Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ukrayna - Türkiye

AthleT

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ne kadar paranız varsa Ukrayna'ya basın. Biz Danimarka'ya 2 gol attık ama bana göre şansa. Bir daha aynı şans döner mi bilinmez ama bana göre çok uzak bir ihtimal
100 YTL'ye 220 YTL yani havadan 120 YTL kazanmak isteyen varsa hemen iddiaa bayiine koşsun. Benden size kıyak...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Kanal D falcı tipli bi kadına bağlandı.Yıldız haritasına falan baktı.Ukraynanın rahat bir havada maça başlıycağını Türkiyenin ise heyecanlı olacağını söyledi.Ne güzel işmiş şu astrologluk.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 07 Eylül 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
ukrayna garantilediği için belli de olmaz. yenebiliriz yani.

o değil de biz yensek bile nasıl çıkabiliyoruz gruptan onu biri açıklasa..

yunanistan kazakları yenicek. ee sonra? diğer maçı ne yunanistanın. danimarka mı?

biz iki macımızıda kazancaz aynı zamanda danimarkada 3 macınıda kazanıcak ancak oyle cıkarız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthrope, 07 Eylül 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
benim bir kaç sorum daha olacak

bu maçı kazanırsak kesin playoff lara gidiyormuyuz? yoksa daha kazanmamız mı gerekli? birde biz her maçı kazansak bile başka takımlara da bağlı sanırım çıkmamız böylemi?

Yunanistan'la kapışıyoruz , onlar avantajlı. Onlar 4 puanbda kalırsa biz kalan iki maçımızıkazanırsak gideriz. Onlar iki maçta 1, veya 0 puan alırlarsa bize tek galibiyet yeter.
Şu anda 78. dakika ve yunanistan 1-0 geride. Maçın böyle bitmesi için dua ediyoruz[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...