Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Fast 2 Furious; on the Theathers across Turkey !

-overdose-

Öne çıkan mesajlar

Film güzel ama seneryo sapmış
1 de deki ana teme dragdı ve slogan da we live for quarter mile di 2 de ise işim içine polisiye macere karışmış film yine başarılı.[hline][b]
Trance,Epic-Trance,Hard-Trance,Progressive-Trance,Progressive-House,Goa-Trance,Tech-Trance,Acid-House,Afro-House,Booty-House,Deep-House,Disco-House,Dubby-House,Funky-House,Hard-House,Latin-House,Tribal-House
Sosyal ağlarda paylaş

Bununla ilgili patinajdaki topice post atmistim burayada atayim
ben filmden 1 den aldigim tadin 100 de 1 inin bile alamadim asiri abartilmis sacmalklar vardi ki o filme sadece araba sahneleri icin gittim ama abari olunca klasik bi film gibi geldi heyecan gitti bende en basit olarak bir polis arabasi nosu olan ve bastıgında(filmde) 8000 devir goren ve ortalama 120-130 mil ile giden evo ya allahin 1.5-2 tonluk polis arabasi nasil dipdibe gider? tamam hadi amerikan otoban polislerinin modifiyeli hatta bazılarında NOs bile oldugunu kabul ediyorumda Insaf ve Evo Ya Acidim Wallaha Orada...
Yani film Gercekligini kaybettigi icin zevk alamadım ama kabul ettigim tek biryer ise filmin seneryosu 1. ye gore daha iyi olmus ama film diye degilde arabalar icin gidicekseniz hayal kırıklıgına ugrayabilirsiniz..(Yaris Sahnelerine Laf etmiyorum Guzel Film Genel Olarak Guzel Ama Zevk 0)[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Diablo, 21 July 2003 03:24 tarihinde demiş ki:
ahah ya kadınmış hemde tipsiz japon[hline]Elenaor the Wizard
tipsizmi lol ne anlarsın sen :p hastasıyım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...