Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online'dan Bunalanlari İlac Gibi Topic!

madnmad

Öne çıkan mesajlar

benim gordugum kadariyla sistem cok saglam oyunda. yani epey ugrasilmis belli.. henuz open beta olmasina ragmen tek bir bug'a rastlamadim.. adamlar gayet ciddi oturup calismis.. ks ve dupe olacagini sanmam.. zaten ks yapamiyosun bi yaratiga en yuksek damage i kim vurursa o aliyo kutuyuda xp'yide.. baskalari vurmus olsa dahi xp bolunmuyo.. + ks tamamen gereksiz haritalar dev gibi. spot kayniyo..

[Bu mesaj madnmad tarafından 21 Eylül 2005 08:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1-her şey grafik değildir lütfen
2- KO dan gelenler oyunda bir şey yapamaya bilirler çünkü KO daki sistem dandik :D
3- Bence ilk önemli olan grafik yerine sağlam oturmuşluk, skiller statlar, classlar arası denge bu gibi şeyler grafikten daha önemli.
4- Amiga dan oyun oynadığınız günleri ne çabuk unuttunuz. O güzelim grafikleri cx cx cx[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

solediklerine katiliyorum dogrusu.. zaten bu oyunda acikladigin tum kriterlere gore goz dolduran bi oyun.. henuz beta olmasina ragmen benden tam not aldi.. adamlarin hizmet kalitesi kayda deger.. onumuzdeki 1 yil icerisinde cok ciddi bi potansiyele sahip olacagini tahmin ediyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 21 Eylül 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
solediklerine katiliyorum dogrusu.. zaten bu oyunda acikladigin tum kriterlere gore goz dolduran bi oyun.. henuz beta olmasina ragmen benden tam not aldi.. adamlarin hizmet kalitesi kayda deger.. onumuzdeki 1 yil icerisinde cok ciddi bi potansiyele sahip olacagini tahmin ediyorum..

sorun senin ko dan geliyor olman e dolayısıylada diğer mmo lar hakkında fikrin yok.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...