Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Empire a Girdim

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

beyler dieze girdim eslantta oldugum için oyuna girdi sanırım eslantta bi tur attım eslanttan çıkmak istedim current zone hatasını verdi :( knight empire girdim arkadaşın verdigi patchi yükleyin k.o dosyasının içine yapıştırın sonra normal bi şekilde oyuna girin bu arada k.e ye giren ilk kişi benim sanırım :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Nation: Karus
Lvl: 5x
np:6xxx
Clan:InTouChaBl3
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla yalan atmıyorum ama eslanttan dışarı çıkmaya kalktım aptal gibi current zone hatası verdi dakka bir gol bir yani :D elimdeki elixir staff çok carizma duruyodu :D offf yaa keşke eslanttan çıkmasaydım :([signature][hline]ID: Diablo_Angel
Sosyal ağlarda paylaş

benim hiç bir itemim kaybolmamış her şey yerli yerinde zaten girer girmez elimdeki staffa baktım yılan gibi :D elixir staffın görünüşü çok kötü olmuş o ayrı bi meselede dostum benim bütün itemlerim yerinde offf ya o heyecanla ss almayı unuttum :( ama size alıştıgınız bi ss yollıycam assonra :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Sosyal ağlarda paylaş

cyhper a ilk girecekte ben olacağım inşallah walla 40la indiriyo makine ee haklı bunca zaman beklidi ke yi gelipte hemen kaçar diye işi sıkı tutuyo:D:D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Lvl: 6x
Np: 5xxx
Clan: KarusAngels
Server: Chyper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uzman_64, 07 Eylül 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
sen deilsin ke giren ilk kişi cunku bizi dier cafeden aradaslar nerdeyse 1 hafta oldu gireli laggg dan gevilmio

farkındaysan ben oraya sanırım yazdım dikkatli oku bizim konuştugumuz konu ne senin bana cevap verddigin konu ne[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sen deilsin ke giren ilk kişi cunku bizi dier cafeden aradaslar nerdeyse 1 hafta oldu gireli laggg dan gevilmio

k.e nin geliceginden herkez dün haber aldı sizin arkadaşlar nasıl 1 hafta önceden oynamaya başladı onu anlamadım[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 07 Eylül 2005 09:58 tarihinde demiş ki:
said:

k.e nin geliceginden herkez dün haber aldı sizin arkadaşlar nasıl 1 hafta önceden oynamaya başladı onu anlamadım

yetenek abisi :D [signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg

[Bu mesaj maelstrom tarafından 07 Eylül 2005 10:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...