Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaraylıların kızgınlığı ve 3 büyükler...

Sergen

Öne çıkan mesajlar

Galatasaylı taraftarlar 3 yıldır yaşanan başarısızlık yüzünden yönetime kızgın.Gereksiz tepkiler gösteriyorlar sadece 3 yıl için.Ama her takım böyle zamanlar yaşamıştır.49 yıllık lig tarihimzde 3 büyüklerin hepsi zor ve hasret dolu yıllar geçirdi ama ne tesadüfki bu zor yılların ardından büyük başarılar geldi.
İşte 3 büyüklerin zor yılları ve ardından gelen başarılar.

GALATASARAY:3 yıl için ayağa kalkan galatasaraylılar 14 yılı bilmeyebilir.GS 1973-1987 arası 14 yıl şampiyon olamadı.Ama sabrın sonunda gelen 1987 şampiyonluğundan sonra herşey değişti.14 yılda 0 şampiyonluk kazanan GS bundan sonraki 15 yılda ise 9 lig şampiyonluğu ve 2 Avrupa Kupası ile dünya üzerinde az görülen istatistiği yakaladı.

BEŞİKTAŞ: BJK 1967-1982 arası 15 yıl şampiyon olamadı üstelik sadece 1 yıl ikinci olabildi.Ama aynı GS gibi BJK'de sabrın ve sistemin karşılığını 1982 yılından itibaren aldı.Altyapı hamlesi başlatan BJK bu oyuncularla 1982-2000 yılları arasında 6 lig şampiyonluğu, 9 lig ikinciliği ve sayısız kupa kazandı.

FENERBAHÇE: 1990-2003 arası 14 sezonda 2 şampiyonluk kazanabilen Fenerbahçe 14 sene boyunca BJK ve özellikle GS karşısında ezildi.Ama yatırımların karşılığını alan FB 2003-2005 2 şampiyonluk kazanarak 14 senede yapabildiğini 2 senede yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın ama galatasaray taraftarlarının butun kızgınlıgı sampiyon olamamamıza degil. iyi oynayıp sampiyon olamasak taraftar bisey demeyebilr. ama kotu oaynayan bi takımı yonetimin para harcayıp daha iyi olamamasına kızgınız. bu sezon oynadıgımız top gecen senelerden daha iyi. ama baskan ve dogal olarak yonetim islerinin geregini tamamiyle yerine getiremedigi icin bu taraftar kızgın. sen konuyu baska yerden ele almıssın bence[signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

ok[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim standardımız da yükseldi uefa kupasından sonra. artık türkiye liginde şampiyon olsa bile takım avrupada başarı olmazsa ben tatmin olmam açıkçası. lucescu geldiğinden beri de git gide daha az takip ediyorum türkiye ligi'ni
milan'ı gs'den daha iyi takip ediyorumdur hatta[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar borc ile beli biraz zor dogrulur gibime geliyor , eger 1-2 sene icinde adam gibi birileri cikip akilli yatirimlar yapmazsa o borclar kapanmaz bence.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 03 Eylül 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
said:
sabonis, 03 Eylül 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
türkiye liginde şampiyon olsa bile takım avrupada başarı olmazsa ben tatmin olmam açıkçası

hahahaha

ya şu ülkenin 3. takımı olarak nası hala bık bık edebiliyonuz. bi susun ya ahaha[signature][hline]Old loves they die hard
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 03 Eylül 2005 23:51 tarihinde demiş ki:
o kadar borc ile beli biraz zor dogrulur gibime geliyor , eger 1-2 sene icinde adam gibi birileri cikip akilli yatirimlar yapmazsa o borclar kapanmaz bence.

Yatırım para ile olur bizde para yok bankadan para almak için verilebilcek teminat yok takımı almak isteyen bir Rus zengini hiç yok ama bizde laf çok.

Örnek çok:
Pires geliyorrrr
Figo geliyorrrr
Kily geliyorrrr
X geliyorrrr
Y geliyorrrr[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 05 Eylül 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
said:
sabonis, 04 Eylül 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
ya şu ülkenin 3. takımı olarak nası hala bık bık edebiliyonuz. bi susun ya ahaha

kime göre neye göre?

sportif başarı ve taraftar sayısı ve medyada ayrılan yere göre[signature][hline]Old loves they die hard
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 05 Eylül 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarlarına göre, geri kalan da nasıl olsa azınlık oluyor.

Bir arkadaşın dediği gibi :
"Bir Gün Herkes Fenerbahçeli Olacakmış
Sakın herkes Beşiktaşlı Olmasın!
Bırakın Da...
O Ayrıcalık Bizde Kalsın!!!"[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de üç büyükler diye bir şey yok... Fenerbahçe ve Galatasaray rekabeti var.
100 Fenerliye sorduk "ezeli rakibiniz kim"
%99'u Galatasaray dedi
100 Galatasaray'lıya sorduk "ezeli rakibiniz kim?"
%99'u Fenerbahçe dedi.
100 Beşiktaş'lıya sorduk "ezeli rakibiniz kim?"
%99'u Çarşı alayına karşı dedi.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sabonis, 05 Eylül 2005 15:43 tarihinde demiş ki:

sportif başarı ve taraftar sayısı ve medyada ayrılan yere göre

Galatasaray'ın taraftar sayısı fazladır, çünkü o dört yıl şampiyonlukla bissürü çoluk çocuk "hangi takımı tutuyosun? - GS" demeye başlamıştır. GS'liler bundan 10 yıl sonra Febeden daha büyük bir taraftar kitlesine sahip olacaktır. Febelilik ise babadan oğula geçen bi şeydir, köy usülüdür.
Medyada ayrılan yer tamamen taraftar sayısı ve tirajla ilgilidir, yani son ikisi birbirinin aynıdır.
Sportif başarı da göreceli ve değişken bir kavramdır, şu sezon için mesela GS'liler ve BJK'liler şampiyon olmayı başarı sayabilirler, ama ben febeli olsam (Allah Korusun), şampiyon olmak yerine Şampiyonlar ligi'nde bi çeyrek finali tercih ederim.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla alakasız bir uyarı daha yapayım elektrot. febe yazdığında ekrana bakıp kikirdiyormusun, yada nasıl aşağıladım ezdim adamları diyemi düşünüyorsun. Ben her Beşiktaş'ı ilgilendiren mesajda "jimnastikçiler", "kargalar", "bejiktaş" falan yazsam seni ve Beşiktaş'ı ezmiş mi olucam.
Hayır komik oluyorsunuz o açıdan belirteyim dedim.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 05 Eylül 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
Türkiye'de üç büyükler diye bir şey yok... Fenerbahçe ve Galatasaray rekabeti var.
100 Fenerliye sorduk "ezeli rakibiniz kim"
%99'u Galatasaray dedi
100 Galatasaray'lıya sorduk "ezeli rakibiniz kim?"
%99'u Fenerbahçe dedi.
100 Beşiktaş'lıya sorduk "ezeli rakibiniz kim?"
%99'u Çarşı alayına karşı dedi.

Bi tek ondan ikisi şampiyon oluyor dimi?[signature][hline]Liv Tyler
Rhekhar - Human Mage Lvl 26 - Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 05 Eylül 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
Konuyla alakasız bir uyarı daha yapayım elektrot. febe yazdığında ekrana bakıp kikirdiyormusun, yada nasıl aşağıladım ezdim adamları diyemi düşünüyorsun. Ben her Beşiktaş'ı ilgilendiren mesajda "jimnastikçiler", "kargalar", "bejiktaş" falan yazsam seni ve Beşiktaş'ı ezmiş mi olucam.
Hayır komik oluyorsunuz o açıdan belirteyim dedim.

okunuşu ve söylenişi kolaylaştırıyor, gese yazmıyorum, kese gibi oluyor. (Dikkat edersen "birşey" değil, "bişey" yazıyorum. )Ayrıca jimnastikçiler yazanlar az değil, ama ben bunu düşünerek yazmadım.
Ama febe yazdım diye rahatsız olduysan, sebebini kendinde ara. Böyle basit bişeyden bile rahatsız olduysan, daha diyecek bişey bulamıyorum.
edit : Quote'ladığında son mesaj seninkiydi, araya heso girmiş.
[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!

[Bu mesaj elektrot tarafından 05 Eylül 2005 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...