Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ukrayna - Türkiye

AthleT

Öne çıkan mesajlar

hala bitmedi mi maç ya..?[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

yunanlar atmış ya allah kahretsin..
2-1 olmuş..[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 07 Eylül 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
Off 1-1 olmuş.Bence biter böyle.
Edik:Şimdi böyle biterse ne oluyor son durum?İlker Yasin gibi şom ağızlılık yapmayalım da.

Amma şom ağızlı adammışım 2-1 öne geçti Yunanistan.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!

[Bu mesaj zamo tarafından 07 Eylül 2005 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten İLker Yasin olmasın sakın? :D
Şaka bi yana bari kandi maçımızda dikkatli olalım. Şansımız sürüyo, Danimarka'nın da ufak bi umudu var. Onlarda vbizim son maçımızı kaybetmemiz için dua edetecker. Tabi Yunanistanı inşallah yenecekler.[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

olamaz bole bi sans ya :( :( :(
son saniye golleri yaktı bizi..
danimarkadan yemesek bugunde yunanistan atmasa hersey ne kadar farklı olcaktı :-/[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

asil mac danimarka yunanistan maci

danimarka alir bence

ah su mac 1-1 biteydi ah ah ah

paticikten okudum skorlari

1-0 kazakistan
sayfa cevirdim 1-1 berabere
sayfa cevirdim mac bitti bitiyor
sayfanin sonu 2-1 yunanistan:((([signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...