Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DooM 3 Min. System Requirements

sLog

Öne çıkan mesajlar

Doom3ün isteyeceği minimum sistem özelliklerini yayınladı. Buna göre oyun minimum 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 1 veya Radeon 7xxx serisi ekran kartı istiyor. Hemen belirtelim bu sistem ihtiyacı, Doom 3ün yapımcısı John Carmack tarafından da onaylandı.

Kaynak:Merlinin Kazanı

Eh çok değil o kadar hayvani grafiklere...[hline]m@dm@n23 (11:11 PM) :
benim kucukken bompali su tufegimden astalavista baby sesi cikardi suyu cikarinca uhahua

[Bu mesaj sLog tarafından 20 July 2003 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aaa ne güzel benim sistemde babalar gibi çalışır bu oyun şimdi...
P II 233
256 SD ram
markasını bile bilmediim bi anakart
anakartın yarısı büyüklüünde bi ses kartı ki bu eski SB 16 oluyo...
bi de iman gücü

Olaya bak yaaa gafa attıımın ekonomisi :-)[hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

p 4 2.0
512 MB SDRAM
o dandik 128 SIS 315E ekran kartı
ile oynamıştım. Çok hızlı oynuyordum. Ancak grafikler çizgi filmimsi hava taşıyordu.

Şimdi geforce 4 ti4800, ddram felaj var daha iyi oynarım diye düşünüyorum.

Ancak geforce 1 ve radeon 7xxx serisiyle oynanmaz. O sistem gayet iyi req. için. Ama o ekran kartıyla 5-6 fps alırsan sanşlısındır.

Eğer En iyi grafikler + 4x AA felan açıp oynamak istersen bence rec:
2.0 Ghz
512 MB DDRAM
Ati 9700 veya GeForce 4 Ti 4600 gerekli diye düşünüyorum.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

p4 2.4
gf4 ti4200
256 mb ram ddr

frame frame oynadım ben valla :)
yani yaratık görünce oyun benden daha çok korkuyodu :P ama yaratık görmediğim sürece tereyağı gibiydi.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 21 July 2003 11:41 tarihinde demiş ki:
p4 2.4
gf4 ti4200
256 mb ram ddr

frame frame oynadım ben valla :)
yani yaratık görünce oyun benden daha çok korkuyodu :P ama yaratık görmediğim sürece tereyağı gibiydi.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.

onun nedeni, oyunun betasını(yada alphasını) oynamış olmandan kaynaklanıyor, oyun çıktığı zaman göreceksinki çok rahat çalışacak o sistemde.
[hline]Gwaihir,the Windlord.

[Bu mesaj Gwaihir tarafından 22 July 2003 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

allah aşkına şu linkteki resimlere tıklayıp bi bakın. bu zikici grafikler böle bi sistemde nasıl çalışabilir:

http://www.gamershell.com/game/FPS_Doom_3.shtml

şu gölgelendirme efektlerine bi bak. şu alev efektlerine bi bak
[hline]lllllllllllllllllllBLACKlllllllllllllllllllMETALlllllllllllllllllll

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 22 July 2003 15:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yes alphalar ram yiyicidir :) yaratıklar en ufak hareketi yaptığında hdd bütün dosyaları bi kere kontrol ediyodu filan :P
zaten tahmin etmiştim düzgün çalışmayacağını.

benim sistemde çalışmazsa doom3 belki 2000 tane filan satar. ama o kadar yani :-p bunu da risk edemezler[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...