Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim rock'cu kim metal'ci kim hip&hop'cu, kim ne sever?

tAKA

Öne çıkan mesajlar

Anathema, Opeth, Haggard, Moonspell, Cradle Of Filth, In Flames, Iced Earth, Stratovarius, Kreator, Blind guardian, Slayer, Metallica, Sodom, AC/DC, Guns N'Roses, Dimness Through Infinity, Iron Maiden, Danzig, Megadeth, Cenotaph, Sepultura, Pantera, Mezarkabul, Rammstein, Death, Cannibal Corpse, Carcass, Amorphis, Arch Enemy, Dream Theater, Manowar, Mayhem, Norther, Suffocation, Symphony X.
Sosyal ağlarda paylaş

Blues Rock.. Tüm metalcilere imzamı yollayaraktan öpüyorum :D
Ama dinlerim heavy metal de (Maiden! Maiden! Maiden!) senfonik metal de klasik müzik de.[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi dönem sırf gotik takılıyodum ama şimdi çok çeşitli en çok punk-gotik-rock dinliyorum...
Hole(1 numara bnm için)
Distillers
Sex Pistols
Muse
Jeff Buckley
Son zamanlarda The Knife
White Stripes
My Chemical Romance
The 69 Eyes
Rammstein
Babes in Toyland
Sigur Ros
Goldfrapp
Tori Amos
Pixies
Pink Floyd
hihi bi de biras bana ters ama G-Unit/50 cent :D[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..

[Bu mesaj Clementine tarafından 09 Ağustos 2005 21:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar paso chuck berry ile cannibal coprse dinliom.
tarz olayı bir türlü oluşamadı bende :) kulağıma ne güzel gelirse dinliom.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

blues'dan trip-hop'a
poptan metale kadar her bi şeyi dinlerim.

melodik olsun, ruh halime uysun ve mümkünse fazla arabesk olmasın. ama yine de genel olarak metal / rock ağırlıkta diyebilirim.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 38 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion
Sosyal ağlarda paylaş

her kimki beni chill out durumuna sokar.. çok yaşasın[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yago_adam, 11 Ağustos 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
turkçe rap ----> sagopa kajmer ( sözler ve muzik fena ilah ilah maşşallah)

senfonik death metal-----> Nightwish, within temptation(muzik süper vokal süper)

brz alakasız oldu ama böle işte..

Nwish,WT senfoniklerde pek deathrimental değiller yani dimi :)[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...