Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon çekimidir....

Chasten

Öne çıkan mesajlar

said:
sheref, 01 Temmuz 2005 23:52 tarihinde demiş ki:o versyonunu koyarsan ancak inanırım sana...
şöyle bişey buldum. sonunda alkışlar konuşmalar da var.
hikayenin kolpa bişey olduğu açık. ama fena şarkı değil bence.
link sözlükten alıntıdır ordan burdan çalıyon çırpıyon denmesin[signature][hline]Kaspaaaar!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bert, 05 Temmuz 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
Şarkı güzel ama burdan okudum kadariyla hikayesi kolpa gibi geldi..

Kolpaymış zaaten. Ark yazdı ya 1 sayfa önce öldüğüne seviniyomuş alkışlar malkılşar olan kayıt varmış :D[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 58
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar yorumu gördükten sonra çektim dinledim.

ve sesi hiç beğenmedim açıkçası.
şarkıyı ve sözleri de beğenmedim.[signature][hline]valandil ownz j0o!
and i exhale , causing the oceans` endless waves.
WoW - Kelvin , Archmage of Nerull/Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Benim hosuma gitti. Eger unlu bi sarkici bu sarkiyi piyasaya cikarsa baya tutulurdu heralde. Ayrica sarki 4. dinleyisten sonra guzel gelmeye basliyo nedense alismasi zor oluyor baslarda sese.[signature][hline]Bize kalan,İnsanlığa bırakmak istediğimiz değildi.Binlerce fidan ektik halkın çölüne,su vermediler eğildi.

[Bu mesaj daverc tarafından 05 Temmuz 2005 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanliz sarkinin 2 degisik versiyonunu duydum sozlukte rapidshare den verilen linkten inen harbi kotu.ilk cektigim hangi linkten hatirlamiyorum biraz echolu ve daha duru bi ses var.sanirim imzalara koydugunuz linkteki, alkissiz olan[signature][hline]Bize kalan,İnsanlığa bırakmak istediğimiz değildi.Binlerce fidan ektik halkın çölüne,su vermediler eğildi.

[Bu mesaj daverc tarafından 05 Temmuz 2005 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar şarkının sahibi kız baska bi forumda konustu ne şarkının boyle bi hikayesi var ne de kızın bole bi sevgilisi şarkının adı zaten Hayal et sevgilim..Kız 8 seneden beri gitar çalısıyomus ve boyle bi beste yapmıs arkadaşıda kaydetmiş telefonla ve kızdan habersiz bi şekilde nette yayılmıs ole sadece bi beste ve bole oldugunu duyunca şarkı tum buyusunu kaybediyo...

İsteyene pm den forumun linkini verebilirim...
[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Cintonick, 05 Temmuz 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar şarkının sahibi kız baska bi forumda konustu ne şarkının boyle bi hikayesi var ne de kızın bole bi sevgilisi şarkının adı zaten Hayal et sevgilim..Kız 8 seneden beri gitar çalısıyomus ve boyle bi beste yapmıs arkadaşıda kaydetmiş telefonla ve kızdan habersiz bi şekilde nette yayılmıs ole sadece bi beste ve bole oldugunu duyunca şarkı tum buyusunu kaybediyo...

İsteyene pm den forumun linkini verebilirim...

buradan verirsen ii olur yada pm at lütfen[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|gececi|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

Kanımca ölen sevgilinin ardından yazılabılecek gelmıs gecmıs en guzel sarkı Gokhan Kırdar - Yerine Sevemem'dir.

Gerek melodysi gerek sozleri intahara direk tesvik eder.

Bu sarkıda fena degıl tabi.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.turkboard.org/viewtopic.php?t=13301&postorder=asc

Forum linkini isteyenlere...
İlerleyen sayfalarda çıkıyor şarkının sahibi...

Bu arada "İrem iyi bir kız"[signature][hline]Nemo est liber qui corpori servit.
[b]International Youth Informatics Society

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 29 Temmuz 2005 00:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...