Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ayakkabıyı nerde bulurum?

daron

Öne çıkan mesajlar

Moda bilgisi asmis olan kardesime sordum bana onun converse dendigini soylediler...[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de "converse one star ofc" arıorum ama hiçbiyerde bulamadım. sadece bi tane ayakkabı dünyasında gördüm ama malesef no.su tutmadı. converse in flm her modelinin bulunduu büyük bi mağzası flm warmı bilio musunuz?[hline][i]
tıklayana sakız alcam:sakız
boşuna kasma:"viande ne yaa?"
tıklamıyana sakız almicam:more sakız
Sosyal ağlarda paylaş

Carrefour lari falan dene. Olmazsa Black Mack magazalarinda oluyor.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardaki etiletteki ilk 4 harf hurl ondan sonrakide ya e yada o[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj Ardeth tarafından 20 Şubat 2003 21:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yauf kadıköy çarşısı var ya ya da pasajı orda girişte 1 kat in ..
converse mağazası var
buna benzer bissürü ayakkabı bulursun
kadıköyü merkezdir diye söylüyorum
yoksa ümraniye carrefour vega nın karşısında da koskocaman converse mağazası var.
orda da aynen geçerli bu dediğim[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...