Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skeleton Key

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

bugün izledim.Çok beğendiğimi söyleyemicem fakat izlenilebilir bi film.Sadece zmn geçirmek için izlenecek bir film,hatta filmin basından sonunda kimin kötü olduğunu fln hemen anlayabiliyorsunuz.Ama yinede güzel,özellikle sonu hoşuma gitti :)
[spo1=anladıklarım :)]Filmin basından avukatın kötü olduğunu,o yaslı kadının kötü olduğunu,tavan arasında hayalet olduğunu ve hayaletin o zenciler olduğunu anlamak çok kolaydı bence ... :)[/spo]
Son olarak filmin adıyla konusunun pek ilgisi yok :) İskelet fln bekliodum,büyü fln çıktı :p[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

dün gittim.begenmedim açıkcası

[spo1=spoil]walla filmin sonuna kadar öle aval aval izledim ne korku ne heycan.zaten konu klasik :).ama filmin sonunda ogrenince çakallıgı helal olsun dedim ehhe[/spo][signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun gittik.Güzel begendim yani 10 üzerinden 7 verebilicem bi film diyebilirim.
Konusu ilginçti.İlla korkucaz diye giderseniz begenmedim demeniz dogal.Sonunda da anlasılmıcak bişey yok gayet açık yapmışlar sonunuda.

Güzeldi.Ama 2.si kesinlikle gelir diyorum.
Böle bırakmazlar =)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bencede korku filmi değildi[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laorx, 02 Eylül 2005 02:54 tarihinde demiş ki:
2.si gelebilir hakketen

%90 gelir bide Ölüler Ülkesi diye dandik bi film vardı, onada gelir %90 bi 2. devam filmi
said:
Zeytin, 02 Eylül 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
Korku filmi değildi zaten

Korku filmi yapmaya çalışmışlar olmamış bence.[signature][hline]These open doors...

[Bu mesaj Ferrero tarafından 03 Eylül 2005 12:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Konusu nekadar klasikleşmiş olsada filmin sonu oldukça güzel[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

valla bası pek guzel deildi aslında,,konu beni biraz sıktı ama sonu mukemmel olmus hakikaten cok yaratıcı buldum..haliyle bu da filmi kotulememi engelledi[signature][hline]Her dişi antiöstro olarak dogar,onu ailesi veya cevresi ostrolastırır:..........
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandir gittigim en güzel film. Korku-gerilim olmasina ragmen korku sahneleri genelde birkac bö sahnesinden ibaret, bunlar da adamin kadina birden saldirmasi, dönünce arkadasinda aniden kadin görmesi vs. tarzi sahneler öyle yaratik maratik yok yani : P
Harika bir hikayesi ve özellikle harika bir sonu var. Benim gibi hollywood kliselerinden sikildiysaniz tam size göre : )

Bayiliyorum böyle sonlara ya : ) O en son sahnede sigara uzanmasiyla olay dank etti bende ve siritmaya basladim eheh : ) Bu bir spoiler degildir cünkü filmi izlemeyen bisi anlayamaz : P

Kesin gidin[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

ya filmde istenilen verilmiş verilememiş, bilmem neyle pek ilgilenemiyorum açıkçası çünkü yok abijim bööle bi son!!!sinemada bulunan herkes aynı anda renk değiştirmeye başladı sonunda. film kötü bitti ya acayip sevindimmm!!!uzun süredir bööle son görmemiştim ben..eheuha süpper...[signature][hline]force be with you
Sosyal ağlarda paylaş

fillmin kesinlikle korku filmi ile alakası yoktu ama fantazi olarak izlenebilir :) woodo üzerine güzel bir filmdi :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Geyyik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ivy, 27 Ağustos 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
peki baggio bişey sorucam...
hani bi sahnede (tvlerdeki tanıtım şeylerinde de gözteriliyor) kız evin içinde odasından çıkıyor ama o sırada kenarda bi hayalet görüyoruz..o hayalet neyin nesi peki?

off anlatamadım...

[spo1=Cevapppp ]filmin hiç bi yerinde hayalet yokki. o hayalet dediğiniz başta eve girerken gördüğü heykel :)[/spo]

[Bu mesaj Predator tarafından 11 Eylül 2005 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

filmde bir tane hayalet sahnesi var , aynadan yansıma görüyor , sanki odasından biri çıkıyormuş gibi oda büyünün etkisi[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Geyyik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...