Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çaykurrizespor vs Beşiktaş

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

3-5 atcaz denilen hermaçta takımlar sorun yaşıyor yanlız =p Rizenin 1 puandan fazla puanı olsaydı bukadar dert etmezdik herhalde hehe[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

Mantıklı Konusmak gerekirse normal bir sonuc sayılabilir
Rize ligin korkulan takımlarından biri hele hele iyi olmayan saha kosullarıda ustune eklenince puan kaybı kacınılmaz olabiliyor.[signature][hline]Biter!
Sosyal ağlarda paylaş

2pac hacı sen bidaha futbolu biliosam fln diye konuşma ne zaman konuşsan bi sakata geliyoruz abi bilmiyosun işte futbolu falan ;)
bu arada bazı fenerlilerin ortamı germek için attıgı mesajlara gülüp geçiyorum yeriniz burası değil harcanıyosunuz sirkte güzel bi gösteri fln iyi gider size
bu arada kötü oynadık kaybettik nokta[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

Rezalet bence, Ahmet dursun ne işte yarar ben zaten hiç anlamıyorum, veysel desen çok pasif daha 2 sininde bizi kurtardığı maç yok.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ronaldinhoavci, 10 Eylül 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
Rızanın yaptığı oyuncu değişikliklerini nasıl buldunuz sizce doğrumuydu?

çok yerindeydi
özellikle ilk yarının sonunda ailtonu çıkarması gerekiyodu öyle yaptı[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet dursundan önce veysel girmeliydi bence topu çok şişirme oynuyoduk uzun boylu adam yoktu ailtonun çıkması doğru bi varlık gösteremedi ztn zemin çok kötüydü ama bunlar bahane olmaz ben defansif anlamda bi değişiklik bekliyodum çağdaş-mustafa olabilirdi diğerleri yerinde bana göre ama bugun takım olarak kötüydük istediği kadar değiştirse rıza gene bişi olmazdı :)[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 10 Eylül 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
said:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

Mantıklı Konusmak gerekirse normal bir sonuc sayılabilir
Rize ligin korkulan takımlarından biri hele hele iyi olmayan saha kosullarıda ustune eklenince puan kaybı kacınılmaz olabiliyor.

Valla helal olsun, bi beşiktaş topiğinde bi fenerliden adam gibi, laf sokuşturmadan, düzgün bi yorum aldık ya, ölsem de gam yemem.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 06 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
kartalımıza başarılar cok güzel bi açılış olcak beşiktaş 4 den fazla atacak

futbolu biliyorsam konuşuyorum

Maç sonucu 1-1 90+ da gelen frikik golu ile beraberlik son anda kurtarıldı.

said:
5 den fazla atarız

Beşiktaş 1-0 maglup.

İdolümsün tupak.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonik tarafından 10 Eylül 2005 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 10 Eylül 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
said:
2pac, 06 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
kartalımıza başarılar cok güzel bi açılış olcak beşiktaş 4 den fazla atacak

futbolu biliyorsam konuşuyorum

Maç sonucu 1-1 90+ da gelen frikik golu ile beraberlik son anda kurtarıldı.

said:
5 den fazla atarız

Beşiktaş 1-0 maglup.

İdolümsün tupak.

hahahaha bu 2pac beni çok güldürüyo süper bi insan..:D hep böle futbolu bilsin..HAHAHA..[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 10 Eylül 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
rize ilk 3 puanını aldı helal :P
rıza efendi dönmeden bi çay içsin artık.

rıza efendi demeyin kızıyorlar :)
bu arada 2pac in sözlerini izlinizle imza yapmak istiyorum :)[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
[ quote ]2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Nukem_Verite, 10 Eylül 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
said:
Nukem_Verite, 10 Eylül 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
5 atcaz

rıza faktörünü göze almadan yazdım.
dalga geçin lütfen benle.

yok yok zaten yetersiz bi insansın
nukem faktörünü göze alıyoruz[signature][hline]G3NK
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

rıza efendı dıyınce antu.com dakıleden ne farkınız kalıyo.ınsanın yaptıgı meslekle nıe dalga gececek kadar sevıyesızsınız?
burdaysanız farkınız olmalı. (+ yonde) hala rıza efendı dıyıp dalga gectıgınızı sanıyosanız sızlerde antudakılerden farklı deılsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...