Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spawn.. Bence çok güzel olmuş

Maxen

Öne çıkan mesajlar

bir spawn fanı değilimdir fakat bildiğim kadarıyla tek bir spawn yok.

bizim filmini izlediğimizdeki ana karakter ilk spawn, ama dikkat ederseniz orada da başka spawnlar var. şeytanın görevlendirdiği, zamanla iyilik ya da kötülüğü seçen spawnlar. hepsi kendi çağına ait silahlar taşıyorlar.

sizin için birkaç resim seçtim. daha fazlasını google resimler'de arayarak bulabilirsiniz.

[spo1=resimler]
film kapağı

çok güzel bir duvar kağıdı

ayrı bir güzel bir şey

[/spo][signature][hline]anonymity brings out the worst in people
BandRoLL

Sosyal ağlarda paylaş

hmm; sanırım resimlerin linkini gerekliseyler.com dan aldıkları için internete koymuşlar selamoncum :)

Şimdi bende düşündüm de; gerçekten bu nereye açılabilirdiki? konudışına açsan açamassın, çizgi dünyası desek olaya action figure'den girmişler çizgiromandan değil. görsel sanat; belki....s[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

fakat burda arkadaşlar internet shoplardan bulduklarını (en azından ben) ve bi kaç tane de kendi evimdekini gösterdim.. yani aslında düşündüm konu dışına açayım diye ama orda daha ciddi konular konuşuluyor (Türk milletine hakaretler... Gamze Özçelik(!) vs vs... e çizgi roman bölümüne de koyulur güzel ama bunalrın hepsi maket.. Spawnın doğası hakkında çok az bilgi var.. sadece bulduğum bir maketi güzelmi değilmi yorumlatmak istemiştim..bende buraya yakıştırdım...

Ps: Bilgisayarımın üstünde duran Spawn sadece bir adet kalmıştı ve ilk gördüğümde sadece arkadan pelerinini gördüm.. Renklere hayran kaldım.. bi tur attım bi de ne göreyim Spawn mış.. Biri daha o yöne hareketleniyordu direk adımlarımı hızlandırıp kaptım..sonra Direk kasaya.. öbür eleman pis pis baka kalmıştı bana[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllardır spawn okurum cok nadır tipi hoş/karizmatik gelmiştir,
Neyse bence sadece ilk resim güzel ama sapkanın tepesinin düz olması gerkeiyordu böle yuvarlak olmamış[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

spawn denen varlıklar zaten çağlar boyu sürekli geldiği için böle her çağda geçen farklı elemanı var, spawn the dark ages, spawn the undead felan var mesela, buda 4234 tane farklı çizgiroman çıkartma şansı veriyor adamlara :)

bide bu sene çıkıcak olan bişi var böle,
spawn the animation

[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - Life - NwN-II
Prenses kaçırılır,köy yakılır,kötü ejderhalar serbest bırakılır,krala suikast düzenlenir,yağma yapılır, fiyatlarımızı sorunuz; Saf Kötülük A.Ş. (her türlü Lich ve Death Knight aksesuarımız mevcuttur)

[Bu mesaj Norak tarafından 16 Eylül 2005 14:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...