Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate2 pörtletelim-2-

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam 8:30'dan sonra BG2 multi yapacağız. 3 kişi şimdiden hazır. Dial-Up'ım fln demeyin hiç yavaşlama olmuyor. Herkezi bekleriz. Özel msjdan kayıtlar başladı:)[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

6 kişi normal bi cable bağlantı kaldırmaz
256 lık ile olabilir mi bilemiyorum denersiniz
dial up ile iyi oynayabilmeniz ise tamamen şans meselesi[hline]So let it be written so let it be done
I'm sent here by the chosen one
So let it be written so let it be done
To kill the first born pharoah son
I'm creeping death
Sosyal ağlarda paylaş

Cons tabii ki önemli tüm sınıflar için, hpyi belirliyor. Inquistor'de int 3 olsun, bi işe yaramaz. Wis da en fazla 16 olsun
Bu arada benim icqda bi sorun var, bana pmden ulaşın[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

süperdi ya 6 kişi cevirdik ilkbaşta hiç lag olmadıda bende bug oldu şimdi ben ölürsem oyun biticek liderim polymorprh edip ogre kaldim ama insana dönüsemiom rest edio edioz büyünün etkisi gecmio insana dönüsme secenegide yok zuahah en sonunda durup dururken geberdim bastan basladik[hline][b]zlorwf 19.07.2003 tarihinde demişki:[b]
madem kızlar benle konuşmicak bende kendimle konuşiyim dedim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 22 July 2003 09:53 tarihinde demiş ki:
heh durup dururken gebermiş:)[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?

sakın beni sen öldürdün deme hem oha hemde liderim aklın ermedimi ölünce oyun biter diye:) vede tek büyüyle nasıl aldın daldıysan neyse biz başladık bu akşam gel bence 4 kişiyiz yine oyunun ortasında katılabiliyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spike, 23 July 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
axe orda mısın ses ver bu akşam gene yapalım graveyardi temizliyelim bu arada size sesleniyorum paticikliler mage lazım bize mage 4 kişiyiz oyunda magesiz ilerliyoruz var mı böle bişi zor oluyor biraz

yau benim gibi mage yi bulmuşunuzda bide bunuyonuzmu yuh kensai-mage em le size her zaman hazırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...