Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsunspor-Galatasaray

tony_montana

Öne çıkan mesajlar

gönlümüz samsundan yana ama geçen akşam ruyamda gs nin samsunu 1-0 penaltıdan yendigini gördüm.. ama inş olmaz..
4ever samsun..:D[signature][hline]2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
futbolu biliyosam konuşuyorum 5 den fazla atarız
bide delikanlı adam renkli takım tutmazmış..!
Sosyal ağlarda paylaş

içerdeki maçlardan fazla şüphem yok derbiler dahil ama dıştaki maçlar rakip kim olursa olsun inanılmaz zor geçiyo inşallah yeneriz samsunu bi de samsunda td istifa etmişti en son şu an kim td bilmiyorum fakat bildiğim samsun bu sezona kötü başladı geçen seneki güçlerinden uzaklar baya inşallah yener yolumuza devam ederiz...[signature][hline]Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 24 Eylül 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
Serkan Aykut fanatik GS'li bir adam, hatta bedava oynarım GS'de diye açıklaması falan vardı. Pek iyi oynayacağını sanmam.
O tip oyuncular Aksine, Daha iyi performans sergiler Galatasaray'a transfer olabilmek için[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 24 Eylül 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
O tip oyuncular Aksine, Daha iyi performans sergiler Galatasaray'a transfer olabilmek için

GS'ye zamanında gelmişti zaten. Hatta baya iş de yaptı bence yedek girdi her maça ve yine de gol attı falan. Ama sonra gitti. Şimdi yaşı 30un üstünde. Defans falan olsa neyse ama bu yaşta forvet hele ki GS gibi Türkiye'nin şu an için hücum gücü ve forvet alternativi en yüksek, aynı zamanda maddi olarak çok zayıf ve yeni oyuncuya özellikle de elinde bolca bulunan forvet oyuncusuna para ayıramayacak takımına transfer olamayacağını biliyordur.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...