Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Empire a Girdim

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

Bu lagın olması cok dogal.Server "0" dan baslamıs gibi su an.
Bircok kisi login olmaya calısıyo we su anda kasılmıs durumda.
Galiba biraz ewel serverları kapadılar cunku butun serverlar ( Ares-Diez-Beramus-Cypher) down oldu...O yuzden cok fazla yormayın kendinizi...Sonu hayır olsun:)[signature][hline]Name...: Eowyn
Server..: Diez
Clan.....: UPRISING
Level....: 6x
Job......: Arc Mage(Flame/Ice)
Nation..: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 07 Eylül 2005 09:31 tarihinde demiş ki:
beyler dieze girdim eslantta oldugum için oyuna girdi sanırım eslantta bi tur attım eslanttan çıkmak istedim current zone hatasını verdi :( knight empire girdim arkadaşın verdigi patchi yükleyin k.o dosyasının içine yapıştırın sonra normal bi şekilde oyuna girin bu arada k.e ye giren ilk kişi benim sanırım :D

Ya biz yaptık ama olmadı nası gircez biz buna ben giremedin sabahtan beri deniom olmuo yeterr artıkk yaa
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw kızmaya basladım yaw cz de lvl Down olduum yetmedi galiba simdi 1 de Doda Camp de lvl down olcam 3 tane kıytırık DK ya:( (Lagsız 1 server istioruz K2 Team e duyurulur...!):'([signature][hline]Name...: Eowyn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightMaRe, 07 Eylül 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
beyler rahatsız ettim ama deli olcam... eski charlarımızla ne zaman gircez bi bilgisi olan söleyebilirmi bi zahmet.. yoksa bende kafa falan kalmadı... lütfen

1298 Patch i ile kendi charlarınla oynuosun bu artık beta testing server diil o bitti yalan oldu kendi serverında kendi charınla oyniyacaksınyeni char acmak die bisey yok panik yapmayın...sadece su an cok lag war...[signature][hline]Name...: Eowyn
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo hayır eski charlara devam ediyoruz..Yamayı çekip kurdum özellikle login ekranı süper olmuş eski login ekranının iç bayıcı durumu yok..Evet lag olayını açılmayan sunuculara ve oyuna hücum edilmesine bağlayabiliriz..Ayrıca Piana tam bir şehir havasına bürünmüş ve RP yaparak oynamayı sevenler için gayet iyi bir dünya yaratmışlar...[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
NP : NotProblem
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

The account is currently in use. Would you like to disconnect the previous connection? yani şuanda kullanımda bu char disconnect etmek istiyormusunuz evet diyorum yine connecting diyo ve bu yazı tekrar karşıma çıkıyor ben delirmiyeyimde kim delirsin sanırım bizi arada kaynattılar yalan olduk off ben bunların yapacağı oyunun taaaaaa..........
Sosyal ağlarda paylaş

ya skecem böyLe oyunu ya waLLa biLLa ne deredi bitiyo ne çiLesi ...

Lagına item upgrade faiLedine empiresine savaşta dc oLmasına failed Login serverine faiLed Login current zonesine sokacam

inmiyo koduum yapamadım işte artık uraşmıcam saten serverLarda çökmüş baksana[signature][hline]Fukara
Diez
Karus
ELEMENTAL LORD
6x
1xxxx np.
Sosyal ağlarda paylaş

relax relax ta nereye kadar relax ya bişi tamayaparsın yada hiç bulaşmassın dimi adamlar zaten ağustos dediler eylüle zor geldi sanki geldi de ne oldu arkadaşlar girdi oyunda 25 dakka laga var nerdeyse bide bu kullanılım hatası allah bilir daha ne buglar ne hatalar var yapamayacaksanız bırakın bari KO kalsaydın yine bari ona girip çıkabilir cz de dolanabiliyorduk şimdi ise bunların hiç biri yok hayırlı bakalım daha neler olacak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 07 Eylül 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
arkadaslar ko die bi system yok.. there is no ko, there is no gm.. its only startup screen man.. its a big joke :D

kardeş ne dedin anlamadım ama ii bi şi dir herhalde :D[signature][hline]Name:xXx_NightMare_xXx
Job:WArrior/Attack
Nation:El Morad
LVL:57
Clan:TurkıshTown
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...