Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gittiğiniz yerlerden getirdiğiniz hediyeler

Head

Öne çıkan mesajlar

Bilindiği üzre insanlar genellikle tatil yerlerinden alışveriş yaparak oturdukları mekandaki arkadaşlarına hediye alırlar.(cümleye gel)

Siz gittiğiniz yerden hediye aldınız mı?
Aldıysanız ne aldınız?

Ben içinde NAH olan bir kupa aldım
1.5 litrelik pet şişede bodrum havası getirdim
Naylonun içinde Susurluk ayranı köpüğü getirdim.

siz ne getirdiniz öğrenelim..[hline]valandil ownz j0o!
Sosyal ağlarda paylaş

o kupaları bende görmüştüm almamıştı annem:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:...
Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik...
Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

almanyadan eşe dosta akarbaya çikolota magnet ıvır zıvır aldım,
kendime de masturbasyon yapan domuz biblosu aldım :D[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

almanyadan bol bol çikolata , gümüş minik valiz ve şişe içinde bi gemi almıştım. Bakalım haftasonu bodruma gidinçe ne alçam[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fransa: Model araba (1:18) , disneyland bardakları, CD vb. Bolca majorette oyuncak araba...
İtalya: Model araba (1:18), T-Shirt, Çanta, Müzik notaları, CD

Tabi gittiğimde 8-9 yaşındaydım. Fransa'ya bir 94 te bir de 98 (13 yaşındaydım) de gitmiştim.

Peder Bangkok'tan databank almıştı malum teknoloji orada çok ucuz. Şu an hafızası boş duruyor valla. Kullandığım yok 2MB hafızalı cep bilg. benzeyen bir şey almıştı. İsteyene satabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben özel istek üzerine deniz börtü böcüü (kabuklu ve kabuksuz) olarak getiriyorum altınoluktan her sene

bide arkadaş bana antalyadan kilitli go kart pistinin itina ile kopardıı asma kilidi getirmişti ona çok yarılmıştım hala saklarım (zaten 1-2 ay önce getirdi :j)[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

1 - 98 De Sahil yolunda arkadaşın arabasını direğe gömdükten sonra arabayı hurda fiyatına satıp arkadaşıma (arabanın sahibine) satışdan eld edilen paraları ve birde çarpma anında direğin şeklini alan yan çıtayı hediye getirmiştim. :) yaklaşık 5 senedir gülüyoruz buna ki hala saklar arkadaşım o çıtayı.

2 - Hawai'ye ilk ve son gidişimden kendime eşimi hediye getirdim. :) (Yalana bak beni geri getiren oydu hiç dönesim gelmemişti.)

3 - Allah kısmet ederde bir manimiz olmazsa sağlıklı bir bebeğide birbirimize hediye edeceğiz yakın bir zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asmodeus, 20 July 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
1 - 98 De Sahil yolunda arkadaşın arabasını direğe gömdükten sonra arabayı hurda fiyatına satıp arkadaşıma (arabanın sahibine) satışdan eld edilen paraları ve birde çarpma anında direğin şeklini alan yan çıtayı hediye getirmiştim. :) yaklaşık 5 senedir gülüyoruz buna ki hala saklar arkadaşım o çıtayı.

şimdi sen arkadşının arabasını aldın. sora çarptın. sora sattın. arkadaşında buna 5 senedir gülüo ölemi :)[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...