Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaw ne dicem sizce tüm gta'lardaki en karizmatik karakter hangisi?

che91

Öne çıkan mesajlar

GTA2 başında bir eleman vardı bereli uzun sakallı. Hatta bir versiyon kapağında onun resmi vardı. O bitirir olayı :)[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

che tüm ömründe oynadığı oyunlarının birikimlerini tek bir gün içinde acısını çıkarmaya çalışıyorsun herhalde :lol:

aslında GTA 1 diycem, ama ordaki karakter de "karakter" değildi ki, konuşmayan sus pus bişi. portresini de biz seçiyorduk zaten.
GTA 2 salla onu. GTA 3'ü de salla, o da sus pus konuşmayan biriydi. Vice City, evet Vice City. Scarface'den çıkma karakterler arasında epey ilginç bir "karakter"i oynuyorduk. Serinin en hoşuma giden oyunu da zaten Vice City'di.
San Andreas direk salla aman diyim. "Yo yo homie wazzup" diyen "nigga"lardan hoşlanmam zaten...

Ha, "oynadığımız" karakterler dışında, yan karakterler arasında birisini seçmemiz gerekiyorsa, ben bu konuda yorum yapamıycam :)
6 oyunu da bitirme imkanım olmadı, tüm "yan karakter"leri tanıma fırsatım olmadı.[signature][hline]Beş Hececiler
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

Gta1 deki portlerde Bubba diye şiman bi adam vardı. Favorimdir.[signature][hline]Kuzgun'dum ben.Ondan evvel de Bugvan...
turambarturin, 14 Eylül 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
küçükkene zihinden problemler diye kitaplar vardı sarı sarı bilen bilir,neyse işte o kitapların 5. sınıf zihinden problemleri tuvalette bitirmiştim

Ağır ağır, yavaş yavaş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...