Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa daki level olayı !

kermit

Öne çıkan mesajlar

bu kazaa dan fazla anlamam ama level olayı mı ne varmış birisinin leveli senden yüksek ve aynı anda o şarkıyı dl ediyosanız o dl ediyomuş seninki remo bişi bişi oluyomuş
ben bu leveli nasıl arttırcam ?[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya, haklısın. Keriz gibi shared folderda bırakanlar var inanılmaz şekilde indirdikleri dosyaları, hakikaten komik adamlar. Ne gerek var başkasının upload etmesine izin vermeye?

Neyse ki o "enayiler" sayesinde indirecek birşey bulabiliyoruz Kazaada.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 18 July 2003 16:13 tarihinde demiş ki:
veya kazaa lite kuracaksın, hem spyware dan kurtulacaksın hemde participation levelini 1000 yapacaksın.

nerden bulabilirim şu kazaa lite ı :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

bende participation 1000 gözüküyo =)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 18 July 2003 16:20 tarihinde demiş ki:
bişi sorcam
şimdi bu kerizler :)
dosyalarını bu my shared folder da tutmasalardı biz dl yapamıycazmı yani :)
yaşasın kerizler o zaman eheh[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

günaydınlar efendim.

:tebrikz:[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 18 July 2003 16:23 tarihinde demiş ki:
lem ne anlarım kazaa dan ben sorduk ne aşağılıyon sende

ya şaka yaptım abi :)
amaç kızdırmak diildi.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

aslında share i kapamak kötü bişey zaten disable sharing in altında yazan yazı da şu :
peer to peer networkleri var çünkü insanlar paylaşıyorlar. Kimse paylaşmazsa kimse dosya indiremez. Bunun için paylaşmayı lütfen kapatmayınız. Bir çok insan paylaşmayı kapatanların download larını iptal edecektir. Herkes paylaşabilir. 56k modeme sahip olmak bir özür değildir.[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Sosyal ağlarda paylaş

Delikanlı dialupçı upload etmez.

hehehe.
Gerçi bende filmleri kontrol etmek için oluşturduğum dosyalar var shared dizininde. Bi de freelancer'ın cue sheet dosyası var.
10-15 kere çektiler o dosyayı benden hiç yükselmedi benim level. Level mevel bunlar boş işler. Hep başkalarını kayırıolar hehehe.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...