Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disciples 2 ve Radeon sorunu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Uzun bir zamandan sonra Disciples 2 yi oynamak istedim fakat oyun nedense bir türlü başlamıyor. Cd lerde hiçbirşey yok (rise of the elves de başlamıyor aynı şekilde) , yani sorun büyük ihtimal radeon da .. en son driverlar felan yüklü, böyle bir sorunu olupda çözebilen oldumu acaba? Başka bilgisayarda açılıyor bende tıkladığınızda toolbarda 2 sn ye gözüküp kayboluyor.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

yaw nerden çıkardın şimdi disciples'ı be
dungeon siege bitsin ona dalcam valla çok canım çekti şimdi, bi yerlerden bulmam lazım şimdi

du bakim orjinali var mıydı ki :pp

*!yalan*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

hmm kaybolurken bir hata mesajı gibisinde irşey veriyor mu?

Bendede Radeon var oyun problemsiz çalışıyor[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 12 Eylül 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
ya disciples iyi güzel hoşta empire campaingi ilk 3 bölümünü bitirmek 15 günümü alınca baya bi sogumustum be.

empire ile zorlandıysan diğerleri ölüm gibidir, oyunu en kolay empire ile bitirebilirsin yani.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

kale dediğin "ana kalelerse" camp. çinde her hangi bir şekilde onu alacak gurubu kurman imkansız,para. diyorsan ilk vuruşta ghost vs. yi alıyor zaten,aynı şey her "ırk" ın hp si düşük,ini. si düşük,yaptığı iş büyük birimleri için geçerli.Ben bir kere aldım ana kaleyi onuda editörden hazırlayarak. :D[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik bi şekilde oynama yolunu buldum ama sesler abuk subuk çıkıyor. Exe yi compatible with windows 98/ME yapıyorsunuz çalışıyor. Windows 2000 yada NT yaptığınızda seslerde doğru düzgün çalışıyor ama 3-4 turn sonra out of memory hatası veriyor.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 13 Eylül 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
kale dediğin "ana kalelerse" camp. çinde her hangi bir şekilde onu alacak gurubu kurman imkansız,para. diyorsan ilk vuruşta ghost vs. yi alıyor zaten,aynı şey her "ırk" ın hp si düşük,ini. si düşük,yaptığı iş büyük birimleri için geçerli.Ben bir kere aldım ana kaleyi onuda editörden hazırlayarak. :D

Bence full upgrade li (hero lvl te max olacak) bir undead ordusunun kale içindeki guardian ı alabilme şansı var. İlk atakta ghost ölse bile öndeki fightlar(isimlerini unuttum) vurduklarında paralyze yapma şansları olduğu için birazda şansın yardımıyla guardian alınabilir.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe empire ın son bölümünde zayıflıyor kalenizdeki koruyucu 190 hp ye mi ne iniyor, initiative ve armor u yine iyi ama organize atakla kaleyi kaptırmak mümkün =P[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...