Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni bug yada değil

holigun

Öne çıkan mesajlar

Şöle bi olay var dielim ki magesiniz fire ve buzcusunuz 1. serverda reskill yaptınız bu anda 1. serverdaki tüm kısayollarınız yok olur ve verdiğiniz puanlara göre kısayollara büyüleri aktarırsınız yani fire ve light yapınca artık buz kullanamazsınız ve kısayollara yeni büyüleri atarsınız
AMA 2. servera geçerseniz eski kısayolların olduğu gibi korunduğunu görürsünüz yani aslında fire ve light(yan skill) olmanıza rağmen eskiden kullandıınız buz skillerinnin yanlardaki kısayollarda olduunu görürsünüz. Ve kullandığınızda işe de yarar. Bu KO da da vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

reskill bug çok uzun zmndır var yeni bişe diil... bende kullanyom hem lr nova hem flame nova ...yakında düzeltirler herhal ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares

[Bu mesaj zzz tarafından 12 Eylül 2005 20:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 12 Eylül 2005 20:42 tarihinde demiş ki:
Skill bug yapanlar banlanıyor yavaş yavaş... Haberiniz olsun...

durduk yere kimseyi banlamazlar ama gidpte moradon o kdr kişinin içinde yaparsan tabiki birinin dikkatini çeker sonuç = ban ... kendi başına tek keserken kimse görmüoken kullanyom daha bikere sıkıntı çekmedim bişe olcanıda hiç sanmıorum ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ben su an her partiye girebilirim hem lr 80im var hem blizzardim hemde flame büyülerim :D ama stafflar çalısmadıktan sonra her büyüyü atmakta açiği kapatmıyor maalesef :([signature][hline]
not:biri bu ko dada vardi demiş ko da kısayollar kalıyodu ama büyüleri atmıyordu.

[Bu mesaj Shaklaban tarafından 12 Eylül 2005 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 12 Eylül 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
ya cidden stafflar çalışmıo mu ? ben pek fark göremedim de :-?

Eline 1 tane ii bi staff al paper san wizard +8 yada wood +8 yada wizard +7 olabilir pet sen biliosun işte...
bi ööle arenada deneme yap
bide eline kılıç falan al yada wizard +1 falan bide ööle dene..
dediim gibi arkadaşım kılıç kalkan aldı :) ve daha fazla dmg verdi ki bu kılıç son derece basit bi şeydi flame dmg si falanda yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu skilleri hiç kimseye görünmeden kullanırsam yakalanmam diye bir şey yok ki. Çok büyük ihtimalle bütün karakterlerin her tür bilgisi bir databasede tablolar halinde tutuluyordur. GM'in kafasına eser de çok basit bi sql sorgusu ile mevcut lvl degerinizde olması gereken skill pointlere sahip olup olmadığınızı anlayabilir. Adamların zabıta gibi kim hem nova hem frost atıyo diye gezecek hali yok ya. Ha bi tenhada denk getirir o ayrı :D

Netice-> Ban 999...

Saygılar[signature][hline]Server : Diez
Clan : BAD
Job : Berserker
Lvl : 48
Sosyal ağlarda paylaş

bence hiç bişey oLmas adamLarın bugu bu yapmasınLar bug bizde yararLanmayaLım müstahak LavukLara ..

e şey diezde re-skiLL parası borç verebiLcek oLan warmı ?
bide özeL bişey yapmamız gerekiyomu yoksa direk re-skiLL yapınca oLuyomu ?[signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Server : Diez

[Bu mesaj Fckr tarafından 13 Eylül 2005 06:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkdaşlar msnden anlatıcam dedim ekleyin beni listenize yarın bigün denk gelince anlatırım ama başıma şöle bi olay geldi dün tek başıma uruk tron keserken odin_ die bi elemandan pm geldi etrafta öle birinide göremedim mesaj şöyleydi what is your lvl?61 dedim so how can you use scaled skin dedi reskill bug dedim is there any bug like that dedi yes dedim ok i am GM dedi we ll work on this bug dedi anlıyacağınız adamlar sanki düne kadar haberi yoktu bu bugdan[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...