Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth - Ghost Reveries

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

bence üzülmeyelim
opeth ciddi anlamda sanatçı bir grup, kafalarına eeni yapıyorlar. zaten esenleri seviyoruz? evet. o zaman bu esen şeyi de sevicez.
severiz:) ben opeth ne yaparsa yapsın dinlerim. sanatçı adamlar çünkü. ne pazar ilgilendiriyor ne de para adamları. öyle olsa başka bişey yaparlardı, hem anlardık.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü=( baya kötü yani.eminim albüm kayıdında sesler kaliteli olur fakat opethe göre çok "basit" olmuş şarkı.ne adam gibi bi riff var gaza getirici, ne de melodik bi solomsu bişiler var.hiçbişi yok.clean vokalde estetik yok, brutalı bile bozulmuş.anlamadım valla[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Sosyal ağlarda paylaş

sevemedim şarkıyı eski opeth gibi değil valla hiç ozellikle clean vokallerdeki efekt çok gereksiz bence guzelim sesini berbat ediyo akerfeldt in.surekli tekrar ediyo sarkı kendini sıkıcı biraz ortalarada doğru aha biraz toparlandılar dedim sora bi baktım aynı melodi aynı melodi.hiç doru duzgun solo yok bencede çok heyecanlıydım valla çok guzel şeyler bekliyodum husran oldu resmen[signature][hline]save a cow, eat a rapper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 26 Haziran 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
sevemedim şarkıyı eski opeth gibi değil valla hiç ozellikle clean vokallerdeki efekt çok gereksiz bence guzelim sesini berbat ediyo akerfeldt in.surekli tekrar ediyo sarkı kendini sıkıcı biraz ortalarada doğru aha biraz toparlandılar dedim sora bi baktım aynı melodi aynı melodi.hiç doru duzgun solo yok bencede çok heyecanlıydım valla çok guzel şeyler bekliyodum husran oldu resmen

sen şimdi nickini de değiştirirsin :P[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

gayet güzel,nesini beğenmediğinizi çok merak ediyorum...

farklı bişeyler denemişler ve bnce gayet hoş olmuş,bahsettiğiniz kadar ''iğrencimsi'' bieşyler yok.
şu sıralar bu tarz şeyler dinlemesem bile gayet hoşuma gitti açıkcası.[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''
Sosyal ağlarda paylaş

bana hiç te opeth gibi gelmedi nedense ?
bi kere efektlide osla clean tonu mikaelinki gibi değil.
brutallerde ama mikael olduğu belli.
belkide bu şarkı mikaelin diğer projelerinden alınmış olailir adamın opeth dışında sayısız projesi var.

bilmiyorum ,ben inanmıyorum bu şarkının opeth olduğuna pek.çok fazla porcupine tree ye benziyor :D[signature][hline]Demon Of The Fall...
Sosyal ağlarda paylaş

Opeth in offical forumlarına da konulmuş, bi radyo yayınından mı ne kaydedilmiş galiba... Opeth tabi ki sitesine koymaz ki.. koysa bi kısmını koyar ve düzgün kalitede koyar. bu bariz işte radyo yayınından hacılanmış :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turko, 27 Haziran 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
bende bunların kapağında siyah beyaz oyuncak bebek resmi olan bir albümleri vardı sevmemiştim ben gerçi güzel grup ama tarzım değil.

ah ulan bende olacak o..
millet değerini bilmiyo :([signature][hline]eyes attach to your mute portrait we spoke only through thoughts together we gazed, awaited hours brought thirst and the rising sun
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...