Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazla Bilinmeyen Ama Gerçekten Sağlam Oyunlar

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Benim fazla bilinmeyen ama gerçekten bi arşiv oyunu olan Rally Masters. Oyunu belkide 99'dan beri oynuyorum ama hala bıkmış değilim. Sizinde böyle fazla ismi cismi bilinmeyen ama sağlam oyunlarınız varmı?

Rally Masters: Michelin Race of Champions

Screenshot

[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
bLogger oLdum ben!

Sosyal ağlarda paylaş

Çok mu garip geldi sorum nedir bu kızgınlık?2 tane resmin yanına 2 satır yanına eklesen fena mı olur?Şu an bi sürü rally oynu var alıcaksam Colin Mcrae falan alırım eğer sen açıklarsan niye 99dan beri oynadığını, ben de ilgilenebilirim.

Google ı ben de biliyorum ama önemli olan burdaki insanların yorumu.Burdaki çoğu insanı tanıyorum ve bazılarının fikirlerine önem veriyorum.Sizden de yorum duymak istedim.

@Leath

Google ın adresini versen güzelce bak desen eyvallah derim ama sen resmen bana hakaret ediyorsun.Adaplı ol biraz.

Nedir bugünlerde insanlardaki öfke,en ufak şeyde kızıp anlamsız tepkiler veriyorsunuz.Sakin biraz.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

Majesty süperdir :)

said:
Ben de listeye Europa 1400: The Guild'i ekleyeyim bari :).
3d falan ama grafikleri o kadar da ii değil tabi strateji olduğu için fazla önemli de değil. oyunun iyi yanı istediğini yapıyosun ister zanaatinle uğraş namuslu bi hayat sür (zanaate de bakar tabi) istersen politikaya atıl casus ağın ve evindeki back roomunla istediin şeyi yap tehdit et, bombala...
tabi bunları rahatlıkla yapabilmek için para ve tabi sbır gerekiyor

demişim bir topikte, daha ayrıntı isteği olursa elimden geleni yaparım. ss maalesef veremiyorum.
Burda daha ayrıntılı bilgi mevcut. Ayrıca 2. si yapılıyor :)[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
msn: [email protected]

[Bu mesaj Heffer tarafından 16 Eylül 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Heffer tarafından 16 Eylül 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leath, 16 Eylül 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
seyi ekleyeyim bende >
www.googleityoumoron.com

Bu resmen hakaret. Burada oyunlr denmemiş gizli kalmış oyunlar denmiş. Oraya "Read it you moron!" "Before answer like a stupid read the topic" şeklinde bir ekleme yapmak istiyorum senin için.

Ben bir oyun oynuyordum deli gibi. Adı H.E.D.Z yada ona benzer bir şeydi. Bir uzay gemisinde kafa toplayarak çeşitli karakterlere dönüşebiliyordun. Aradım ama resmine denk gelmedim. Beğenmeyyen çok ama kötü kontrolleri aşarsan gayet eğlenceli bir oyundu bence. 98 yapımı.[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Adreslerini bulamadan özellikle önereceğim pek bilinmeyen oyunlar şunlar;
(google'da birçok kaynak bulunacaktır)

Rage Of Mages (RPG)
Agharta: Hollow Earth (Macera)
7th Legion (Strateji)
Devil Inside (Aksiyon Macera)
Kaan (Platform)
Pandemonium (Platform)
Rollcage (Yarış)
Silver (RPG)
Slave Zero (Aksiyon Platform Robot)
Total Annihilation (Strateji)[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 16 Eylül 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Bu oyunlar nasıl fazla bilinmiyomuş merak ettim, bir oyun söylüyor biri herkes evet oda süperdi buda süperdi şeklinde atılıyo ortaya.

bilinmeyen derken , hani , oyun medyasında fazla yer kaplamamış ama kişiler tarafından oldukça beğenilmiş oyunlar denmek istiyor sanırım..[signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
And nobody knows what I believe
I believe..
Sosyal ağlarda paylaş

birazdan biri çıkıp "prince of persia" koyarsa hiç şaşırmam :)

yav şu pandemonium zamanının en ünlü oyunlarından biriydi. tamam şimdi unutulmuş veya yeni oyuncular duymamış olabilir ama "fazla bilinmeyen" bir oyun da değil hani. ona bakarsak starcraft'tan tut fallout'a kadar yazmamız gerekicek o da olmaz.

silver ve re-volt da zamanında çok fazla konuşuldu tartışıldı, ama sağlam bir yer edinemedi unutuldu.

majesty de güzel oyundur. askerlerini yönettiğin değil, "quest" verdiğin yaratıcı bir oyundu.

Onu geçersek bir örnek veriyim, zamanında da çok fazla oynanmamış bir oyundu, hatırlayan veya bilen çok az kişi olcağını sanıyorum:

Creatures
Bir yaratık doğurtup, büyütüp ona birşeyler öğretmek çok ilginç bir fikirdi. Türkçe bile öğretme imkanın vardı.
Ama sanırım işin eğlence kısmını unuttukları için pek tutulmadı. Creatures 2, 3 çıksa da Türkiye'de önemsenmedi.
Oyun tamogatchi'den öteye gidemedi :)[signature][hline]Beş Hececiler
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

Silver çıktığı sene oynandı sonra unutuldu bir çok kişi için. Bu arada elinde olan varsa birşeyler ayarlasın bana yollasın ödemeli. Ben ona 20 tane boş cd yolliyim :D[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...