Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mini anket

efendi

Öne çıkan mesajlar

said:
efendi, 21 Eylül 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
>>>K.O. mu? K.E. mi? Hangisi daha güzel?<<<
cvplarınızı sadece "K.O" ve "K.E" şeklinde kısaca yazarsanıza sevinirim

hiç biri + yorum istersen diyebileceğim tek şey var hayatımda gordugum en sacma onlıne oyunlardan bırı[signature][hline] Kelebeğin kanat çırpışı gibi küçük bir şey,dünyanın yarısını dolaşabilecek bir tayfuna neden olabilir. [ Chaos Theory ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaidenXelRu, 21 Eylül 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
said:
efendi, 21 Eylül 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
>>>K.O. mu? K.E. mi? Hangisi daha güzel?<<<
cvplarınızı sadece "K.O" ve "K.E" şeklinde kısaca yazarsanıza sevinirim

hiç biri + yorum istersen diyebileceğim tek şey var hayatımda gordugum en sacma onlıne oyunlardan bırı

Hayatin kac yildan ibaret diye sorasim geldi ya da en gordun oyun olarak seklinde merak ettim.Eger oyunu oynamiyor ve sewmiyorsan yerin burasi degil sanirim...

Ankete gelince KE derim.[signature][hline]ottoman_prince
Moradon serbest piyasa broker ı
Sosyal ağlarda paylaş

Ön izlenim leri vardır insanların dimi? Bi fikir uyanır ilk bakışta insanların kafasında. Ben buna dayanarak oluşturdum anketi. Olayı tartışma boyutuna getirecekseniz özelden yazın probleminizi. Anketin yerli veya yersiz olduğuna alan yetkilileri karar verir ve gereksizse kaldırır. Sadece sorulanlara cvp verirseniz sevinirm.[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
efendi, 21 Eylül 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
Hangisi Daha Güzel Anket
Buraya taşıdım ilgilenenlere...

oran%100 ko:-)

bence KO çünkü mageimi bırakmak zorunda kaldım KE biraz aslında özentilik japonlar ve malezyalılar kullanıyo die bizde bu dandik mapi kullanıyoz eskisi daha güzeldi ve eskiden bile daha az lagg vardı ve savaşları özledimmmm....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...