Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

starwarsla ilgili

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

said:
zamo, 11 Eylül 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
Force.
evet force . annesi filmde şöyle diyor ;

"nasıl oldu açıklayamam , taşıdım , doğrudum büyüttüm" yani annesi aslında hiç kimseyle beraber olmamış , anakin mediclorian larca yaratılmıştır . yani babası yok , o seçilmiş olan :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Palpatine ROTS in kitabında Anakin'e diyor ki:

Darth Plageius(neyse işte bunun masterı) bu gücü bana öğretti ama hala tam olarak kullanamıyorum.Bunu senle birlikte öğreneceğiz.

Yani Anakini anca Palpişin masterı yaratmış olabilir.Ya da Güç kendi yarattı.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

çok felsefi cvplar bravo midiclorianlarca he mantıklı aa bak aklıma geldi bi ara que-gon tatoindeyken akşamleyin obi-wan a
msj atmıştı anakinin kanındaki örnekle ilgili obi-wan da midiclorianlarcanca yaratılması mümkün demişti galiba aslı bu[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

ANA : kin
BABA : bilinmiyor.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 11 Eylül 2005 15:48 tarihinde demiş ki:
Anakin'i mediclorian'ları kullanarak Güç sayesinde Palpatine yarattı.

bu cevaba hastayım :)

hadi doğru olduğunu düşünsek bile, napsın palpatine. emrinde yüzlerce darth vader yaratırdı öyle birşey olsa.
ya da anakini küçüklüğünden çalardı, "senin baban benim" gibisinden dialoglara girer, ona göre eğitirdi onu.

darth sidious'un bu kadar abartılmasına anlam veremiyorum. annesinin köle olmasından dolayı herhangi birisinden hamile kalması çok daha ihtimal dahilinde.
belki de "isa göndermesi" yapmak istemiş bile olabilirler. sonuçta episode I kısmen daha çocuksu bir filmdi. bundan dolayı belki "erkeklerle yatıp kalkan anne" imajı vermek istememiş bile olabilirler :)[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim aklıma geldide midiclorian tmm dedim de madem anakin midiclorianlarca yaratılmış niye annesi
que-qon babası kim dediğinde bahsetmek istemiyor bence anakinin annesi bieraz sütaş[signature][hline]Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi iyi izleyenler bilirler.Qui sordugunda babası kım dıye annesi anakinin babası yok diye cevap veriyor.Nasıl oldugunu anlatmam ımkansız anakıni ben taşıdım ve doğurdum ama ansıl oldugunu bulmıyorum dıyor.Palpatine amcamız ın anakini yarattıgı goruse katılıyorum cunku anakınle arasında gecen bı konusmada bunu ustu kapalı sekılde soyluyodu.Bunun palpatine ı yuceltmekle alakası yok adam bunu yapmıs bılıyor secılmıs bır kısının gelecegını ayrıca nıye yanına alsın ?.Bence hersey ayarlanmıs qui gonun anakını bulması falan.O konusmayı bualbılırsem yazıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dogbert, 11 Eylül 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
anakinin annesi köle olduğu için herkez onun babası olabilir.

OPUHZUHAUHAUHZHUAUHAUHAUHZUAHZUAZUHAA P8auhzuhauhauhzuauhaua Yarıldım abi hala gülüyorum :D:D:D:D:D:D:D[signature][hline][b]feriştahın fentezileri..
günahkar sokakların tövbekar çocuğuyum ben..
ewt ewt love comes again =]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StignaLammoth, 11 Eylül 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Filmi iyi izleyenler bilirler.Qui sordugunda babası kım dıye annesi anakinin babası yok diye cevap veriyor.Nasıl oldugunu anlatmam ımkansız anakıni ben taşıdım ve doğurdum ama ansıl oldugunu bulmıyorum dıyor.Palpatine amcamız ın anakini yarattıgı goruse katılıyorum cunku anakınle arasında gecen bı konusmada bunu ustu kapalı sekılde soyluyodu.Bunun palpatine ı yuceltmekle alakası yok adam bunu yapmıs bılıyor secılmıs bır kısının gelecegını ayrıca nıye yanına alsın ?.Bence hersey ayarlanmıs qui gonun anakını bulması falan.O konusmayı bualbılırsem yazıcam.

güç seninle olsun :D[signature][hline]Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ısrarla söylüyorum anakin'in babası palpatin olamaz. isterse george lucas'ın kendisi gelsin söylesin yine de kabul etmem.
böyle birşey saçmalık olur.
bir kere palpatine'in anakinin annesiyle alakası yok.
kaldı ki palpatine dediğiniz adam midiklorianları birleştirip anakin gibi bir veleti yaratabilme gücüne sahip olsa
1) ya darth vader gibi yüzlerce asker yapıp bunları dağa bayıra yollardı, kendisi keyif çatardı
2) ya da yarattığı anakini başıboş bırakmaz, kendi yanına çırak olarak alırdı. onu çocukluktan başlayarak eğitirdi. böylece yarı light yarı dark bir darth vader ortaya çıkmazdı. eğer gerçekten bu kadar plancı birisi olsaydı, darth vader'ın ona ihanet etmemesi için anakini daha küçükken eğitmeye başlardı. ki bu yüzden diyorum bu kadar abartmayın şu adamı diye. çok güçlü ve çok plancı birisi gibi tanımlıyorsunuz ama o kadar da değil bu adam.

ayrıca emrindeki herkesi "sıradan bir sith student" gibi algılıyor. darth maul'u harcıyor, count dooku'yu harcıyor, darth vader'ı bile önemsemiyor ki, birçok çizgi roman ve hikayede darth vader'ı bol bol aşşağıladığını ve birçok durumda "galip kişi, benim öğrencim olur" tarzı faydacılık felsefesi üzerine davrandığını görüyoruz.

dediğim gibi eğer bu adam midiklorianları toplayıp tek bir çocuk dünyaya getirip, ve ölçe biçe bunun yönünü çözecek kadar plancı olsaydı, darth vader'a daha çok önem verirdi.
darth sidious, plancı bir karakterden çok, faydacı bir kişiliğe sahip. tipik bir sith yani.[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...