Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tabula Rasa

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Bugun çektim ve oyunu inceleme imkanım oldu.
Oyunu açtığımda tek server'a girme imkanım vardı oda USA TEST diye bir server.Sizde'de öylemi ? Yoksa trial olduğu içinmi birtek ona girebiliyorum.

Lvl 3 oldum. Yalnız class secimi nerden yapılıyor çözemedim. Lvl atladıkça pointler veriyor bi stat bir özellik için harcaya biliyoruz. tabi özelliklerin hepsinin neye yaradığını bilmiyorum ilginç şeyler var . Class'ımızı bunlarmı belirliyor acaba ?

Oyun biraz single player bir oyunmuş gibi geldi etrafımda 1 tane bile online player görmememinde bunda etkisi var tabi :)

Onun haricinde atmosferi güzel yapmışlar. Daha kimseyle karşılaşamamam nedeniyle online oyun hissi veren birşey göremedim oyunda.
Birde oyunda tek insan oluyoruz ve uzaylılara karsı savaşıyoruz. Pvp si varmı bu oyunun yoksa sırf pvm mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bence AO ile o anlamda kıyaslanamaz, ben AOyu çok sevmiştim belki de UOdan sonraki ilk oyunum olmasındandır bilmiyorum

bu daha az karmaşık geldi bana, tam olarak şu class şunun dengidir diyemiyorum level 10 bir karakterim var sadece, Lotro'dan pek zaman da bulamıyorum açıkçası, iki oyun birden gitmiyor her zamanki gibi

ama bence oynanmaya da değer bir oyun, en azından trial ile sizi çekip çekmediğini anlayabilirsiniz

bende halen 1 invite hakkı var, özel mesajla email atarsan yollayabilirim gece...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Bugun çektim ve oyunu inceleme imkanım oldu.
Oyunu açtığımda tek server'a girme imkanım vardı oda USA TEST diye bir server.Sizde'de öylemi ? Yoksa trial olduğu içinmi birtek ona girebiliyorum.

Onun haricinde atmosferi güzel yapmışlar. Daha kimseyle karşılaşamamam nedeniyle online oyun hissi veren birşey göremedim oyunda.
Birde oyunda tek insan oluyoruz ve uzaylılara karsı savaşıyoruz. Pvp si varmı bu oyunun yoksa sırf pvm mi ?

Bence şansa öbür sunucuların downtimeını yakalamışsın.

Kimseyle karşılaşmamış olman çok ilginç, en ücra mağarada bile oyuncu görüyorum belki de EU server tek sunucu olmasından kalabalıktır.

Pvp duel var bir de galiba guild savaşı var.

Lowbie CP muhabbeti süpermiş bunun yüksek levellıları acayip zevkli olur. Yalnız o bölgeler nasıl AFS kontrolünden çıkacak onu anlamadım turretları bile geçemiyor moblar.

Instance yapacak adam lazım bana. lvl 10-12 arkadaşlara duyrulur. Caves of Donn'un 2/3ünü sololadım zaten herhalde 2 kişi bile bitiririz.

Bu arada General'da Müslüm Gürses muhabbeti yapan Narayana hanginiz? :D
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıslıkla test server a girip, bır sonrakı patch dekı degısıklıklerı denıyor olmayasınız ? oyundakı ılk bolge wılderness, genellıkle cok kalabalık oldugu ıcın, oyun otomatık olarak her server a 4 tane wılderness atamıs durumda... ,nstance gibi her bolge yanı 4 tane aynı bolgeden var.. ınsan sayısı dustukce bu otomatık olarak dusup artıyor.. bos demenız sasırtıcı geldı..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ilginç bir oyun, diğer oyunlar ile kıyas yaptığınızda wow gibi, çok zayıf buluyorsunuz, ancak bir şekilde oynayası geliyor insanın level 22 olmuşum. Kesin birçok patch gelecek oyuna, ana temelleri oturtup çıkartmışlar oyunu ama eminimki bir sürü eklenti gelecek kısa aralıklarla ve gelişmeye açık bir oyun.

Karekterim : Sultan, şu an commando ancak guardian yapacağım

Bu arada bir guildde kurdu eldorien, ben yeni ayrıldığım için giremiyorum 1 hafta beklemem gerek.

% 250 XP yakalamayı öğrenince mob keserek level kasması , normalde 200 xp veren mob,500 vermeye başlaması zevkli oluyor.

Not : Bende açılmamış kutusunda bu oyun bulunuyor, isteyene kutusu ile isteyene sadece CD key'ini makul rakamlara veririm(CD-Key vermeyi tercih ediyorum ben kendime sadece CDkey aldığım için medyası yok elimde)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...