Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dota kombinasyonlari pro!!!!!!!

masterdruid

Öne çıkan mesajlar

said:
LasT_SuRviVoR, 09 Eylül 2005 10:24 tarihinde demiş ki:
said:
ZeuZ, 09 Eylül 2005 01:14 tarihinde demiş ki:
maginaya 3 cranium basher - 2 hyper stone kasılır .. kim gelse durduramaz ...

Güzel kardeşim karşıda leoric venge chaos knight stone giant sven varsa bu adamı gördüklerinde degil bu AM her hero şehit düşer tabi gerisini bilemem.

leoric = 2 vurustan birinde stun olucak , ilk stunı atıp vurmaya baslicak ve hp'sini goturecek maginanın , bunun ustune bir daha hareket bile edemicek ek olarak ultisini kullanacagı manası bile kalmayacak olucek ..

venge = aynı sekilde once stun atıp dalmaya baslicak ustune gene saniyesinde maginadan stun yicek magina 5 vururken venge 1 tane vurucak bu arada eger durum kotuye giderse ek olarka bir de ulti yiyecek. Zaten butun buyuler sadece yarım dmg etkiliyor , ( 300 dmglık stun 150 dmg vb. )
chaos knight = en basta direk ilizyon basarsa ve stun atarsa ilizyonlar gecene kadar kacmaktan baska care yok ama direk stun atıp dalarsa ilerde ilizyon yapıcak manası kalmicak ..

stone giant = zaten yavas vuran bir hero 2 tane hyper stone alırsa anca maginaya bas kaldırabilir ..

sven = stun ve ulti den sonra maginanın bayaa bi hp'sini emivericek ama stun bitmeden magina yatmazsa bu sefer nalları dikme sırası sven'e gelicek ..

Dedigim gibi "canım kardesim" maginanın atack speed'i oyunun basından itibaren normalden cok daha hızlıdır , stat ability'leir 10'a cıktıgında , pt vb. alındıgında ustune de hyper cakıldıgında 2 tane , troll un lvl 25 rage'li haline cok yaklasır .. Zaten 64 dmg base dmg'a ek olarak vuruyor ustune mana da calıyor bu arada, 3 tane craniumdan gelen 90 dmg da var , lvl 25'te de kendisi zaten 110 dmglara cıkıyor.. Bu hero base dmg , armor acısından ideal bir hero , hpsi asırılara kacamaz sadece 1600-1700 lerde kalır ..

Ha tabi butun bu karsılastırmaları esit gelisme hızı ve suresi icinde soyluyorum , butun oyun boyunca karsısındakini ezmis sven , tiny karsısında bircok heronun , herolar strenght herosu oldugu icin cok sansı yok ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

dota haritalarında hiçbir zaman item almadım.
çok karışık ya. yok o item şu kadar para istiyor, bu kadar para istiyor... şunları birleştirince şöyle bir item çıkıyor, ama birleştireceğimiz itemlar nerde ki... şu itemı mı alsam, bu itemı mı alsam vs vs
derken zaten yenilmiş oluyoruz.
ben de bu kadar karmaşayı beceremediğimden gidip dövüşe koşuyorum.

itemsız olayım, underpowered olayım ama yeter ki dövüşeyim :)[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

zeus ben onu demedımkı canım kardesim :) ordan venge atcan sana stunu duration bitmeden chaos atcak 5 sanıye stunu ustune leoric atcak bu heroların gangbang ından kurtulamazsın yanı yoksa 1w1 de antimage tabiki alıyor alamıyacagı herolar az genellikle[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.
Sosyal ağlarda paylaş

Sven-Battle Fury yap bi kere zati kediliginden bi cleaving attack var yüzde 60 civarı bide sen koyt yüzde 50 oldu yüzde 110 flnsüper creep kesersin.Bi tane bkb yap sonra gods str acar dalarsn.Bide utanmadan gidersin cranium yaaprsn o gods str ile bash yaparsn adam bilgisayarın basında ağlamaya baslar.

Venomancer-Yapabildiin kadar speed atack yap.Basta ben oblivionu öneriorm neden dicekseniz zati novalar efsane mana harcıo.2 tane null yapacaınıza bi tane oblvion yapın daha ii hem attack speedede eklenir.Attack Speed Power Tread+Oblivvion+Hyperla yaklasik yüzde 100 oluo.Ondan sonra crtical yada butterfly tercih sana kalmis.

Luna-Luna dediin zati sadece tek büyüsü Lucent Beam ile Eclipse.Buna bi power 2 null ile bide aghanim yap.Hatta utanmadan git bide refresher yap adam annene demediini bırakmasın.

Devamını yazaarm bi ara[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b]Maxen, 08 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

Ban San O Biz Siz Ortam ..
Sosyal ağlarda paylaş

tenhada yurnerodan rahat bi 3-4 kat iyi luna var aslında ama yurnero da o acıdan cok iyi , Bu arada canım kardesim sen ekip muhabbetinden diosan oyle bi ekibe zaten hic bisi yapamazsın ki ben ar'da sven , leo , nesaj karsı takıma gelirse oyunun basından itibaren inceden gg diyerekten oynarım yani (. ..

Benim tek sevmedigim hero tipi guclu olup yakalayamayan herolardır , cok sinr olurum boylesine , dmg desen var , hp desen var hadi stun olmasa bile hatta stunı bile olup da adamı kovalayamayacagın tur herolar var direk fitil ediyor beni ..

Bu arada ursa'ya 4 tane soul bouster yaptım gecen gun , tek basına base'e gidip tripple kill ile geri donuyodu :p[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

valla tenha falan anlamam refresherlı luna magına falan dınlemez manaya bakaraktan ...
ultı + beam +refresh + ultı +beam 3000 ın uzerınde vuruyo magına %40 daha az yıyo ama bı yere kadar bu arda luna dex herosu oldugu ıcın gayet hızlı damage vermeyede devam edıyo buyu anlık yaptıgı ıcın stunda farketmıyo ...

refresherlı aghanımlı leon ; 1050 vuruyo ultısı x2 = 2100 , 280 (sanırım) vuruyo ımpalesı x2 = 560 , arada senı polımorph edıyo , olakı uzerıne bide guinsoo varsa bırak vurmayı yuzunu bıle goremezsın lion un ...

enıgma : malıface atıp,yere mıdnıght pulse atıp, uygun bir blackhole acarsa noolur bılmem ...

bane elemental : braın sapla 300 vurulur/emılır bu esnada yanına yaklasmıstır nıghtmare atar bıraz uzaklasırsın (blınk var bıçlıyom ama cooldown ıcın)enfeeble atılır damage %80 dusurulur sonrada fıend gıple baglanır bıtımıne kadar braın sap cooldown ı dolar tekrar atılır oldururmu bılmem ...

eger karsında 2 butterfly+burıza+skadı+pt+guınsoo olan kardel ın karsısındaysa (kardelın range 770) yıne maymun olur ...

yurneronun tek omnıslah ıyla olebılır (1500 hp) ...

bır pudge ın attıgı meat hook a yakalanır ,pudge cekerken rot acar ve hemen dismember la baglarsa yıne olum gerceklesebılır...

yukardakılerın hepsı oldurur demıyorum ama pekcok uzun surelı stun var oyunda dusuk hplı ısenız ve karsınızdakı stunnersa verdıgınız damage hıcbırsey ıfade etmeyebılır ,ki maginanın tek ofansif buyusu ultısı olan mana void eger linken's sphere ınız varsa ultısını yemezsınız ...

bide yani baslayanlar ıcın ufak bır crystal maıden taktıgı :

oyuna baslanır ve para yapılır eul scepter of dıvınıty alınır , eger karsıda teleport , omnıslash blink vs yapabılen bırılerı yoksa frostbite atılır bu esnada frost nova atılır 1-2 defa vurulur (ılk 8 lvl ı 4 nova 4 bıte a verın ultıye bıle vermeyın) sonra 7 sarjlık eul un sarjı kullanılır adam havalandırılır ve bıte ve novanın cooldownın dolması beklenır 7 sn sonunda adam yere ıner ınmez bıte + nova tekrar ve adam olur , bu sekıle 7 sarj la 7 kıll yapabılırsınız ...
vsvsvsvs ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman-Herkesin Bildiği Ward-Shacklesin aksine deigisk bi taktik daha var.

Eul's la cyclone atılır.Cycloneın en dibine war atılır
Zati o aradaadam tam wardların ortasına düser.Ve ölür..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b]Maxen, 08 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

Ban San O Biz Siz Ortam ..
Sosyal ağlarda paylaş

o cyclone la attiginda o adam ortasina dusmuyo onlarin yavrum benim. onu denk getirmen lazim baska kacari yok. ayrica denk getirdin diyelim wardlarin hepsini o adama attack vermen gerekiyo.. hepsini attack versen de karsidaki hero pudge ise yine elini kolunu sallaya sallaya cikar o wardlarin arasindan.. shaman oynanmasi en zor herolardandir 1v1 de.. cok iyi bir pvp kabiliyeti ister.. ama pvp si iyi biri olursa da kimse tutamaz shaman i....
Sosyal ağlarda paylaş

Bence En Güzeli Ve Tarrasq+Butterfly Yaparsanız Terminatöre Dönüşecek Olan Bounty Hunter dir Yani Gondar.

wind walk ile yanınıza geldiğinizde 100(lvl4 ise)+base damage vurursunuz.

ardından shrunkien toss ile 340,

ardından skillden gelen critic ler ve butterfly ın verdiği o atack speed ve 25 agility ile çok hızlı bir şekilde 100 indirirsiniz.

sizde tarrasq var o yüzden hp si 2000 i buluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

tabii power threads ınız olucak eğer para artarda bi buriza yaparsanız var rakibin haline.

eğer adam kaçmaya çalışmak gibi bir hataya düşerse lvl 4 wind walk ile adamı meletirsiniz tarrasq varken kulenin arkasındaki adamı wind ile yetişip keserdim.çok hoş bence en iyi herolardan biri Bounty Hunter.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...

Efsane Topic,Bakın Yarılın :-)
Sosyal ağlarda paylaş

hmm..
ben bişi yazıyım..
naga siren:
1 pt 1 basher..
şimdi bildiğiniz gibi ilüzyonlar bash yapamaz fakkat eğer once "gerçek" stun yerse ilüzyonlar o stunı devam ettirtir mesela..
adamın yanına git.. bölün. ensnare.. ilüzyonları adamın yanına yolla.. VURMA.. naga ile vur.. stun oldugu anda ilüzyonlar allah ne verdiyse gircek.. böylece ucuz bir permastun :)
void ölümsüz gibi birşey olmuş.. backtrack harika.. (%25 spell + physical evasion) timewalk = überblink , ultisi hala aynı güzellikte.. kule mule ne varsa durduruyo artık..hatta düşmanların (bilmeyenler) statis fieldın içine girmesi ve orda yavas yavas onları kesmeniz süper bir duygu :)
@rion : yardımcı olduysak ne mutlu[signature][hline]Bıktım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 11 Eylül 2005 09:45 tarihinde demiş ki:
tutabilcekleri sayiyim : permastun antimage,permastun faceless void , bkb troll , bkb balanar ,omniknight daha sayimmi rhastayı 1w1 de yencek heroları :)

trolle rastha yi oldurmek icin bkb mi yapcan lol.. bkb yaptiginda zaten bi cok mage i cok kolay indirirsin.. yanniz anti mage i rastha maymun eder maymun saydiklarindan bir tek omniknight alir o da repel i bittiginde check i tutmaz kacarsin yani bi sekilde.. rastha oynandiginda cok guzel ve etkili bi hero kim ne derse desin her eve lazim bu arada 5 84 ten bahsediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dotada 6.14 te herolar cok dengeli arkadaslar 5.84 icin ayni seyi soyleyemiycem . Mesela Omni Knight la Sand King 5.84 te asmis. Sand King e bi Black King yaptinmi GG oluyo Ultisi sayesinde Omni Knight ayni sekilde Guardian Angel 0 mana istiyo. 6.14 te tum herolar Balance ya.[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de delucian , yazdıklarımı sonunda dikkatle altını cizdigim bir nokta var , o da heroların aynı zaman ve gelisme grafigi cizmis olması ... Aganimli , refresher'lı hede'li hodolu seyler olana kadar oyun biter zaten ki hadi diyelim oldu o zmn'a ben genelde 3 cranium 2 hyper yapıyorum .. Mesela lion diyelim , lion'a blink ile daldım 1. olmasa bile 2. vurusta stun olucak ve bir daha hareket bile edemicek , ha arada impale attı diyelim , ustune vurmaya devam edip vodoo yaptı diyelim ulti attı diyelim ben gene vurmaya devam edecegim ve refresher'la ikinci ultiyi yemeyecegim. Zaten 2 ulti attıgında tek ulti etkisi yaratıyor nerdeyse ..

Onun dısında luna icin de aynı sey gecerli , 5 x 300 ilk eclipse'i yerim ancak ondan sonra o da stun olucak ve refresher + ulti combosunu acana kadar manası bitmis olucak.. Dedigim gibi olay magina'nın ability'lerinden ote attack speed'inde , zaten normalde cook hızlı olan atack speed'i 2 hyper'dan sonra gercekten cosuyor ve troll'un rage'i gibi oluyor ki ben 2 kere vurdugumda 128 mana goturuyorum 10-15 kere vursam ki bu gercekten cok kısa bir surede gerceklesecektir ( 2 kere bash ile stun etsem ) cogu int heronun refresher + ulti yapıcak manası kalmicaktır .... Ha durum kotuye gidiorsa da ulti attıgım gibi indiririm asagıya ..

Str herolarına karsı teke-tek herolarda sansı olmaya bilir , ya da agile herolara karsı ama butun ozelligi buyu olan , ( int - agi - str farketmez ) ve genelde buyuleriyle isi bitiren heroların magina karsısında sansı yoktur.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 10 Eylül 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
2 butterfly+burıza+skadı+pt+guınsoo kardel olursa

boyle bir sey mumkun degil , benim elime magina gelip te , oyun basında " an enemy has a dwarven sniper " yazarsa zevkten 4 kose oluyorum . Cunku kardel'in gelismesi cok zordur , dusuk hpli oldugu icin ve tabi ki en baslardan itibaren en onemli silahı assasinate'idir ki zaten dusuk manalı ve dusuk hp li oldugu icin en baslardan magina dahil bir cok agile - str herosunun para kaynagı olur. Ha 5-5 yapıyoruzdur , benim dısımda takımda backpack'inde scrollarla dolasan nooblar vardır da , kardel ortada katliam yaparsa o zmn biraz zorlanabilirim. Ama ben hala iddiamı surduruyorum magina konusunda.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

kardel cluster ı sayesınde oyunun basında alacagın voıd stone sayesınde o kadar hızlı para yaparkı oyunun her anında her adımında senden daha zengın vede daha ıyı ekıpmanlara sahıptır.eger kardelın karsısında (orta korıdor) cok yuksek hp lı bır char yoksa bol mıktarda kıll alabılır cluster + assasınate ıle (2-3 sn lık stun ı olan herhangı bırıne sınyal atarsınız gel bı stun at dıye :)) ...
kısaca bu daha once dedıgım yapılır kı cok yaptım ,ama 1 v1 de kalmazsa tabıkı cok daha ıyı olur ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

şu bunu bu bunu yapar demeyin bence.. orta maginayla farm manyağı olursun karşındakine kastırmazsın.." kralım" dersin. bi bakarsın soldaki adam hem farm hem kill manyağı olmuş... orda bitersin..
feedback 64 vurmaz bu arada. herolara daha az vurur.. (diffusalda yazan kadar vurmaz.. herolara daha az)[signature][hline]Bıktım..
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasık olarak bahsediorum +64 dmg olsaydı oyunun anlamı kalmazdı zaten .. Onun dısında senin soyleidgin olayı bir cok kez tekrarlardım zaten .. Benim yaptıgım karsılastırmalar aynı gelisme ve zenginlik paralelinde olan herolar arasında ..

Onun dısında kardel'in cluster'ı cok sacma geliyor bana . Dota'da hic bir heronun butun creepleri hatta sadece gelen creeplerin yarısını bile tek bir buyu'de yada harekette almaması gerekir . Boyle olursa hic bir anlamı kalmaz oyunun yani ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ohja diyrorum bu adam rhasta manyagı cıkmıs para manyagı dedımmı ezalor,kardel,doom ilk 3ü çeker ne rhastası ya.

feedback 38 damage ekliyo.
sonra benım bu konustuklarım hepsı 6.14 . 5.84 se yok sayın 5.84 çok sux ( bi tek map texture daha hoş )[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...