Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG????

RuhDoveni

Öne çıkan mesajlar

swg ko gibi ücretsiz bir oyun değil bu arada
server ii mi sorusuna bakarak sanki onu da ücretsiz bir oyun sanmışsınız gibi bir şey hissettim de :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 24 Eylül 2005 08:36 tarihinde demiş ki:
swg ko gibi ücretsiz bir oyun değil bu arada
server ii mi sorusuna bakarak sanki onu da ücretsiz bir oyun sanmışsınız gibi bir şey hissettim de :)

bende böyle hissettim +1[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Sosyal ağlarda paylaş

Ko cu gençlik falan iyi hoşta,bende 1 sene ko oynadım,her ko oynayanı bir kefeye koymayalım PLSSS :lol:

Sonuçta oyun gerçekten iyi,pve si o kadar iyi olmayabilir ama pvp si güzel,ama çok kötü yönetilmiş ve ücretsiz olduğu için saçma bir şekilde geniş kitlelere yayılmış bir oyun.

Şu varki,2-3 sene önceki Uo cu gençlik diye tabir edilen 12-15 yaşındaki uocular,şimdiki ko cu gençlikten çok daha kaliteliydiler.[signature][hline]Buz
HatalıysamReport me
Noob W/MO =GW=
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 24 Eylül 2005 10:53 tarihinde demiş ki:
ko daki seviyesizliği seviyorsan adapte olamayabilirsin :)

ama kodan kat kat be kat daha iyi bir oyun olduğu kesin.geçmeyi düşünüyorsan hiç durma.
lol swg seviyelimi? eclipse denilen igrenc serverda baslayipta artik cantinada "ohh yalarim anamss" "off kariya bak olm yerim yerim" tarzi mesajlardan imdaaat diyip kacmistim...
wow dada swg dede gercekten turklerin oldugu yer seviyeli olmuyo [simdi farkettim eclipse yuzunden oyuna bok atmisim =p][signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...

[Bu mesaj Disappear tarafından 24 Eylül 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...