından kurtulmamı sagladı daha ne ısterım kı ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya Benim Bir Mage var.Sadece Combat Magic skillerine veriyorum.Bir tanede yanımda Soldier var.Melee ye kasan.
Act1 deyim.Bu Hak'u görevini bitiremedim deli olcam.Hak'u tüneline giriyorum ama bir köprü var yıkık.Başında bir Ghost bekliyor.Köprünün ötesine geçemiyorum.

Birde yeni hireling nerden alacam.Boyle 2 kişimi bitirecem oyunu.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

hirelinglerı tavernalardan hırelıng lımıtını arttırarak alabılırsın ...
party nı 3 kısı yapmak ıcın 500 4 kısı yapmak ıcın +1500 daha paraya ıhtıyacın var ...
hırelıng ler zaten kafalarının uzerınde 3 tane helmet olan tıpler onların katılmaları soz konusu ...
eger plague ıle alakalı gorevı yaparsan zaten nature magıc lı hatun(gorevı veren) katılıyor ...
4. olarak yıne baslangıc kasabasındakı archerı yada herhangı bır anımal ı party ne katabılırsın ...
ama oyun uzun vadede cok bayıyor sımdıden soyleyeyım hep aynı seyler , bı ıtem setlerı bulmak falan eglencelı bıraz ama gercı 2. yada 3. zorluk derecesınde belkı zevklıdır ama bılmıyom bılmıyom dota rulez ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Act1 deyim.Bitirmek üzereyim ama bitirince bana verilen Secondary Quest leri tamamlayıp ondan sonra geçicem Act2 ye.Amon'lu denilen town herhalde 2.town.Ghostlarla konuşmaya çalışınca Mage Lyssanore diye bi elemandan bahsediyo amon'lu diye kasabanın içindeymiş.

Ya birde bu Hak'u Questi nasıl bitecek bilen yokmu yaf.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

Sosyal ağlarda paylaş

Opffff.Act1 in bütün questlerini bitirdim nerdeyse.3 arkadaş oynuyoruz.LvL 3 görevi Lelani's Sorrow diye bir quest var.3 ümüzde bitiremedik. ''can only be found in Aman'lu'' diyor cümlenin sonunda.Herhalde bu her neyse Aman'lu nun orada bulacaz da bu Aman'lu nedir.Her yerde karşıma çıkıyor.Charların herpsi 17 LvL oldu daha 3 görevini bitiremedik.

Yardım Please.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...