Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En yakın arkadaşımdı...

Gremlin

Öne çıkan mesajlar

Olay konuşma şeklinde geçiyor;

Orta okul yıllarında İngilizce ders notlarımı almak için gördüğümde tanıdım onu. Oracıkta aşık oldum. Açılmak istedim ancak nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı...

Orta okul yılları boyunca bana erkek arkadaşlarını anlattı. Bense sadece dinlemekle yetindim. Açılmak istedim ancak nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı...

Şans bu ya lisedede onunla aynı sınıfa düştük. Lise yıllarında da ona açılmak istedim ancak nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı...

Yıllar geçti. Bir mektup ulaştı elime. Mektupta nikahına davetli olduğum yazıyordu. Oraya gittiğimde ona son defa da olsa açılmak istedim ama nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı...

Yıllar sonra bir telefonla öldüğü haberini aldım. Kiliseye gittiğimde bana ondan kalan sadece eskilere ait bir anı defteriydi. Defteri açtım ve ilk satırını okudum:

"Orta okul yıllarında İngilizce ders notlarını almak için yanına gittiğimde tanıdım onu. Oracıkta aşık oldum. Açılmak istedim ancak nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı..."
[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
yok abi darth maul yavaştır..darth katana olsa kesin alır...

Edit:Hatalar düzeltildi...

[Bu mesaj Gremlin tarafından 07 Eylül 2005 18:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kaynağını yazmam gerektiğini bilmiyodum kusura bakmayın herkesin bildiğini biliyorum sadece bi hatırlatma için yazdım bu aralar böyle mesajlara ihtiyacım varda...[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere cok sacma

"Orta okul yıllarında İngilizce ders notlarımı almak için gördüğümde tanıdım onu. Oracıkta aşık oldum. Açılmak istedim ancak nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı... "

tanır tanımaz en yakın arkadası mı olmus bunun..
biri bi tarafından sallıo bunları.[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

her anlatılan hikayede bu kadar mantık arıyosanız ne mutlu pati :D neyse o zmn olayı ingilizce ders notlarımı almaya geldiğinde tanıdım onu oracıkta aşık oldum daha sonra açılmaya çalıştım ama nası olurdu o benim en yakın arkadaşımdı.... olarak değiştirelim sizin için[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unac, 09 Eylül 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
bi kere cok sacma

"Orta okul yıllarında İngilizce ders notlarımı almak için gördüğümde tanıdım onu. Oracıkta aşık oldum. Açılmak istedim ancak nasıl olurdu o benim en yakın arkadaşımdı... "

tanır tanımaz en yakın arkadası mı olmus bunun..
biri bi tarafından sallıo bunları.

Aklımı Okudun ! ! !...[signature][hline]Where is the hareket
There is the bereket
Sosyal ağlarda paylaş

dha hüzünlüsünden bahsetmişler, şöyleydi o:
yanağımdan öptü, bana sarıldı, sen benim en iyi arkadşımsın dedi, o güzel gözlerine baktm, onun, benim olmasını istiyordum ama, onun bana o gözle bakmadığını biliyordum.. (vurgular önemli aslında, radyoda dinlemiştim, ağlamıştım, harbici ağlamıştım arkasından.. erkekler ağlar mı demeyin, görüosunuz ağlıo işte..)[signature][hline]Sambacıyı sevdim, Brezilya'ya gittim, mutluyum, ben de kalp isterem, yüzüğü de takmişem
Sosyal ağlarda paylaş

bende açılamazdım ancak aşk bence herşeyi yaptırıyo açıldım ve çıktık daha sonra anlaşarak ayrıldık ve haala iyi arkadaşlarımdan...[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...