Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Sivasspor

wook

Öne çıkan mesajlar

said:
Rewendor, 11 Eylül 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonik, 11 Eylül 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
ballara gel

Biraz futbol bilgisi olan herangi birinin yanında şu lafı etme, çok dalga geçerler, yazık olur. Benden uyarması :)

Hehe.. Bırakıcan ya böylelerini konuşsunlar diyicek birşey yok ;)[signature][hline]Icq: 101549659 / Msn Messenger: [email protected]
WoW : Leonobe of Burning Legion / Mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası ben GS'den çok ümitli değilim UEFA'da. Herşeyden önce kapalı savunma açamıyoruz. Bunu gördük bugün. Lider ruhlu oyun kurup atağa destek verecek oyuncumuz yok göbekte. Hasan Şaş'a yıkmaya çalışmışız bu görevi, elinden geldiğince yapıyor ama onun işi değil bu. İliç vasat bir oyuncu gibi geldi bana. Bu takımda vazgeçilmez olacak bir adam değil, yedek beklemesi de sınırlı sayıdaki yabancı kontenjanını da boşa harcamak demek. Bunun dışında Tomas çok sade oynuyor. Geçen sezonki Tomas gitmiş, yerine Bülent gibi topları dan dun sağa sola vuran bir tomas gelmiş. Song ise her zamanki gibi mükemmeldi bence. Şu GS'de en sevdiğim 2 oyuncudan biri Song. Ama sağ ve sol beklerin acilen yenilenmesi lazım. İlk yarı tamamen etkisizdi ikisi de. Hiçbir şey yapmadılar, ne kanada destek ne savunmaya. Öylece dolaştılar. 2.yarıda birkaç ileri çıkış yaptılar ama yetersizdi. Saidou ise beklediğimin çok üstünde bir performansla maçın en iyisiydi bence. Yeteneğinin tamamını kullandı, yapabileceği herşeyi yaptı. 1-2 ufak aksaklık dışında kusursuzdu. Ama oraya daha yetenekli biri ileride gerekecek. Hasan saman alevi gibi. Bir parlıyor bir batırıyor. İyi niyetli, ama takımın beyni olacak adam değil. Yine de zaman zaman çok iyi bindirmeler ve ara paslar atıyor. Sağ kanatla göbek arasında gitti geldi. İyiydi. Forvetlere gelince; Necati uzun süredir oynamamanın verdiği formsuzlukla bayağı kötü maç çıkardı. Arada bir geri falan geldi, yapması gerekeni yapmaya çalıştı ama çok aksadı. Hakan Şükür'ü ise artık ilk 11den ayıklama zamanı geldi. Savunulacak hiçbir yanı kalmadı bence. Haftalardır ruh gibi. Gol ve asist eksikliğini geçtim, artık eski korkutuculuğu da kalmadı. Rakipleri de rahatsız edemiyor artık. Yerine Ümit Karan tez elden monte edilmeli. Ümit yine çıkışını sürdürdü oyuna girdiğinde golü dışında istekliliği, sürekli pozisyona girmesi ve hareketleriyle defansı rahatsız etti, kilitli savunmanın dengesini bozdu. Artık alın bu adamı 11e.

Son olarak Marek Heinz... Belli ki yetenekli adam. Ne kadar faydalı olur bilinmez ama ben umut gördüm bu adamda. Tekniği iyi, topu iyi saklıyor, zaman zaman iyi düşünüp beklenmedik paslar ve şutlarla rakibi rahatsız ediyor. Ama bence bu adam kanat değil, kanat oynatılmamalı. Kanattaysa da serbest oynamalı, ileri ve göbeğe de gitmeli arada. İlk yarı tutuktu, ilk maçı ve biraz kendine güvensizdi. Basit oynamaya çalıştı. Zaten ilk 15-20 dkdan sora GS liler de ona pas atmayı kestiler bir süre. Sonra yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı. Ama takıma ısınması ve birkaç maç daha çıkarması lazım hakkında tam yorum yapılması için. Öte yandan Altan'ın formu da onu oldukça zorlayacak. Hele bir de iyileşen Ayhan var. O da hiç fena değildi geçen sene sonuna doğru.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de Sivas cephesine bakalım. Açıkçası beklediğimden çok iyi bir takım olduğu kesin. Zaten 8 puan toplamışlar 4 haftada, az buz değil. Çok iyiydiler. İnanılmaz savunma yaptılar çok zorladılar. Kalecileri (ismini unuttum şimdi) zaten çok top çıkardı, çok iyi oynadı. Bunun dışında gözüme çarpan 3 oyuncu var. Birincisi eski FB'li oyuncu (Hakan Bayraktar galiba adı), çok iyi top dağıttı, ortasahada iyi bir görüntü çizdi. İkinci olarak Cem Baki bence çıkarılmamalıydı. O da zaman zaman ileri çıkıp tehlike yaratıyordu. Son olarak da 7 nolu forvetleri (Andersondu galiba) tek başına yanlız kalmasına rağmen iyi koştu, hızlı bir adam. Ama desteksiz forvet bir işe yaramıyor işte. Açıkçası Ümit Karan olmasa beraberlik haklarıydı. Takım savunmasını bu kadar güzel oturtan takımı takdir etmek gerekir.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...

[Bu mesaj Rewendor tarafından 11 Eylül 2005 22:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

necati kotuydu
iliç kotuydu
orhan berbattı

bu yuzden zorlandık.ama altan ve umit karan girince duzeldik.yani 70. dk ya kadar fln oyun kitliydi.anca bunlar girince açıldı

eski açıktaydım bugun.ortam guseldi ama bi sarı kırmızı şampiyon cimbom yapmayı bilmeyen insanlarımız var[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

stadın acık bolumu yapılmıs
maca giden arkadaşlar. nasıl iyimi?
ayrıca diger bolumlerde de calısma basşlarmı nedersiniz?[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous

[Bu mesaj w00t tarafından 11 Eylül 2005 23:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 12 Eylül 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
eski açık iyi oldu üni.lerde oraya geçti ama beklemeyin dier tribünleride yapmalarını öle bişe yok şimdilik

bu arada arkada TV acık seyrederkern TRT1 de yorum duydum ,stad artık FB stadı ibi yavaş yavas yapılacak diye
o yuzden stada giden arkadaslara soruyorum boyle bi gorunum varmı ? işin aslı varmı diye[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

şiddetle ümit karan demeye devam ediorum..
gol kralı olacak..
ligin başındada dedim bunları..
bi bildiğimiz var dimi,herif evlendi,hem mutlu hemde teknik direktörü güven verior..
hemde baya kapasiteli bi oyuncu..
heralde ii olacak..
trasty objektifliğin için teşekkürler..[signature][hline]zebani.(düşünen ceset)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...