Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik enstrumanını bilgisayara bağlamak (kayıt için uyumlu ses kartları)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

evet sorumuz basit ben elektro gitar olsun bass olsun bilgisayara bağlayıp kayıt yapmak istiyorum

bugüne akdar bu sorunu kendi ses kartımla ufak bir jack(dıoğru yazmışımdır umarım) küçültme aparatıyla hallediyordum ama ses istediğim gibi kaliteli gelmiyordu

creative in büyük jack ları takabildiğimiz modelleri vardı yanlış hatırlamıyorsam ama buşlamadım muhtemelen işbirliği yaptığı bir başka şirketin bünyesine devretti işi..

evet bana bu işe yarayacak bir ses kartı lazım marka/model bilen veya bu kartlardan kullanmış olan varsa bana öneride bulunaiblir mi?

creative in kendi sitesinden aradım ama uygun bir şey bulamadım keza Türkiye'ye de ürün göndermiyorlar sanırsam e azıdnan yurt dışından birine sipariş verebilirm diye düşünüyorum

yardımınız için şimdiden sağolun[signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir seçenekte var, ufak bir mixer edinebilirsin, onun barındırdığı ses kartını kullanabilirsin. Hem ilerde diğer enstruman veya vokal kayıtlarında falan da işini görür. Ama gene fiyat ebat mevzusuna gelirsek dışarda 150 200 dolar olan malı buradan 350 400 euro ya almak var. Dışardan getirtebiliceksen o yol daha uygun. Netekim 100 dolar üstü mallarda gümrüğe takılıyor o yüzden birinin yanında getirmesi iyi olur.[signature][hline][b]Love is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girls destination 2 increase the population of the worlds generation...did you understand my explanation or do you need a demonstration??[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Tünelde kıvılcımın digi audo dükkanı var orada bunlardan bulabilirsin.[signature][hline][b]Love is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girls destination 2 increase the population of the worlds generation...did you understand my explanation or do you need a demonstration??[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ee sen de mikrofon kuracaksın ;)

yoksa sesimizi nasıl sokacaz? ya da blok flütü.. kiraz ağacında yıryılan gömleğimi? malibu terliklerimi? söyleyin bana nereye koydunuz nalçaklr deniz şortumu da bulamıyorum kekereler sizi[signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

alman gereken kart M-Audio audiophile 24-96 tercihen Pci.
kolay gelsin. fiyatı sanırım 150 avro civarı.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 19 Eylül 2005 02:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...