Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTnet ozellestirilirse!

Cyre2k

Öne çıkan mesajlar

uzana vermezler bence, kaldı ki erdoğan taktı uzana, vazgeçene kadar peişini bırakmıcam filan demiş galiba erdoğan o bakımdan kolay değil yani, verirler bi yabancının eline, sabancı da geldimi rekabet ayağına iyi hizmet olur iştedaha ne :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

TT Net'in özelliştirilmesi demek Türk Telekom'un özelliştirilmesi demektir. Yani Türk Telekom özelleşmeden TT Net özelleşemez. Peki sizce Türk Telekom'u özelleştirebilirler mi? Cevabını vereyim, hayır! Bunun nedenini uzun bir yazıyla açıklayabilirdim ama Nefr siyasi içerikli yazılarımı editlio, haklıda editlemeli. Bu yüzden ona iş bırakmadan kendi kendimi editliyorum bu kez :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Özelleşecek olan TTnet değil Özelleşecek olan Telekomun tek bir kuruluşdan alınması isteyen istediği gibi Telekom açabilecek.Eskiden ipler TürkTelekomdaydı artık herkesde olucak.Şuan nasılki Turcell Aria Telsim filan sonuçda TTnete bağlıysa bu kalkacak kendi alt yapılarını oluşturabilecekler fiyatıda buna göre kendileri belirleyecekler bize gelen şuan fiyatlar 2elden bir Telekom belirliyor belli bir taban bu tabanın üstünede kuruluşlar en az karlan bize ulaştırmaya çalışıyor bu kalkacak tabanıda kendileri belirleyecek ve rekabet başlıyacak.
2ay önce bir Sigorta kuruluşunun bilgi servisinde bir dergi okudum derginin konusu tamamen Telekom özelleştirildikten sonra hangi şirketlerin gireceği ve neler yapacağı hakkındaydı aklımda kalan şirketler ve gruplar.Koç,Sabancı,Arcatel,Hollandalı bir firma,Kablo üreten bir firma (yabancı),Fes Kablo biriylen birleşip bu işe atılacakmış ve Doğan Holding bunlar aklımda kalanlar.TTnet özelleştikten sonra öyle yada böyle bizim işimize yarıyacak şuan telefon açın adam nerdeyse telefonda sana küfür edecek seçme hakkın yok çünkü ama özelleştirilirse nasılki bir bankayı arayınca en ufak ayrıntısına kadar yardım ediyorlar öyle olacak.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

züfer olcaq!!! rekabettemillet aşar böle biri der -ya sen buraya gel ya ben oraya gelmiyim -sen gelme...yok yok vazgeçtim, ben geliim! rekabette ucuzlar durur artık her taraf kabloya baalanır(içimden bi ses hayal kırıklıına uğriycaamı sölüyo)[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tekel oldugundan bu tekel özelleştirilirse gene tekel olarak devam edeceginden
ttnet gibi 3-4 şirket daha kurulmadıkça bi deişiklik olmaz
ama rekabet ortamı doğar ve mesela aynı bolgeye 3-4 şirket hizmete başlarsa-gsm operatorlerindeki gibi- ozm düzelir bu hizmet[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kafama birkaç soru takıldı özelleştikten sonra Infeqted dediği gibi bölge bölge olacaksa Telekomun şuan bulunan altyapısımı o şirketlere verilecek eğer verilmeyecekse şuan kablonetin yaptığı 1$ 2yıl zırzırı ne?Adamların sözleşmesi zaten bitiyor
ne olacak alanlara?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...