Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Komik Oyun Anlari

Draven

Öne çıkan mesajlar

1- Monkey Island 2: En sonunda gecmisi hatirladiklari yer, le chuck in 'sen benim en cok sevdigim oyuncagimi kirdin' demesi. :D

2- Giants Citizen Kabuto: Akmed kuzenini koprude asili oldugunu anlamamasi onu heykel olarak bize tanimasi ardindan farkina varinca bayilmasi :). (Cok kisi bilirmi bilmiyorum ama bu oyun asiri komik bir oyun. Gulmek istiyen oynamali.)

3- Larry 1 de marketten kondom alinca bakkalin tepkisi :)

Sizde ekleyin[hline]Can't rain all the time...
Sosyal ağlarda paylaş

komik birşey değil pek.
Ama süper bir laf.

Benim en çok güldüğüm an Postal 2'de olmuştu.

Sıkıldım oyundan, hileyle tanrı moda geçtim.
Fillerin önüne geçince nolcak diye gittim bando çalan yere, filler dolaşıp duruyor. Bir filin önüne geçtim. Bana çarptı, direk tüm filler frenzy'e girdi. Bana birşey olmuyor, ancak insanlar havalarda uçuyor (bu bir kuş. o bir uçak. Hayır o bir bando elemanı! baam!). Gülmekten altıma yapçaktım nerdeyse.
Daha sonra fillerin teki mangal yapan (sanırım) bir adamın önüne geçti. Fil ilerleyemiyor, sıkıştı adamın önünde. Ama adama saldırmıyor. Adam file sinirli sinirli bakıyor, fil de adama küfredip duruyor. İki saat orda öyle bakıştılar (iki inatçı keçi)

Bug olayını bu kadar sevebileceğim hiç aklıma gelmemişti.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oyun anı değildi anlatacağım, yani tam olarak...
Biz yatakhanede her hafta bi oyun bitiriyoduk.. artık eskilere geri dönmüşüz, Dungeon Siege oynuyoruz... Oyunun en sonuna geldik, çok az kalmış, bitecek artık. Haftasonu evlere daaldık, pazar akşamı odaya gelince ilk iş oynayacaz, bitecek...
Herkes toplandı; işte bizim oda, bi kaç tane yan odadan arkadaş.(eelencelidir ööle toplu oyun oynamak:)) Sooracıma CD elimde...
CD'yi Mendoza'ya verdim...
O tutamadı...
CD yere tamamen paralel biçimde düştü..
CD kırıldı...
Herkes CD ye bakıyo, kimse inanmıyo...
Herkes puhauha kopuyo... Acayip gülmüştüm orda...

ööle içimizde kaldı bitirememiştik o hafta...
Sosyal ağlarda paylaş

Malum japonlar son şeyleri çok severler (final fantasy, final fight vs..) B oyun vardı the last blade diye. Ordaki samuray kızın ölüm hareketindeki sesini ilk duyduğumda gülmekten gebermiştim. Bariz "Hasssssi.tir!" diyo yaa! Süper eğlence gelmişti oyuna.. Tam bi özel hareket yapcakken ölüm hareketine eşzamanlı olarak HASSSSSİTTİR demek süperdi yani.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...