Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drizzt hayranlarına müjde !

Magic

Öne çıkan mesajlar

Hemen özür dileyerek bir düzeltme yapıyorum, DDP, Bu seriden önce FR - Homeland adı altında gene 3 kitaplık bir Drizzt serisini zaten yayınlamıştı. Kendi sitesinde Homeland/Exile diye yapılmış kısa açıklama beni yanıltmıştı. FR - Exile henüz çıkmamış olup, Homeland'in devamı olarak yerini almak için bekliyor.

Sevenlerine duyrulur =)

Çizgi roman fanları için ufak ufak deginmek gerekirse, çizerligini Tim Seeley yapmış. GI Joe çizeri ve Hack/Slash yaratıcısı/çizeri olarak biliniyor. Genç bir yetenek. Fena çalışma yapmamış burada da.[signature][hline]A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world.

[Bu mesaj Magic tarafından 14 Eylül 2005 18:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok cizgiromanda tadı cıkmaz onun romanlari ii bu sene hepsni okuycam yine ustune ejderha mızragi felan ypacam pc kalkca okumak gerek :D[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!

[b]MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki /b]
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...!!!

Sosyal ağlarda paylaş

DC++ gibi P2P programları sayesinde internet üzerinden de erişebilirsiniz, ama beğendiyseniz kesinlikle yerel çizgi roman satıcısına doğru yollanın (bkz: gerekli şeyler)

=)[signature][hline]A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world.
Sosyal ağlarda paylaş

bkz vermiş adam link değil.
bkz verdiğinde ultimatr sözlüğe gider, ama yeni sistem gelene kadar kapalı kalcağından, açılmaz bkz'lar...
peki ne amaçla kullanılıyor dersen, maksat "buraya bakınız" anlamı[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.

[Bu mesaj Bone tarafından 09 Eylül 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bone, 09 Eylül 2005 01:13 tarihinde demiş ki:
bkz vermiş adam link değil.
bkz verdiğinde ultimatr sözlüğe gider, ama yeni sistem gelene kadar kapalı kalcağından, açılmaz bkz'lar...
peki ne amaçla kullanılıyor dersen, maksat "buraya bakınız" anlamı

bunu neden yazdığını bilmiyorum ama hala açamıyorum haliylede bakamıyorum...

zhetescim yardımın için saol çok işime yarıyacak emin olabilirsin :)[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...
Sosyal ağlarda paylaş

yazdığımı bir daha okur musun?

adam bakınız vermiş link değil.
bakınız nedir? (bkz: bkz)
bu bakınızın üstüne gelirsen, "uotr sözlük"e yönlendirilmiş olduğunu farkedeceksin.
peki uotr sözlük açık mı?
değil.
neden?
paticik yeni sisteme geçinceye kadar uotr sözlük ve benzeri web siteler kapalı kalcak.
yani sen bkz'a tıklayınca açılmamasının nedeni bu.
yani direk gerekli şeyler'in sitesine link vermemiş.

peki madem gerekli şeyler'in sitesine link vermemişse, niye bakınız vermiş?
ansiklopedileri bilirsin. atıyorum Anadolu açıklamasını okuyacaksın. orda yazar Anadolu: (bkz: Türkiye) gibi.
Yani "gidip Türkiye'ye bak" anlamında.
Burdaki kullanım maksadı da o. Yani "gerekli şeylerin sitesi budur" anlamında değil, "gerekli şeylere bakın" anlamında kullanılıyor.[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...